Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Rubi współczuję 😞
Ja powinnam już medal jakiś mieć za wczesne rozpoznawanie i ogarnianie zapalenia oskrzeli 😉
Ola od urodzenia na nic innego nie choruje i muszę szybko zawsze reagować bo jest objęta ryzykiem astmy oskrzelowej po swoim dziadku... 🤔

Dużo zdrówka dla małego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ciekawe co tam u Rity 🙂 ?????
Z tego co pamiętam to w PL jest... ale coś słuch o niej zaginął... 🤔

Przeanalizowałam naszą tabelkę i dawno nie odzywały się :
-Rita
-Chamster
-Famfatal
-Adusiaczek
-Happysad
-Kasiuniaa1603
-Bliźniaki2


A już w ogóle nie pamiętam postów od :
-Granta
-Justynakubiak
-Agnieszka89
-Betigola
-Pepecha
-Antya
-Dani
-Julia76
-Ziolka
-Atus
-Ania-
-Magda_lena
-Suanach
-Madziarex89
-Justyna89tina
-Danusia34
-Pauletta
-Tkaneczka


Kurcze laski jeśli chociaż tu zaglądacie raz na jakiś czas to odezwijcie się czy z Wami wszystko w porządku 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
A ciekawe co tam u Rity 🙂 ?????
Z tego co pamiętam to w PL jest... ale coś słuch o niej zaginął... 🤔

Przeanalizowałam naszą tabelkę i dawno nie odzywały się :
-Rita
-Chamster
-Famfatal
-Adusiaczek
-Happysad
-Kasiuniaa1603
-Bliźniaki2


A już w ogóle nie pamiętam postów od :
-Granta
-Justynakubiak
-Agnieszka89
-Betigola
-Pepecha
-Antya
-Dani
-Julia76
-Ziolka
-Atus
-Ania-
-Magda_lena
-Suanach
-Madziarex89
-Justyna89tina
-Danusia34
-Pauletta
-Tkaneczka


Kurcze laski jeśli chociaż tu zaglądacie raz na jakiś czas to odezwijcie się czy z Wami wszystko w porządku 🤨



noooo, mało nas, mało nas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam

Szalejecie!!! 🙃 Tu i ze zdjeciami 😆 Ja sie wczoraj fotografowalam, moze dodam, ale nic ciekawego.
Jestem jak detka, kompletnie bez powietrza. Wsadzilam tylek w samochod. Pochodzilam troche po Castoramie, moze 40 min.- szafki brak, nie kupilismy; tylko dwa przescierdla do lozeczka i dwie myjki we wcieklym rozu. Moze godzine spedzilam a Auchan- tam male zakupy spozywcze, komplet 7sliniaczkow za4euro 🙂 , plyn do prania i sol fizjologiczna- kupilam z Nivea; byla jeszcze jakas inna marka, ale nie jej znalam, a nie chce mi sie po aptekach biegac.
Teraz sie zastanaswiam czy piec rogaliki, czy gotowac kalafiorowa.

A ja wczoraj akurat napisalam do Kasiuni1603 na fb, ale nie mam zadnej odpowiedzi jeszcze.
W ogole jakos slabo mi sie robilo, goraco 🤔 stwierdzam, ze juz coraz gorzej ze mna... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kopiuję posta z wątku o fotkach bo tutaj częściej laseczki zaglądacie 😉

Dziewczyny mam pytanie 😎
Czy mogę fotki Waszych brzuszków na naszej stronce na fb wrzucić ?????
Wypowiedzcie się proszę bo bez Waszej zgody oczywiście nic nie zrobię 😉
Najlepiej piszcie na priv do mnie 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniqa1111 napisał(a):
kurde, kupilam wczoraj całą paczke gumy Mamba i od rana wcinam..patrze ze zostały tylko trzy, czyli wsunełam juz 21 😲 chyba zaraz zoładek mi sie sklei, ale tym 3 nie odpuszcze 🙂


ja też kupiłam wczoraj całą paczkę różnych smaków 🙂 i dzisiaj rano wykończyłam 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini 23 a dzieki mi mój misiek polecił program na TLC ciąza z zaskoczenia jak zaczełam jeczec ze mam mały brzuch i pokaząłm mu brzuch nowej i powiedziałam ze taki chce haha i faktycznie tam dziewczyny zero objawów zero przyrostu wagi az mi lzej chyba jestem normalna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wieronika87 napisał(a):
Mini 23 a dzieki mi mój misiek polecił program na TLC ciąza z zaskoczenia jak zaczełam jeczec ze mam mały brzuch i pokaząłm mu brzuch nowej i powiedziałam ze taki chce haha i faktycznie tam dziewczyny zero objawów zero przyrostu wagi az mi lzej chyba jestem normalna


Hehe Weronika Ty wariatko 😜
Widzę, że z Lublina jesteś to daleko do mnie nie masz - przyjedź na cały dzień do mnie i zobacz jak przez cały dzień stękam i męczę się z tą moją wypukłością to zobaczymy czy też byś taki chciała 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAJCIE DZIEWCZYNY.
POTRZEBUJE PORADY,BO WIĘKSZOŚĆ Z WAS JUŻ MA DZIECIACZKI A CHCIAŁAM ZAPYTAĆ O DOLEGLIWOŚI 3-GO TRYMESTRU.BO U MNIE SAMOPOCZUCIE TRAGICZNE OD 3 TYG.ROBI MI SIE SŁABO,BÓLE GŁOWY MASAKRYCZNE,DUSZNOŚCI-I WSZYSTKO TO BARDZO MNIE STRESUJE I NAPAWA ATAKAMI PANIKI 😞 CZY TO NORMALNE????CIŚNIENIE MAM ZAZWYCZAJ NISKIE,NO I Z JEDZENIEM TAK SŁABO BO ZNOWU MI NIEDOBRZE SIE ROBI 😞 JEM NA SIŁE BO WIEM ŻE MUSZE DLA DZIDZI.NAPISZCIE PROSZE JAK TO U WAS BYŁO.DODAM ZE W SZPITALU STWIERDZILI ZE WSZYSTKO OK.ALE ZE JA MIESZKAMM W DUBLINIE I CHODZE DO IRLANDZKICH LEKARZY TO NIE ZABARDZO MAM DO NICH ZAUFANIE BO U NICH TU TO WSZYSTKO INACZEJ JEST ODBIERANE.
POZDRAWIAM I DZIĘKUJE 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wieronika87 napisał(a):
do szczecina nie daleko ??? haha ale zaproszenie uważam za aktualne i mnie tam wyczekuj


Ajjj ja już tam nie mieszkam od lipca 😜
Ale cały czas zapominam zmienić...a może specjalnie nie zmieniam bo jeszcze z tą przeprowadzką się pogodzić nie mogę 🤨
W każdym razie do Lublina ode mnie jest ok. 80 km 😉
Mieszkam koło miejscowości Łuków w woj. lubelskim 😉
Może by nam udało się spotkać przed grudniem jeszcze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mini23 no moj lekarz na poziomie i niczego mi takiego nie wpajał
candys może ta słabość to tez panika moze Ty się kochana wyluzuj siedz tu znami jak masz siłe novaM mianowana od dzis moim psychologiem wezmie i etat u Ciebie haha ja ci nie wiele pomoge bo ja niewtajemniczona w sprawy wyzszej ciazy to moje pierwsze dzidzi ale dziewczyny tu jak je obudzimy to pomogą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...