Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no a jak maly spodnie zawsze musi miec fajne do twgo kapturek heheheh nie moge przebierac jak z dziewczynka ale staram sie dbac hehehehe dokladnie gos na dziewczycne chyba bym przetestowala wszytskie fasony heheheh

Pineska zima u was czy co?? bo moj w samym weterku dzisiaj hehehe bo mamy 15stopni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zoltri napisał:
znalazlam moczek dla mojego w koncu http://cgi.ebay.co.uk/FUNNY-DUMMIES-BILLY-BOB-NOVELTY-DUMMY-PACIFIER_W0QQitemZ400054072988QQcmdZViewItemQQptZUK_Baby_Baby_Feeding_Dummies_Pacifiers_Teething_Aids?hash=item5d2514b69c&_trksid=p3286.c0.m14


o kzwa,auri -sama sobie wsadz takiego a nie małemu królewiczowi!!!!!!!!!!!!!!!zajefajny!!!!!!!!!!!!!1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ZOLTRI U NAS 1 STOPIEŃ TAK TO JĄ TYLKO DO AUTA UBRAŁAM A NA DWÓR TO W ŚPIWOKU I FOLIĄ PRZECIWDESZCZOWĄ.WKOŃCU WSADZIŁAM JĄ W TEN ŚPIWOREK MAXI COSI I JEJ NIE PRZYPINAŁAM,NIE MA SZANS WYLECIEĆ JEST TAKA UNIERUCHOMIONA,ŻE AŻ MI JEJ ŻAL I DODATKOWO PRZECIEŻ TEN PAŁĄK W SPACERÓWCE JEST.

ZOLTRI ETHAN JAK TAKI MAŁY ROZRABIAKA:P :P ALE JEMU TO PASUJE:P 🙃

A SMOCZEK ZJEBIOZA ALE SIĘ UŚMIAŁAM:laugh:

JUŻ SOBIE OLIVCIĘ WYOBRAŻAM W TYM FUTRZE 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mąz nakarmiony i tez placki ziemniaczane miał ale ze smietanka hihihi. widze ze moje szurniete na punkcie zakupów nie próznowały ja tam nie bedę sie chwalić bo zdjęc nie chce mi sie robic cała szafka = dwie walizki na zaś ale co tam. Mój mąż wszystkim mówił ze jak sie wyprowadzaliśmy to dwa dni moje buty przewoził hihihi a tak lekko z 60 para mam hihih bo ja tez mam fioła na punkcie butów i ciuchów. a Etanek zjebiście z tym smokiem bedzie eygladał. A Vaneska to niezła szpanerka taka wystrojona " do banku". Moja własnie cisnie kupona bo sie dzisiaj nafutrowała 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka7 napisał:
SABINCIA 60 PAR 🤪 🤪 TO JAK JAKAŚ GWIAZDA HOLYWOODE 🙃 🙃 SZOK,NIE JA DLA SIEBIE TO NIE KUPUJĘ TAK CZĘSTO BUCIRÓW BO ZARĄBIŚCIE NISZCZĘ:P :P :P

A NAKUPOWAŁAM MAŁEJ SZMATEK TO TRZEBA JE GDZIEŚ ZAKŁADAĆ 🙂



I tak zrobiłam selekcje przed wyprowadzka szfy i butów i teraz tylko tyle zostało a z 30% oddałam dziewczynie mojego szwagra bo ma taki sam rozmiar była mega szczesliwa jak jej dałam dwie walizki ciuchów myslałam że mnie po rekach bedzie całować. Ona ma dopiero 20 lat a tu takie zasilenie garderoby 🤪
A ja dzis sobie własnie takie krótkie kozaczki kupiłam ale mojemu jeszcze nie pokazałam pewnie i tak sie nie kapnie bo sie juz troche pogubił 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NIE WIEM JA ŁAŻĘ JAK POKRAKA JAKAŚ:P :P A ZNOWU Z TOREBKAMI TO JAK TYLKO GDZIEŚ SIĘ COŚ PRZETRZE LUB PĘKNIE TO JUŻ IDZIE NA DNIE SZAFY ALBO KOMUŚ W SPADKU ODDAJĘ JAK CHCE BO NIE CIERPIĘ,JA MAM ZNOWU PIERDOLCA NA PUNKCIE JAKIŚ RYSEK NA CZYMŚ,PLAMEK,WKURZA MNIE JAK WIDZĘ NA RĄCZCE FOTELIKA DO AUTA JAKĄŚ RYSKĘ:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...