Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Reni teraz wszystko z ciebie schodzi stres w ciąży do tego studia a teraz maleństwo powoli wszystko się unormuje 😘

Kurcze z Kubusiem masz nie ciekawie a może to od tego na bioderka może niech nie śpi w tym? zakładaj mu w dzień bo to troszkę chyba waży może go osłabia.

Jestem z wami musi byc dobrze 😘 😘

Kffiat 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka7 napisał:
NO TERAZ GOSIU ZOBACZYŁAM TĄ LASKĘ PRZE IKEĄ:P SUPER KOCHANIE WYGLĄDASZ NAPRAWDĘ,AŻ SIĘ NIE CHCE WIERZYĆ,ŻE NARZEKAŁAŚ,ŻE DUŻO PRZYTYŁAS 🙃

dziękuję ☺️
bo przytyłam przecież 26 czy 28 kilo ,najwazniejsze ,ze juz PRAWIE wszysttko zeszło 🤪 czuje sie jak motylek teraz w porównaniu do tego hipopotama 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia napisał:
Reni teraz wszystko z ciebie schodzi stres w ciąży do tego studia a teraz maleństwo powoli wszystko się unormuje 😘

Kurcze z Kubusiem masz nie ciekawie a może to od tego na bioderka może niech nie śpi w tym? zakładaj mu w dzień bo to troszkę chyba waży może go osłabia.

Jestem z wami musi byc dobrze 😘 😘

Kffiat 😘


Moze stres, nie wiem. Jestem psychicznie zmęczona. Właśnie mieliśmy atak płaczu 25 minutowe wycie w niebogłosy 😞 i najgorsze jest to ze nie masz pojęcia jak pomóc dziecku jak mu ulżyć i co najgorsze nie wiesz co mu jest. Moze to kolka, ja już sama nie wiem. Siostra poszła mi go uspać bo widzi jak się dzisiaj męcze.

Nie zakładam mu rozpórki na noc bo przy jej zakładaniu wyje strasznie. Daje mu oprócz papmersa 2 pieluchy. I musze te bioderka sprawdzić raz jeszcze, bo lekarz u którego dzisiaj byłam stwierdził ze mały nie wygląda na problem z bioderkami. Jestem padnięta. Żeby tylko jutro było lepiej.

Jade na weekend do rodziców w góre, musimy się z mężem wkońcu wyspać. Spimy jak krety od piątku. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gośka ależ Ty super wyglądasz!!! LASKA jak sie patrzy 🤪 🤪 🤪
To ja się lepiej kryje z moją figurą ☺️
Mam wrażenie że waże teraz więcej niż wtedy kiedy wróciłam ze szpitala. Ulala nieciekawie sie ze mną dzieje 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka7 napisał:
JA PALĘ JAK SMOK FAJURY ☺️ ,I DO PIWKA I DO KAWY I PO ŚNIADANIU I PO OBIEDZIE I NAWET JAK WSTAJĘ MAŁĄ W NOCY KARMIĆ TO ZALICZAM BALKON 🤢 WIEM,ŻE TO PIEPRZONY NAŁÓG 😠
A CZEGOŚ MOCNIEJSZEGO TO TEŻ NIE LUBIĘ PALIĆ,PRÓBOWAŁAM PARE RAZY JAKO NASTOLATKA,ALE MNIE TO NIE KRĘCIŁO:P

KURDĘ SZKODA,ŻE WSZYSTKIE NIE MOŻEMY SIĘ SPOTKAĆ 😞

ZOLTRI,ALE SIĘ UŚMIAŁAM Z MĘŻEM,MÓWIĘ MU,ŻE DO NAS PRZYJEDZIECIE,NO I OPOWIADAM O WAS ITP,I W PEWNYM MOMENCIE MÓWIĘ DO NIEGO,ŻE TWÓJ FACET TO CHYBA SZKOT???A TEN DO MNIE JAK KOT 🤪 ,MASAKRA MYŚLAŁAM,ŻE SIĘ POSIKAM,NAWET TERAZ JAK PISZĘ TO PŁACZĘ ZE ŚMIECHU:laugh: :laugh: :laugh:


NO JA PRAWIE POPUSCILAM ;DDDD :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia napisał:
Gocha ale zrobiłaś reklamę 🙂

Ja też jestem tego samego zdania że super wyglądasz 😎


Radziu
reklame tak ale IKEI 🤪
a żebys sie nie rozczarowała tą moją figurą jak mnie na żywo zobaczysz,bo to efekt super obiektywu mojego męza:P a pod tym czarnym wdziankiem nie jest wcale tak super 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
|Reni wspolczuje najwazniejsze zeby badania zrobic!!!!

J bogu dziekuje z emoje dziecko ani kolek nie ma i przesypia bez placzu noc tylko na cyca sie budzi 🙂 bo nie wiem co bym zrobila 😞

Gos ja tez zonka zalapalam jak chcialm wejsc na twoje zdjecie...nerw ze mnie zablokowalas wrrrr...lece spr jaka laseczka z ciebie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie babki kochane 🙂)

my dziś cały dzien na dworze 🙂piekna pogoda 🙂

Radziu! przelałam juz kaske na żarełko i zaliczke na nocleg.

Reniu kochana dziewczyny dobrze piszą, nie zakładaj tego na noc, może to Kubusia jakoś stresuje i dlatego jest osłabiony 😞 Trzeymaj sie dzielnie, bo wrażen miałas aż zanadto-aż mi ciary przechodzą jak o tym pomysle 😞 Buziolki dla Ciebie!!!

To widze że tylko ja nie bede palić ani pić 🥴 no cóż njakoś to przeżyje:laugh: Nie podam butli tylko dlatego że matka chce sie napic 🤨 i tak pewnie niedługo braknie mi mleka bo wróce do pracy wiec chce korzystac z tego że jeszcze jestem dojna krowa 🙂 a do palenia nie wróce bo już dawno rzuciłam i teraz to mnie tylko od papierosów odrzuca, a po drugie mój mężulek poznał mnie już niepalącą i bardzo by sie zdziwił jakby mnie zobaczył z papierosem a nie daj boże z jointem 🙂 kiedyś popalałam na jakiś imprezkach, ale już mi przeszła ochota 🙃

Niebo- mój Janek też sie bardzo rozdarł po szczepieniu, ale pożniej spał prawie cały dzień, czasami tylko przez sen był jęczący...

A tak a propo: czy Wasze dzieciaczki już tak świadomie się usmiechają??Bo Janek coś nie bardzo sie kwapi a czekam na to z uteskinieniem. On tylko śmieje sie przy cycu albo przez sen, czyżby mój syn to poważniak bedzie:laugh: :laugh:

Gosiu!ale laseczka z Ciebie! Ja jeszcze nie daję sie fotografować bo czuję sie okropnie i w lustro patrzeć nie moge a co dopiero to uwieczniać...

Od jutra wyjeżdżamy 🙂 Ja jade do mojego taty w opolskie do niedzieli a mój mężulek z teściową w kieleckie. Miałam jechac z nimi ale stwierdziłam że za długa droga dla Jasia w taki gorąc, wiec podzucą mnie do ojczulka 🙂 Niech dziadzio Józio i prababcia Jasia nacieszą sie moim chłopaczkiem 🙂Tak wiec laseczki moje kochane nie bedzie nas do poniedziałku. jakby jakie newsy w sprawie Szczyrku to jestem pod telefonem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my matki pijaczki bedziemy hehehe


milego pobytu aniutka

moj ethan to juz pelna para sie brechta hehehe jak nasladuje dzwiek kaczora donalda to od ucha do uchaheheh zawsze na dzeci to dzialalo nie moge zlapac jego usmiechu bo jak widzi aparat to powaga hehe cwaniak

kfiatulec na droge:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki

ja dzisiaj wcześniej pobudka bo jedziemy do kuzynki Radka i musze spakować graty bo z dwójką to jak wypad na weekend taki wyjazd:laugh:

Aniutka z ciebie to gościówa szybko i sprawnie ja do jutra babeczki czekam bo musze gościowi zapłacić.

Reni to faktycznie idź do innego lekarza ja chodze do kaczmarczyka do Centrum Pediatrycznego na Cyniarskiej w bielsku bardzo go polecam bo Olka miała bardzo krzywe nogi i powoli mi ją wyprowadza ćwiczeniamia nie chomontem.

Kurcze ja też lubiałam ziółko zapalić ale to za czasów studiów teraz jaoś mam blokadę, że matce nie wupada i tego gówna już do ust nie wezmę wolę fajeczki mentolki:P

Aniutka moja już się śmieje całą buźką i aż piszczy wystarczy że do niej podejdę 🙂 i już sama trzyma główkę 🙂 ilna z niej babka.
A nie napisałam wam wczoraj ją ważyłam i ma 5130 ma 11 tyg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ MAMUŚKI!!

JA W SUMIE DOPIERO WSTAŁAM:P MAŁA JESZCZE ŚPI.O 6 WALNĘŁA MI POBUDKĘBO CZOPEK ZADZIAŁAŁ I ZROBIŁA TAKĄ KUPĘ,ŻE W DWIE PIELUCHY 🤪 JEDNĄ SPRZĄTNĘŁAM I MYŚLAŁAM,ŻE JUŻ SKOŃCZYŁA A ONA DALEJ:laugh: POTEM ZANIM SIĘGNĘŁAM PO TRZECIĄ CAŁA SIĘ OBSIKAŁA I MUSIAŁAM JĄ PRZEBIERAĆ:P

ANIUTKA Z TOBĄ TO SIĘ JESZCZE PIWKA NAPIJĘ,BO TY BLISKO MIESZKASZ 🙂I MIŁEGO WYPOCZYNKU WAM ŻYCZĘ!!!

NO JA TEŻ JESTEM CIEKAWA CO U SERCI BO JUŻ CHYBA Z PONAD MIESIĄC SIĘ NIE POKAZAŁA 🤢 😞

MIŁEGO DNIA,JA TERAZ SPRZĄTANIE,POTEM JEDZIEMY DO BABCI NA OBIAD NA KRÓLIKA 🙂BO TATO JUTRO RANO WYJEŻDZA DO STANÓW WIĘC NAS ZAPROSIŁA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobryyyyyyyy:P:P:P

dzisiaj akcja prezent i tort dla przymulowatego dziecka sorki ze tak mowie ale obydwoje z moim menem jego siostrzenca nie trawimy a trzeba grac ze wszytsko ladnie i pieknie ...mlody ma try lata a rzadzi rodzina naszczszecie jak mnie widzi to sie boi....ja nie reaguje na jego placz itp....powiedzialam zeby go mi dali na tydzien i wroci jak aniolek i bedzie chodzil jak zegarek heheheh


no sercia to od porodu zapomniala!!!!

wiec zbieram swoej cztery litery do mycia i jade po prezent: 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej wiedzmy!!!

wlasnie gdzie jest SERCIA nasza kochana!!!

Anuitko udanego wypadu!

zoltri ja tez czatuje z aparatem na jakies usmiechy!
dzis rano sie do mnie tak pieknie usmiechal pełnymi dziąsełkami! to jest piekne! Aniutko nie martw sie - Janek w swoim czasie sie zacznie usmiechac!

przewinelam malego i teraz bujam go noga w lezaczku na sen 🙂

a wczoraj dojechały z Wawy moje mleka "na wszelki wypadek", zamowiłam 10 buteleczek humana 1 premium 90ml, sa super, bo wszystkie proszkowe maja do 3 tygodni waznosci po otwarciu i w ten sposob wyrzucilam polowe opakowania, a buteleczke ciach- do podgrzewacza i juz.jeszcze nie smakowalismy ,bo nie bylo potrzeby dokarmic, dokarmiamy troche co ktorys dzien i maly wypija do 60ml max, bo wczesniej juz sie cycem wypełni, a ze jest zarłok to jeszcze mu dorzucam na zamulenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Dziewczęta!

hmmm czyli wychodzi na to że wszystkie byłyśmy kiedyś palące...? - ja też... ale w ciąży aż mnie cofało gdy czułam dym tytoniowy tylko mówiłam Grzesiowi - powiedz temu albo tamtemu żeby nie palił przy mnie 😉 (np. Grzesia rodzicom) nawet teraz przeszkadza mi dym hihi więc naprawdę nie wypada mi wrócić do palenia - chęć mam rzadko ale czasami mam, jeśli chodzi o coś innego do palenia niż papierosy to ta sama historia - tu akurat wkurzam się na Grzesia który sobie lubi od czasu do czasu więc znowu to samo. Jeśli chodzi o picie to ja już piłam winko! :P bo moje super dziecko gdy je wykąpiemy zasypia i śpi do rana do ok 6, no i kiedyś je wykąpaliśmy o 22 i sobie wypiłam troszkę - nie dużo, jeszcze z wodą no ale... 🙂

a Rozalka już dała kwiatka Ethankowi 🙂 dziewczyna nie próżnuje :laugh: :laugh: bo ma tak samo ślicznie się śmieje - tylko żeby się śmiała to ja musze się nieźle na gdakać hihihi na kwaczeć i starać się ogólnie ale się śmieje 🙂 no tylko zanim sięgnę po aparat uśmiech znika... (że też przysknerzyłam na huśtawkę z dziwkami)

Radzia to Małgosia laska 🙂 moja Rózia ważyła 5100 gdy miała 5 tyg i 2 dni hmmm ale może teraz troszkę wolniej będzie przybierać

Zoltri kup mu rózgę ehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...