Skocz do zawartości

Co z rożstępami po drugiej ciąży?? | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aniuś, to sprawa genów, ja nie miałam ani po pierwszej ani po drugiej ciąży. Jak się obawiasz, możesz stosować np olejek clarins, bardzo dobrze wpływa na stan skóry. sa tez inne , tańsze kosmetyki ale tych akurat nie używałam więc się nie wypowiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anusia171 jeśli masz po pierwszej ciąży to tak jak Beatka napisała to sprawa genów i jak raz wyskoczyły to teraz też na pewno się pokażą może nie tyle co w pierwszej ciąży, ale być świeże będą niestety na pewno o nawet stare mogą się zrobić spowrotem czerwone 🤔 Ja też mam po ciąży straszne rozstępy mimo smarowania maściami i kąpania się w wodzie z oliwką. Jak ma człowiek je mieć to nic nie pomoże niestety.
Powodzenia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
niestety muszę się zgodzić
mam za sobą jedną ciąże cały czas używałam olejków kremów na rozstępy i w ostatnim miesiącu bardzo spuchłam na całym ciele i zauważyłam że wyskoczyło mi kilka na brzuchu przytyłam tylko 6kg przez całą ciążę
po porodzie przeżyłam dramat zeszła opuchlizna brzuch już nie był napięty a ja wyglądam jak zebra
wszędzie pasy na brzuchu, a poza tym na udach po wewnętrznej stronie na łydkach dosłownie rozstęp na rozstepie
minęły już 3 miesiące a stosowanie nawet najdroższych kremów nie pomaga 🥴
problemy z takimi rozstępami mają kobiety do strony mojego taty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...