Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Haha a ja sama gimnastykę musiałam przeprowadzać 😜
Na dodatek w toalecie w lab. hehe 😜
No ale wkładanie nóg do zlewu to przy takim wyczynie pikuś 🤪
Taki mały kibel i taki dłuuuugi ten badylek heheh sama nie wiem jak ja to zrobiłam 😁
No ale paciorkowiec nie jest moim przyjacielem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Haha a ja sama gimnastykę musiałam przeprowadzać 😜
Na dodatek w toalecie w lab. hehe 😜
No ale wkładanie nóg do zlewu to przy takim wyczynie pikuś 🤪
Taki mały kibel i taki dłuuuugi ten badylek heheh sama nie wiem jak ja to zrobiłam 😁
No ale paciorkowiec nie jest moim przyjacielem 😜


na szczescie mym tez nie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
mi odbyt tylko połaskotała tym patykiem, ale byłam przygotowana na to bo wyczytalam ze z odbytu tez, ale jakbym nie wiedziała to moze bym krzyku narobila, ze nie dosc ze mi wargi kaze rozchylac to jeszcze nie z tej dziurki bierze..
ale ona jak zobaczyła moją psiute.. taka jak tu kiedys pisałysmy jak huba tzn jakas taka spuchnieta jest to wtedy powiedziała a ja mysle no nie... az taka duza mi sie zrobiła ze trza fałdy odgarniac? ale mozliwe ze to chodzilo zeby nie dotknac warg z zew tylko wziasc tylko materiał ze srodka, albo na kacu była i ciezko jej sie celowało.

I JEST KONIEC 😁 😁 😁 JESTEŚ MISTRZEM BECZĘ ZE ŚMIECHU 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniqa1111 napisał(a):
no dobra, zabieram swoje kredki i znikam. Dobranoc 🙂

ale wiecie jak Gudze zazdroszcze, moze patrzec juz na ta swoja Kruszynke, ehh. na szczescie ciaza to nie jest never ending story i kiedys i ja sie doczekam mojego skaba 🙂


No pewnie, że i my się doczekamy 🤪

Ale powiem Wam z tego co pamiętam...bardzo długo mi brzuszka brakowało...tych kopniaków i przekręcania się...echhh...teraz narzekam ale tęsknić będę na bank 😎

Dobrej nocy Aniqa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
no dobra, zabieram swoje kredki i znikam. Dobranoc 🙂

ale wiecie jak Gudze zazdroszcze, moze patrzec juz na ta swoja Kruszynke, ehh. na szczescie ciaza to nie jest never ending story i kiedys i ja sie doczekam mojego skaba 🙂


No pewnie, że i my się doczekamy 🤪

Ale powiem Wam z tego co pamiętam...bardzo długo mi brzuszka brakowało...tych kopniaków i przekręcania się...echhh...teraz narzekam ale tęsknić będę na bank 😎

Dobrej nocy Aniqa 😘


ja wiem na pewno, że będę tęsknić za brzuszkiem... zdarza mi się ponarzekać, ale tych kopniaczków będzie mi bardzo brakowało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
a no i jeszzce byłam wielka pani bo miałam najstarsza ciaze na sali, były tam 6 tydz, 28, 30 itd a ja mowilam, jaa to juz praktycznie koniec i robiłam wywody na temat skurczy , ktg i czułam sie ze wreszcie cos mam czego mi zazdroszczą.. obczajacie 6 tydz tosz to ile jeszzce czasu i jeszzce jej zarodka w pecherzyku nie moga znalezc i każą czekac czy sie pojawi.. a laska juz po poronieniu, koszmar

ooo, szacun ulka, jestes mastachem!! 🙂 🙂 🙂 masz oklaska za to 🙂
Agami - dzieki za wsparcie u Admina, ale mysle ze on nie chcial zobaczyc tej wiadomosci 😜 no trudno, bede wieczna solenizantka 😁
ulka, pammat, aga, coq i wasze rozklekotane psiuty- rozlozylyscie mnie na lopatki, turlam sie po podlodze, ahahahahaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...