Skocz do zawartości

Niespodzianka!!!- urodziłam dziecko innej płci, niż wskazywało usg!!!!!!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
admin napisał(a):
jak to... urodziłaś ?
Jesteś dopiero w 23 tc. 😮


jej chodziło o to, by wpisywały się tu mamuśki, którym się już to przytrafiło 🙂

wydaje mi się, że w obecnych czasach z uwagi na dobrze rozwinięte badania usg cięzko o pomyłkę co do płci, bo usg 3D w 3 trymestrze pięknie już pokazuje narządy płciowe, ale kiedyś kiedy aparaty nie były tak nowoczesne zapewne było więcej pomyłek.
U mnie póki co nie było pomyłki - usg pokazało pi.ekne klejnoty i urodził się chłopak. Zobaczymy co pokarze usg w tej ciaży 🙂
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sama urodziłam córeczkę tak jak pokazywało usg ale mam bliską znajomą która miała mieć córkę ( tak pokazało USG ). W pokoju, w którym rodziła był z Nią mąż. Rodziła klęcząc i kiedy Maluszek wyskoczył okazało się, że to chłopaszek. Najlepszy był w tym momencie Jej mąż, który po zauważeniu, że płeć się nie zgadza powiedział:
- ONA MA JAJKA
hahaha
I zamiast dziewczynki wyskoczył Krystianek 😁
No i wiadomo, że sukienki i wszystko inne było kupione w kolorze różowym także po porodzie wyprawka była jeszcze raz kompletowana 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
admin napisał(a):
jak to... urodziłaś ?
Jesteś dopiero w 23 tc. 😮


jej chodziło o to, by wpisywały się tu mamuśki, którym się już to przytrafiło 🙂

wydaje mi się, że w obecnych czasach z uwagi na dobrze rozwinięte badania usg cięzko o pomyłkę co do płci, bo usg 3D w 3 trymestrze pięknie już pokazuje narządy płciowe, ale kiedyś kiedy aparaty nie były tak nowoczesne zapewne było więcej pomyłek.
U mnie póki co nie było pomyłki - usg pokazało pi.ekne klejnoty i urodził się chłopak. Zobaczymy co pokarze usg w tej ciaży 🙂
pozdrawiam


No wiesz ja wczoraj rozmawiałam z koleżanką, która 2 m-c temu to przeszła i całą ciążę myślała, że urodzi córeczkę a urodziła synka 🤪 Wiec i teraz te pomyłki się zdarzają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Ja też urodziłam zgodnie z usg córeczkę 🙂

Mi wydaje, że nawet jak sprzęt jest lepszy niż kiedyś to może zdarzyć się nieduży % pomyłek - wystarczy, że dziecko przy usg będzie miało zakryte klejnoty albo pępowina lub rączka będzie imitować je + przy takie ułożenie ciałka, że ginekolog nie kapnie się. Może też zależy od spostrzegawczości lekarza.
U mojej mamy w pracy koleżanka (niedużo starsza ode mnie) nastawiła się z mężem po usg, że będą mieli synka a na 1 m-c przed rozwiązaniem okazło się, ze będzie dziewczynka i faktycznie córcia urodziła się. Przynajmniej mieli ten m-c na przyzwyczajenie się,

Mój gin nim w 100% potwierdził płeć (córcia przez długi czas była wstydliwa) to stwierdził, że po pośladkach wydaje mu się, że to dziewczynka, ale jeszcze wtedy nie dawał gwarancji, ale nie pomylił się. Położna mówiła, że jeszcze nigdy mu nie zdarzyła się pomyłka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Ja tez urodzilam zgodnie z usg synka od 14 tyg wiedzialam,ze bedzie chlopczyk i co msc bylo to potwierdzone,tak ze nie mialam zadnych watpliwosci tym bardziej,ze w 18 tyg zobaczylam na usg klejnociki jego hehe....
Ale slyszalam kilka takich przypadkow,ze lekarz sie pomylil,a jedna dziewczyna dostala,furii po wyciagnieciu bobasa bo miala byc dziewczynka,a okazal sie chlopak tym bardziej,ze juz jednego syna miala i cieszyla sie strasznie na coreczke.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
ja od 17 tyg wiedzialam ze bedzie chlopak 🙂 zreszta nagminnie pokazywal co ma 🙂
Ale ja nie chodzilam np do jednego lekarza... prywatnie do innego, i na NFZ do innego) za kazdym razem pytalam co bedzie i udawalam ze nie wiem...- SPECJALNIE CZY POTWIERDZI PLEC 😜
Ale no np dr do ktorej chodzilam na NFZ.... wiem ze kilka razy sie pomylila 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
admin napisał(a):
jak to... urodziłaś ?
Jesteś dopiero w 23 tc. 😮


jej chodziło o to, by wpisywały się tu mamuśki, którym się już to przytrafiło 🙂

wydaje mi się, że w obecnych czasach z uwagi na dobrze rozwinięte badania usg cięzko o pomyłkę co do płci, bo usg 3D w 3 trymestrze pięknie już pokazuje narządy płciowe, ale kiedyś kiedy aparaty nie były tak nowoczesne zapewne było więcej pomyłek.
U mnie póki co nie było pomyłki - usg pokazało pi.ekne klejnoty i urodził się chłopak. Zobaczymy co pokarze usg w tej ciaży 🙂
pozdrawiam


No wiesz ja wczoraj rozmawiałam z koleżanką, która 2 m-c temu to przeszła i całą ciążę myślała, że urodzi córeczkę a urodziła synka 🤪 Wiec i teraz te pomyłki się zdarzają.


wiocznie pisiorek gdzieś sie zawinął 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...