Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Emmax piszesz i masz listę :laugh:


GOSIA2301-03.09.2009-DAMIANEK (*)
WIOLKA-27.11.2009-MAJA
MEGULKA-30.11.2009-LENKA
BTI7-02.12.2009-
EWA84-03.12.2009-PIOTRUŚ
FREDECZKA-05.12.2009-WIKTORIA
DAGIM-05.12.2009-
PANNANIKT-06.12.2009-MARCEL-MARIKA
AGNIESZKAK1601-07.12.2009-BARTOSZ
AGNIESZKA84-09.12.2009-ŁUKASZ
JUSTYNA626-09.12.2009-
MITTKA-11.12.2009-EMILKA
AGUSIA_W-12.12.2009-
SKÓRKA-15.12.2009-
ZGRYZ-17.12.2009-
ALUNIA121-17.12.2009-
ASIULA-18.12.2009-ŁUKASZ
AGNIESZKAW26-19.12.2009-ANIA
ANJA25-20.12.2009-BARTEK
PERSY-23.12.2009-MADZIA
AKOMPF-23.12.2009-BASIA
GOSIAG-24.12.2009-
EMMAX-26.12.2009-ALICJA
JULIA87-26.12.2009-
AANNIIUUSSIIAA-29.12.2009-:laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

A ja powiem Ci szczerze że jak bym miała termin tak jak Ty to wolałabym urodzić w styczniu 🙂 🙂 🙂 Ja jestem styczniowa i ciesze się jak już nowy rok wejdzie bo w styczniu i urodziny i imieniny :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Mittka tez mnie to ciekawi :laugh: :laugh:
Ja mam znajomą która miała termin na 31 grudnia i jeszcze rozmawiałam z nią 30 i nic nie czuła że coś się zbliża więc mówi i dobrze że chociaż mały w styczniu się urodzi. Ale następnego dnia idę do niej zapytać jak się czuję bo jej mąż w pracy był, a tu właśnie drzwi otwiera jej mąż i mówi że Magda bo tak jej na imię jest, już urodziła:laugh: :laugh: Ale to był dla mnie szok był :laugh: :laugh: :laugh: No i co zrobisz natura wie swoje :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko niech jest zdrowe, a kiedy się urodzi to już nie ma znaczenia, któraś Aga ma termin na 19 i pisała, że też chciałaby w styczniu, tyle dni to bym nie chciała przenosić, bałabym się o jakieś niedotlenienie, wiecie jak nasi lekarze się śpieszą w takich sytuacjach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie dziwne przeczucie, że urodzę tak ok 15 grudnia, takie samo jak od początku wiedziałam, że to dziewczynka, niby nie mogłam tego wiedzieć a jednak byłam przekonana i wszystkim mówiłam zobaczycie będzie dziewczynka, ale 15 grudnia nie chciałabym urodzić, bo każdy 15 miesiąca to złe wspomnienia i nie chciałabym tej daty wiązać z narodzinami małej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem, obejrzałam epokę lodowcową 3 - ale się naśmialiśmy!

Ja mam termin niby na 27.12 ale wg USG wychodzi mi na 23.12 więc podejrzeqam, ze urodze raczej wczesniej niż później... Chciałabym przenosić na styczeń 😁 Ale nie jest to dla mnie priorytetem, ważne, żeby sie zdrowe urodziło!

A wózeczek już mam! Ale się cieszę! Już się nie mogę doczekać!

Uciekam wyprasować męzowi koszulę, umyc się i jeszcze jakiś film obejrzymy...

Dobranoc grudnióweczki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam na 19 grudnia termin i też bym wolała w styczniu , ale tak jak dla Akompf nie jest to dla mnie az tak bardzo ważne, jak zdrówko malutkiej.

Najadłam się czosnku, mleka z miodem napilam bo czuję że cos mnie bierze, a przecież tu jest zakaz chorowania, więc wolę się zabezpieczyc 🙂
A powiedzcie mi dziewczynki co na ból gardła mozna w ciązy ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akompf, ja byłam z córcią na Epoce w kinie. Myślałam, że będzie nudna, ale pozytywnie się zaskoczyłam.

Co do córci to macie rację. Zadowolona baaardzo. Zacznę od tego, że od samego poranka miała do czynienia z jej prywatnym stylistą czyli tatusiem :laugh: Wykąpał ją, ułożył włosy. Pomalował paznokcie u rączek i stópek i ozdobił kwiatkami. Potem zrobił jej makijaż (!) Różowy cień do powiek, tusz do rzęś i błyszczyk na ustach. Ubrana była w sukienkę kopciuszka i i pantofelki na obcasie. Na głowie miała koronę.

Od nas dostała właśnie te buciki księżniczek (4 pary), od moim znajomych dwie pary kolczyków i taki bukiet zrobiony z cukierków i lizaków oraz z misiakiem. Nie zapomnieli też o maleństwie w brzuszku i kupili koszlkę z polskim (!) napisem KOCHAM MOJĄ MAMĘ. Maja tą koszulką była zachwycona. OD drugich znajomych dostała maskotkę- pieska yorka z torebką i grzebyczkiem.
Jedni znajomi niestety się nie pojawili, bo dzieci im się pochorowały.

Mittka, krówki zostały dwa kawałki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...