Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Dzięki Akompf bardzo mi pomogłaś,chociaż sprawa jest tak zawiła i nienormalna dla mnie że trzeba będzie zasięgnąć opini jakiegoś prawnika.Znajoma za niedługo zostanie bez środków do życia,czeka ją szpital,a pracodawczyni jeszcze problemy robi bo ona jej nie wypłaci pieniędzy za to że w szpitalu będzie.Normalnie ciśnienie się podnosi jak się słyszy coś takiego 😠

A ja dziewczynki nic nie mam przygotowane,siedze i czekam nie wiem na co 😞 chyba na zbawienie :P

Wrrrrr dobry opis do tego zdjęcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mittka - jeśli sprawa jest skomplikowana tak bardzo to fajnie poszukać forum prawnego, tam o wiele konkretniejszych informacji mozna dostać...

Zobaczcie co kupiłam 😉 Mąż mnie zabije 😁 http://allegro.pl/item801162700_myszka_miki_disney_cudo_0_12mies.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka Ty chyba chcesz żebyśmy my wcześniej urodziły, że nam takie fotki pokazujesz...normalnie sie we mnie zagotowało, ja bym tej babie tego peta na czole zgasiła normalnie, co za kretynki , idiotki, nienormalne , niedorozwinięte babsztyle...brak słów...

Ewo no wyobraź sobie,że u mnie największy market to biedronka i stokrotka haha i nie ma w moim małym miasteczku jeszcze tego szału, ale wiem że w dużych miastach to szybko bombki i światełka wiszą 🙂

Akompf mąż na pewno Cie nie zabije, bo kogo by wtedy kochał i przytulał?? I kto by go zaskakiwał pizzą z mielonego mięska 🙂
A bluza i spódniczka rewelka i tak tanio , że aż śmiesznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PannoNikt buziaki dla córeczki 😘 😘 😘 i niech szybko zdrowieje,bidulka dopiero co chorowała 😞 mam nadzieję że jej szybciutko przejdzie.

Dziewczynki a ja ide do znajomej przypilnować robotników.Może tam będzie miała włączonego laptopa to się odezwe 🙂

Na razie do potem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😁 AgnieszkoW rozbawiłaś mnie tym tekstem o pizzy z mielonego 😁 hahahahha i tak juz więcej jej nie zrobię chyba :P

Panna Nikt - a moze powinniście zabrać mała na wycięcie migdałów skoro ciągle jakieś choróbsko łapie? U mojego bratanka jak ręką odjął... Chorował i chorował poki nie pozbyli się migdałków... i mają spokój...

PS. śliczne foty - to racja 🙂 A jaka z Ciebie laska!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, muszę iść robić obiad bo się rozbestwiłam trochę na tym allegro 😁
znowu kupiłam Niuni coś takiego http://allegro.pl/show_item.php?item=796689224

Nie mogłam się oprzeć 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheh Mittka no nie wiem, bo co to za okazja skoro za przesyłkę płacę więcej niż za ciuszki 😁 heheh ale tak mi sie spodobały 😁

Smażę mięsko i wstawiłam pranie... Będę udawać dobrą żonkę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem dziewczynki z powrotem 🙂

Akompf ciuszki są prześliczne a jeżeli mężunio będzie stawiał jakieś pretensje to zgłoś się do nas a my już z nim sobie pogadamy :laugh:

A co do tego babsztyla z tą fajką to brak mi słów 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fakt przesyłki to zmora allegro 😠

AgnieszkoW oczywiście że uzależnienie pierwsze co zrobiłam jak koleżanka pojechała zawieźć dziewczyny na tańce to weszłam na brzuszek 🤪 a panowie robotnicy sami się pilnują :laugh:

A swoją drogą zarąbistą czerwoną kuchnie koleżanka będzie miała 🤪 ale cena mnie przeraża jeszcze bardziej :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski!

Akompf ciuszki super kupiłaś.

Boże ja jestem nienormalna, ciągle coś jem, z wczoraj zostało tyle ciasta i dzisiaj nim sie tak zażeram, że ledwo mogłam zjeść obiad, już jestem tak pełna, że zaraz wybuchne a dalej mam ochotę coś wciągnać 😲 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i PannoNikt buziaczki dla Twojej córci na szybsze wyzdrowienie 😘 😘 😘 😘 😘

Mittka ja też w przyszłości choruję na czerwoną kuchnię 🤪 Moja znajoma ma czerwoną i zajebiście to wygląda 🙂

Wiola jedz, jedz bo jeszcze parę tygodni to trzeba będzie się wyrzec niektórych potraw :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mittka - jak byłam na etapie remontowania kuchni to też miałam upatrzoną czewone meble - lakierowane jak karoseria auta... ale świeciła się jak łysemu kolano i bym sie zajechała ze szmatą 😁 ale czynnikiem decydującym była cena... nawet jednej piatej bym nie byla w stanie zapłacić za nią 😁 😁 😁 😁 😁

AgnieszkaK - już nie trzeba rozmów wychowawczych na brzuszku.net bo powiedziałam mężuniowi o moich zakupach 😁 zapytał tylko: ILE? hehehhehheh mięsko usmażone, pościel się pierze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...