Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Dokładnie tak będzie ktoś nie napisze przez kilka dni zaraz pomyślimy że to już, nie wiem jak wy ale ja już się nie moge doczekać a zarazem się boje bo nie wiadomo kiedy to będzie szkoda że nie można obliczyć terminu porodu co do godziny a tak to nie mamy pojęcia kiedy i gdzie się zacznie. Może to jest właśnie magia oczekiwania na dziecko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej!

Jestem, jeszcze nie urodziłam :laugh: :laugh: :laugh:

Byliśmy z mężolkiem nad morzem całe popołudnie, później kolacyja i teraz przygotowujemy się na jutro bo mają nam okna przywieźć a tak poza tym to jeszcze czeka mnie wizytyta u gin i będę wiedziała co i jak z moją maleńką, także jutro jak juz to pojawię się dopiero koło wieczora. BEZ PANIKI JAKBY CO TO SMS DO AGNIESZKIK BĘDĘ SŁAĆ :P

GosiaG ale mas klocuszka 🤪
Emmax super, że u was ok.

Co do rozstepów, wagi i celulitu to się nie wypowiadam :laugh: :laugh: wystarczy, że czuję się i wyglądam jak czołg :laugh:

Juz zmęczona jestem ta ciążą, chciałabym już urodzić. Dziewczynki co niektóre z was to maja jeszcze dobre 2 miechy do porodu a mi zostało 21 dni i jakoś paniki nie ma tyl;ko zmęczenie.

Do jutra!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wole nie spominac o rozstępach przez całą ciąże nie miałam żadnych a teraz w ostatnim miesiącu nagle dostałam troche na nogach a już myślałam że mi się uda.
Czuje się jak słonica nogi coraz bardziej mi puchną i ciężko jestm i chodzić coraz szybciej się męcze i łapie mnie kolka.


Make a pregnancy ticker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rozstępów to w tej ciąży mi nie przybyło jak na razie.

Za to z okresu dojrzewania mam na pupsku i udach a po pierwszej ciąży na cyckach i biodrach. Nie są wielkie, ale trudno mi było je na początku zaakceptować. Teraz modlę się by mi już nic nie wyskoczyło 🤨

Ewa i Gosia cieszę się, że z maleństwami ok 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola masz już bliżej niż dalej do porodu, więc zmęczenie daje się we znaki. Już nie mogę się doczekać, kiedy urodzisz, bo to będzie takie zielone światło dla nas kolejnych.
Z całego serca Ci życzę, by mąż zobaczył maleńką!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emmax to fajnie, że podoba Ci się porodówka
Megulka wielkość piersi nie jest żadnym wyznacznikiem, nie martw się... Czasem to właśnie kobiety z dużym biustem mają większy problem z przystawianiem dziecka do piersi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Megulka nie przejmuj się ja też nie miałam za dużych i karmiłam pierwsza córke bez problemu.Teraz też za duzo mi nie urosły,ale myśle że da rade 🙂

Dziewczynki ide się juz położyć bo kręgosłup daje się we znaki 😞
Dobrej nocki i bezbolesnej Dobranoc 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magulka, nie wielkość piersi świadczy o laktacji, w mojej rodzinie te co miały małe piersi to miały pokarmu pełno, a te z dużymi niewiele, więc nie martw się 🙂

uciekam do wyrka do jutra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laseczki!

Wybaczcie ale nie mam dziś sił i nastroju na wnikliwe czytanie brzuszka...

Doła mam znowu - kasa, kasa, kasa 😞 ryczec sie chce 😞

Cieszę się, że jeszcze wszystkie w dwupaku, a niektóre w całkiem sporym 😁 Prawda mamusie dużych synków? 🙂

Mam nadzieję, że będę mogła karmić moją Basieńkę. Uwielbiam jak mi dupke wystawia raz z jednej strony brzucha a raz z drugiej 😁 Mąż ma radochę przynajmniej 😁

Całuję gorąco i uciekam przytulac się do meżunia... Miłej nocki mamusie i brzusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...