Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A MOJA TO JEDNAK CÓRECZKA MAMUNI 🙃 BO DZISIAJ JĄ Ł CHCIAŁ NAKARMIĆ JAK WRÓCIŁ A TA W KRZYK I HISTERIA,JA JĄ WZIĘŁAM I SPOKO,POTEM SIĘ Z NIĄ CHCIAŁ POBAWIĆ I POGADAĆ Z NIĄ TO SIĘ KRZYWIŁA I MARUDZIŁA ,MAMA JĄ WZIĘŁA I JUŻ ROGALIK NA BUŹCE HEHE,MOJA KOFFANA 🙂A Ł ZAWIEDZIONY I MARUDZI,ŻE GO NIE LUBI 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka7 napisał:
NO TO WIDZISZ NIC SIĘ NIE ZMARNUJĘ:laugh: I MAM NADZIEJĘ,ŻE BĘDĘ MIAŁA OKAZJĘ I TO DRUGIE ŚLICZNE BOBO POZNAĆ:P 🙂

GOŚ JA TEŻ KIEDYŚ MÓWIŁAM,ŻE NIE CHCĘ WIEDZIĆ CO DRUGIE,ALE NIE WYTRZYMAŁAM,CIEKAWOŚĆ BYŁA SILNIEJSZA:P :P



no ,oczywiście!

a z tą płcią to ja chyba tez nie wytrzymam ,a bardzo chciłabym mieć synka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bylam u brata i biedy plakal bo mowic nie mogl tak go napier...ale dali mu tabletki i mu przeszlo lekko ale zaczol jesc!!!

Anulka Jessi swietnie wyglada..tylko nie pozwalaj jej za czesto w nich smigac bo jej sie nogi skrzywia mowie na serio...to ja dla was zachowam pare ciuszkow ethana hehehe

z weza Gos ty wiedzmo jak tak mozesz...jednak wole sztuczne dosc ze tansze to nie osztem zwierzat:P:P

a ja brzydule nagralam i dopiero teraz nadrabiam


A I KUPILAM MALEMU SKOCZKA NA DRZWI ZAMIAST MASKOTKI JESZCZE NIE PROBOWALISMY BO LULA ALE TYLKO JAK SIE OBUDZI TO ODRAZU SKAKAC BEDZIE :p:p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ZOLTRI CHYBA DLA GOŚ A NIE DLA MNIE O NIE 🙃

NO I SUPER,ŻE KUPIŁAŚ SKOCZKA,ALE JAKIEGO TEGO FISHERA?CZEKAM NA FOTKĘ ŁOBUZIAKA SKACZĄCEGO:P :laugh:

GOŚ NA WŁAŚNIE SZKODA 😞ALE ZOBACZ SAME POZYTYWY MIEĆ STARSZE RODZEŃSTWO POMOŻE PRZYPILNUJĘ 🙂

A TE NAJMNIEJSZE CIUSZKI SĄ NAJSŁODSZE,KURDĘ JAK SOBIE POMYŚLĘ,ŻE NASZE DZIECIACZKI TAK SZYBKO WYRASTAJĄ TO AŻ SZKODA 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...