Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Asiu a może tego bólu nie przeżyłam ale wiem jak zachowuje się osoba po wypadnięciu dysku 😞 Moja mama tak samo po ścianach, po podłodze się czołgała 😞 I wierzę Tobie że ten ból jest okropny, te nasze bóle kręgosłupa w porównaniu do Twojego to pikuś 😉 😉

Życzę podjęcia trafnej decyzji co do porodu i jeżeli masz taki problem to faktycznie cesarka by była wskazana 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedz 🙂 znowu Was LOVE 🙂

A to musza byc koniecznie wkłady poporodowe?? Nie mogę sobie kupic tych wielkich podpasek bella ze skrzydełkami??? Wygonia mnie ze szpitala czy co??

Gosiu jak mnie boli brzuszek jak mam miesiączkę to kładę sobie termofor i pomaga 🙂 a co do schabowych to tez bym pomaczała w mleczku i potem w bułce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anja to jest indywidualny wybór 🙂 Jeżeli uważasz że nie będzie Tobie potrzebny to nie kupuj ale jeżeli wyjdzie tak że po porodzie będziesz miała problemy z karmieniem maleństwa to w każdej chwili możesz dokupić 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anja ja na szczęście odziedziczę laktator po siostrze, ale ja bym nie kupowała, tylko wybrała sobie i mężowi pokazała jaki, a jakby był potrzebny to wtedy mi kupi, bo w szpitalach są laktatory więc zdąży kupić, w mojej rodzinie kobitki niestety maja jazdy z karmieniem i laktatory raczej nie są potrzebne, ciekawe jak będzie ze mną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nie lubie konsystencji oliwki i ogólnie tego, że jest taka tłusta-chyba pomyśle o jakimś balsamie

zobaczcie co kupiłam synusiowi w lumpku-nowa czapa Springfielda-na obwód główki 55 cm-jak pójdzie do szkoły to bedzie w sam raz 🙃 [img size=461]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/PA093298.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałam opinię, żeby dziecko jak najmniej oliwkować, ja kupiłam olejek do kąpieli z linomagu ale jest po 1 msc życia i zastanawiam się co do tego 1 msc czy oliwkować czy nie, może na szkole rodzenia się coś dowiem jak będzie pielęgnacja noworodka to wam napisze, ale oliwkę i tak kupię, bo jakby jakaś ciemieniucha się pojawiła to się przyda. No i po oliwce niszczą się ciuszki, zostają plamy, których nie da się sprać, dotyczy to głownie podkoszulek czy body.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...