Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Adusiaczek a my niedaleko siebie mieszkamy spoko [powiem ci ciesze sie ja z Oświęcimia ty Kraków jeszcze jest Gosia z zatora i jeszcze ktoś tu ze slaska ale mi sie zapomnialo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak dawno nie siedziałam na komputerze, że szkoda gadać ! Guga dobrze mówiłaś w poniedziałek pojechałam z nastawieniem, że zobaczę co mam w brzuszku a tu nic z tego nie wyszło. Dowiem się dopiero 4 sierpnia z mężem. Cieszy mnie tylko to, że badania mam dobre. Ale samopoczucie mi się pogorszyło - wymiotuję kwasem czasami. Pewnie z przemęczenia bo mam taki remont w domu, ze nie wiem kiedy go do sprzątam. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):
Hej brzuszki 🙂
Witam również nowe koleżanki 🙂
Holi - a gdzie dokładnie w Katowicach, bo też się przymierzam, ale jeszcze się nie umówiłam, a i jeszcze jedno odpłatnie czy na nfz?


na slasku polecam dr Ewe Wojciechowska, jest pediatra neonatologiem. wykonuje usg 3d oraz prenatalne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia no ty chodzisz do dzonowej to ona daje przy szpitalu w oswiecimiu no ja sie chce zapisac moja kolezanka jest o 5 tyg wiecej ode mnie to ma tam dzwonic i chyba razem sie zapiszemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak przyjemniej i raźniej byłoby razem. Może uda mi się do was dopiąć. Sama bym jeździła na spotkania, bo mąż pewnie w pracy będzie. Gryzę się jeszcze czy w się zapisać ? Dzonowa mówiła, że położna oprowadza wtedy po salach wszystko tłumaczy pokazuje. To dobrze może takie oswojenie mi się przyda jak myślicie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia jasne zapisz sie ja pare razy tez bede sama na ta szkole chodzila bo mojego moze nie byc razniej bedzie!!! no wiesz nie chciala bys widziec porodowki w oswiecimiu masakra ale spoko bedziesz wiedziec co cie czeka ja w sumie tez bo nastawiam sie na porod w osw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
meliska napisał(a):
Hej brzuszki 🙂
Witam również nowe koleżanki 🙂
Holi - a gdzie dokładnie w Katowicach, bo też się przymierzam, ale jeszcze się nie umówiłam, a i jeszcze jedno odpłatnie czy na nfz?


na slasku polecam dr Ewe Wojciechowska, jest pediatra neonatologiem. wykonuje usg 3d oraz prenatalne.

Chloe a dasz jakieś namiary, bo ja muszę się już umawiać, czas mnie goni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Polecam na prawdę jest taka duża. Przysłali mi ją pięknie zapakowaną. Można ją spakować jak śpiwór i wozić ze sobą. Jak coś to mam taki kupon rabatowy 5 % zniżki na zakupy !
Już leżałam na ginekologii w Oświęcimiu i mam rożne raczej mieszane odczucia. Pocieszam się jednak faktem, że co nas nie zabije to nas wzmocni ! 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia20101 napisał(a):
Doczekałam się wreszcie na poduchę z materhood. Jest rewelacyjna śpię na niej od kiedy ja tylko dostałam, nie wiercę się. Nawet nie muszę w nocy do WC bo nic mnie nie uwiera bosko !


Hahahahaha Guga miała racje 🤪 a poduszką sie cieszy juz od 6 tygodni 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze ja bylam dzis na krzywej cukrowej juz sie boje ze wynik bedzie zly tak jak za pierwszym razem dzis jeszcze obiad zjadlam i godz po posilku mialam cukier 134 a potem 2 godz po mierze i 152 nie wiem dziwne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale do nadrabiania od rana....

Szalejecie kolezanki... 😜

Witam nowa grudnioweczke - z nami samotnosc nie grozi... 😁

Ulcia- piekna chwile przed Wami... jutro wieczorem zapomnisz o całym stresie 😮

Ja dzisiaj upolowałam ładne body - 6 par kupilam bo w promocji a co 🤪

Na obiadek zrobiłam spaghetti-- pycha wyszła...
a na kolacje ciocia mi robi ser smażony...tak dawno nie jadłam bo to raczej regionalne menu

Miłego dzionka kobitki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...