Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
guga napisał(a):


Stolarz ma 6 miesieczne opoznienie...wiec polek nie zrobi...
Krawcowa \\\'uciekla z kochankiem\\\' - mąż powiedział ze jej szuka .. 😮
Pielęgniarka nie dała mi jednej recepty \\\'bo Pani doktor musi podpisac sie krzyzykiem sama\\\'



buahahahaa, ale sie usmialam!!! 😁 😁 😁

wlasnie wrocilismy ze szkoly rodzenia, uczylismy sie kapac maluszki, za tydzien sami bedziemy kapac lalki, hihi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
guga napisał(a):


Stolarz ma 6 miesieczne opoznienie...wiec polek nie zrobi...
Krawcowa \\\\\\\'uciekla z kochankiem\\\\\\\' - mąż powiedział ze jej szuka .. 😮
Pielęgniarka nie dała mi jednej recepty \\\\\\\'bo Pani doktor musi podpisac sie krzyzykiem sama\\\\\\\'





buahahahaa, ale sie usmialam!!! 😁 😁 😁

wlasnie wrocilismy ze szkoly rodzenia, uczylismy sie kapac maluszki, za tydzien sami bedziemy kapac lalki, hihi 🙂

Ale fajowo 😆 U mnie poki co relaks i oddech 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko marzenka ale ja nie mam face book i nie chce miec!!! guga ale fajnie lalek uczyliście się kąpać fajnie ja idę na szkołę rodzenia 7 października a teraz ja się idę kapać eheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniqa1111 napisał(a):
dobrze że przeczytałam co tam od rana naskrobałyście. byl temat, że lepiej nie rodzic w 8 m-cu. dzisiaj wlasnie bylam u mojego endokrynologa i on do mnie mówi, że teraz najgorszy miesiac dla mnie, że nie mam sie ważyc urodzic w 8 m-cu 😮 😮 zglupialam w tym momencie i pytam dlaczego. Odpowiedz: W tym miesiacu dziecku przystosowuje sie do oddychania powietrzem i bardzo źle, jesli ten proces zostanie przerwany...
kto by pomyslal, nie...


no ale ja nadal nie rozumiem, bo jak sie urodzi w 7 miesiacu to ten proces tez musi jakos zajsc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
guga to mówisz że się szlajałaś i miałaś przesrany dzień ale ci się to udało uśmiałam się jak nie wiem jak zobaczyłam tego posta twojego 😁 P.S miałaś przepiękną suknie ślubną !!!!!! 🤪
novaM Lubię to ! 🙂


Ja też to lubie 🙂

Ale nie rozumiem jak możecie sie tak ze mnie nasmiewac 😉 😁 😁 😁 😁 😁

ps. suknia projekt własny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
nadia85 napisał(a):
To jest trochę dziwne, bo jak badał mnie, to widziałam, że jest coś nie tak. Pytam, czy wszystko ok, on, że musi zrobić usg i wtedy mi odpowie. Z usg niby mi wyszło, że 35mm szyjka ma, ale kazał się oszczędzać, przystopować z pracą, nie jeździć często autem itp. A w karcie napisał Szyjka 2/0/0. Dopiero mi dzisiaj położna zwróciła na to uwagę. o co chodzi..Zgłupiałam już całkiem... Miesiąc temu miałam 3/0/0


2/0/0 oznacza, ze szyjka ma 2 cm / tylko ta czesc, ktora mogl zmierzyc bez usg/ i nie ma rozwarcia zew i wew...to wcale nie znaczy ze sie znacznie skrócila bo ja sama os poczatku mam 2/0/0


Guga dzięki, uspokoiłaś mnie trochę.. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chloe ale jaja ja myślałam że guga heheh!!! ja właśnie się pammat wykąpałam najgorsze czego nie nawidzę robić teraz to myć włosów masakra poprostu trzeba się ładnie namęczyć szok ja zaraz piję herbatkę uwielbiam w takie dni a i zaraz top model oglądać będę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
dobrze że przeczytałam co tam od rana naskrobałyście. byl temat, że lepiej nie rodzic w 8 m-cu. dzisiaj wlasnie bylam u mojego endokrynologa i on do mnie mówi, że teraz najgorszy miesiac dla mnie, że nie mam sie ważyc urodzic w 8 m-cu 😮 😮 zglupialam w tym momencie i pytam dlaczego. Odpowiedz: W tym miesiacu dziecku przystosowuje sie do oddychania powietrzem i bardzo źle, jesli ten proces zostanie przerwany...
kto by pomyslal, nie...




no ale ja nadal nie rozumiem, bo jak sie urodzi w 7 miesiacu to ten proces tez musi jakos zajsc...




no tak, logiczne, ale najwidoczniej cos w ym jest skoro nawet lekarz o tym mówil.
Dlatego Kalinka dostała dzisiaj oficjalny zakaz wychodzenia przez najbliższy miesiąc 🙂 mam nadzieje ze usłucha starej matki 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...