Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no jak ja mam znowu iść na patologie i zobaczyć ten cały zajebisty zespół piguł niektóre to bym trzepneła przez łeb z jedną lubię sobie robić na złość bardzo 🤪
a już ostatnio jak byłam w 32tyg to mnie łajza pamiętała bo wcześniej w 17tyg gniłam tam normalnie ja wiem MNIE SIĘ NIE ZAPOMINA 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
marika321 napisał(a):
pammat napisał(a):
ale nie chciałabym rodzić jutro bo mojego M siostra ma urodziny 😁 za duży prezent jak dla niej ode mnie by był 😁


pam kto tu mówi o jutrze ??? Dori po 3 godzinkach miała małego obok siebie 🙂 🤪 🤪 🤪 🤪


O losie 3 godziny!!! 🤪 U mnie od wyladowania w szpitalu okolo 2 w nocy zeszlo 11 godzin 🙃 plus te skurcze caly dzien 🙃

Co do zoltaczki u mnie obylo sie bez. 🙂

Laski czytam te wasze rozkminki porodowe i z checia przezylabym to jeszcze raz!!!! 🙃 Mimo wszystko to bylo pieknych kilka godzin!!! Chcialabym przy kolejnej ciazy trafic na te sama polozna 😆


coq jesteś boska przy opisie porodu pisałaś o chodzeniu po suficie z bólu a teraz że jeszcze raz chcesz........... 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata26 napisał(a):
Pamietajcie ze dzis o 20.30 Porodowka.
Musze przepakowac walizke, bo wzielam malutka a jednak bede 4 dni w szpitalu i juz szlafrok, papcie i mleko sie nie mieszcza.
Dziewczyny po cesarce mialyscie problem.z pokarmem? Czytalam,ze laktacja jest opozniona i kupilam mleko Nutrilon.


powodzenia kochana !!! trzymam kciuki 🙂 moja kolezanka miala ;okarm po cc po 4 dniach, ale kazda inaczej pewnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak myślicie może mi lekarz bez ogródek powiedzieć, że mam zdecydować o tym czy chcę już rodzic czy czekamy ???
Musze się przygotować jakoś psychicznie na taka ewentualność !
Tyle się słyszy o dziewczynach którym wody płodowe przebili i potem się bidule mordowały na sucho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
marika321 a ja jestem po terminie apropo i zwolnienie mam do 16 grudnia no i w ten dzień wale na salony 😎


dobrze wiedzieć żeby mnie nie oszwabili na macierzyńskim...... a dziś tak trafiłam przypadkiem na taki artykuł......i zbaraniałam.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marika321 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
marika321 napisał(a):
pammat napisał(a):
ale nie chciałabym rodzić jutro bo mojego M siostra ma urodziny 😁 za duży prezent jak dla niej ode mnie by był 😁


pam kto tu mówi o jutrze ??? Dori po 3 godzinkach miała małego obok siebie 🙂 🤪 🤪 🤪 🤪


O losie 3 godziny!!! 🤪 U mnie od wyladowania w szpitalu okolo 2 w nocy zeszlo 11 godzin 🙃 plus te skurcze caly dzien 🙃

Co do zoltaczki u mnie obylo sie bez. 🙂

Laski czytam te wasze rozkminki porodowe i z checia przezylabym to jeszcze raz!!!! 🙃 Mimo wszystko to bylo pieknych kilka godzin!!! Chcialabym przy kolejnej ciazy trafic na te sama polozna 😆


coq jesteś boska przy opisie porodu pisałaś o chodzeniu po suficie z bólu a teraz że jeszcze raz chcesz........... 😮 😮 😮


Bo jak se czlek to w glowie pouklada to stwierdza, ze to piekne bylo.. 😎 - i zrozum Coq'a 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja ginekolog już ostatnio coś insynuowała że lepiej by było jakbym do 15 urodziła. Jak widzicie nic takiego się jeszcze nie dzieje co by wskazywało na to że się do jutra rozłożę 😆 Po pierwsze wspominała coś o tym, że mały jest już za długo w kanale i może mieć główkę zdeformowana przez to. Po drugie chyba wchodzę jej w paradę z tym rodzeniem kiedy ona ma urlop i nie ma mnie pewnie komu przekazać pod opiekę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marika321 napisał(a):
pammat napisał(a):
marika321 a ja jestem po terminie apropo i zwolnienie mam do 16 grudnia no i w ten dzień wale na salony 😎


dobrze wiedzieć żeby mnie nie oszwabili na macierzyńskim...... a dziś tak trafiłam przypadkiem na taki artykuł......i zbaraniałam.......

teraz dostanę w szpitalu przy wypisie od 16 i to już macierzyński będzie na bank ale co sobie przedłużyłam to przedłużyłam dzięki temu że nie urodziłam w terminie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia20101 napisał(a):
Moja ginekolog już ostatnio coś insynuowała że lepiej by było jakbym do 15 urodziła. Jak widzicie nic takiego się jeszcze nie dzieje co by wskazywało na to że się do jutra rozłożę 😆 Po pierwsze wspominała coś o tym, że mały jest już za długo w kanale i może mieć główkę zdeformowana przez to. Po drugie chyba wchodzę jej w paradę z tym rodzeniem kiedy ona ma urlop i nie ma mnie pewnie komu przekazać pod opiekę.


gosia ja tez nie wiem czy zobaczę sie jeszcze z moim lekarzem bo on mnie zaprasza dopiero 2.01 ale z drugiej strony nie sądzę żeby sie coś wcześniej wydarzyło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciłam 🤪 🤪 🤪

no więc - zapis KTG taki jak ma być, cokolwiek to znaczy

na fotelu siedziałam - poród blisko

usg miałam - przepływy dobre

ale pierwsze słowa po wejściu do gabinetu brzmiały "jutro nie możesz rodzić". moja pani doktor jedzie dzisiaj późnym wieczorem do Warszawy. wróci dopiero jutro wieczorem. więc rodzenie mam zakazane. i powiedziała mi jeszcze, że mam przyjechać w piątek i będziemy się już tak umawiały, że albo w piątek jeszcze wieczorem będziemy rodzić albo w sobotę. powiedziała, że do niedzieli na pewno urodzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczoraj tata żeby zrobić mi niespodziankę wykopał mi choinkę i zasadził w doniczce 😆 Co roku kupujemy żywą i potem sadzimy a w tym roku postanowiliśmy wykopać taka która sami wychodowaliśmy. Powiem Wam laski uśmiałam się jak zobaczyłam ta szkucinę. Cztery gałązki na krzyż 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...