Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam Was Brzusie 🙂
Już myślałam, że dzisiejsza noc, będzie jedna z tych, kiedy się smacznie wyśpie, aż tu nagle o 6.00 rano złapał mnie taki przeokropny skurcz w prawej łydce, że aż z bólu się popłakałam. Przyszedł tak z nienacka i był tak silny, że mnie obudził. Nie mogłam dodknąc nogi, dopiero po paru minutach mogłam poruszac palcami! Coś okropnego. Wy też tak macie?
Milego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry mamuski 🙂

ja już też na nóżkach 🙂 właśnie sniadanko przygotowałam i czekam na męża aż wróci z warsztatu 🙂

olamat ja teżtak miałam nawet w dzień mnie chwiciło, jak pochodziłam za dużo - lekarz powiedział, żebym brałą Aspargin na poczatku 3x1 a po 2 tygodniach profilaktycznie już po 1x1 no chyba, żeby nie przeszło to ponownie wrócić do 3x1. Mi pomogło i nie mam już skurczy nóg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie wybieram na zakupy i odwiedzic dziewczyny w mojej pracy 🙂 MONI- tylko zazdroscic,6 kg to 2 razy mniej odemnie, to jestes najchudsza na forum,gratulacje,to ty mozesz rodzic jedno po drugim hehe!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamuśki z rana
dzisiaj juz nie ma takiego pięknego słonka jak wczoraj a szkoda bo liczyłam na spacer 😞 a tak to tylko zakupy i do załatwienia na szybko sprawy urzędowe -muszę trochę męża wykorzystać jak jest w domu no nie? 😉 noc minęła nawet ok, tylko to nocne wstawanie na siusiu mnie wykańcza coraz trudniej jest mi się skulać z wyrka z brzusiem ,a co będzie za mc?
czy wasze maluszki kopię nozkami jeszcze i mają na to miejsce czy tylko czujecie kulanie ich ? bo moja tylko sie kula i czuję jakby jakimiś rolkami mi od środka jeździła. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze Ola ty jesteś w 33tygodniu jak by ci przyszło rodzić tak jak z poprzednią córą to za 3tyg byś rodziła 😲 to ja bym się już na twoim miejscu na wszelki wypadek spakowała jednak,choć nie życzę ci jeszcze ale... 😉 szok jak ten czas leci niedługo babeczki zaczniecie pierwsze Ola,Anula,Montusia,Elwira i reszta aż w końcu ja 🙂
- Kamis
- Elwira
- Montusia , Cruella na równi jedziecie 😉
- Ola
- Anulka

po kolei dziewczynki według daty:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
:laugh: :laugh: :laugh: ciekawe czy tak pójdzie wg. dat ? dzisiaj w nocy cos mnie kulo w lewym boku , potem w okolicach pochwy i już sie bałam ze coś sie zacznie -ja już zaczynam być w stresie pomału 😉 w razie co to sms do kasenn wyśle i będziecie widzieć , no chyba że to ona pojedzie pierwsza :laugh: a w ogóle to mam od dwóch dni jakieś głupawki ze u mnie się pleć nie zgadza -teraz padło na mnie -widać tak musi byc ze po kolei nas do dopada:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Montusia dzięki, jak będę u lekara to musze jej o tym powiedziec. Dziwię się, że może mi czegoś brakowac, bo ostatnie wyniki miałam rewelacyjne, wręcz książkowe, no ale cóż, za nudno by było jakby nic nie dokuczało 🙂

Ola73 ja dokładnie tak czuję swojego bąbla. Świetnie to ujełaś.

Wg tej listy Moni to ja będę chyba rodzic na sam koniec, będę ostania 😞 Bylebym na kwietnióweczkę nie przeskoczyła. Pewnie z z zazdrościa będę tu siedziała w marcu i czytała, że Ola urodziła, Elwira i Montusia też, że mają najgorsze za sobą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojjj moni27 nie wyliczaj już tak bo naprawdę mało mamy czasu już 🙂 mam już wszystko poprasowane czekam jeszcze na 2 paczki i jak przyjdą zamawiam kolejne rzeczy z allegro.
W lutym to już chce zrobić Nadi cały koncik w sypailni wszystkie półki przywiesić, lampkę, regał 🙂

Jak już to wszystko będzie to zaczne odliczanie 🙂

Ciekawa jestem kiedy lekarz karze położyć mi sie już w szpitalu.
We wtorek ide na kolejne badania a w czwartek wizyta i kolejne usg i znowu zobacze moją kruszynkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
:laugh: ciekawe kiedy co do płci na mnie padnie :P

następne w szeregu :

- kasenn + Doti + Olusia 🙂
- Monixa85
- Karka
- June + Paulinka 🙂
- kinia
- No1edyta
- Monia1111
- olamat + Moni27 czyli ja :P (olamat ja wolę nocą) 😁
- Ania 175
- Magdulka
- AngelFire

wypisałam te osoby które często są widoczne na forum a reszta się chyba wykruszyła 😞 lub pominęłam z góry przepraszam jeśli tak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny wynalazłam sobie super deser:

Jabłka obieram i kroje w kostkę - gotuje je aż się zrobi pacia czasami blenderem przysieszam i na koniec gotowanie dodaje galaretke cytrynową lub pomaranczową. Wymieszać i lekko podgotować do pierwszego bąbelka.
Przelewam do salaterek i do lodówki na drugi dzień wcinam sobie zdrowy deserek 🙂

Właśnie zajadam taka miseczkę 🙂

Ten deser będzie też dobry po porodzie bo położna mówiła, że można jeść tylko gotowane jabłka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moni27 jak już wszystkie urodzą i zapomna o forum to zostaniemy tylko we dwie i będziemy się nawzajem wspierac. Ja też wolę w nocy. W panike wpadnę jak będę samam w domu, mężuś w pracy (ma godzinę dojazdu do domu) i dostanę skurczy!! Aż boję się o tym myslec!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie dlatego ja też wolę nocą bo wtedy męża mam przy sobie a tak może nie zdążyć dojechać do szpitala, baaa nie będzie miał kto mnie tam zawieść i w domu urodzę:laugh:
A po pogotowie nie mogę zadzwonic bo mnie zabiorą do szpitala gdzie bliżej a tam ja właśnie nie chcę rodzić 😉

mmm Montusia zrobiłaś mi smaka na ta galaretkę chyba se loda zjem :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂
Brzuszki kochana pierwszy raz w ciazy sie wyspalam w 100% - chrapalam przez 11 godzin 🤪 , moja kochana coreczka chyba to wyczula i tez tak dlugo spala 🙂 dlatego zmykam teraz posprzatac i jakis obiadek zrobic 🙂

zycze milego dnia 🙂

ps. statystycznie wiekszosc porodow odbywa sie w nocy , ja zaczelam o 21 a urodzilam o 2:25 i juz wiem ze jednak teraz wolalabym rano zaczac, poza tym jak wypadnie w tygodniu to jeden problem z glowy bo Livia w przedszkolu 🙂 - ciekawe jak to w praktyce wyjdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja chyba z tego wątka mam najszybszy termin bo na 26 luty. czyli mialabym nalezec do wątku luty ale pierwszy termin mialam na 1 marca dopiero cos w 20 tyg gin mi zmienil wiec juz tu zostalam.a według ostatniego okresu dzis zaczyna sie mi 35 tydzien!!!juz sie nie moge doczekac:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzis robie na obiad nalesniki z kurczakiem pieczarkami cebulką i sosem pomidorowym(moj mąż je uwielbia) no i zupa ze wczoraj zostala koperkowa.juz jestem głodna chodz przed chwilą zjadłam czekoladki:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...