Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Olamat wybacz, pewnie to był koszmar dla Ciebie ale jak przeczytałam o tej kanapce to tak się uśmiałam 😁

Kasenn to może spróbuj jakiegoś sznurka, nie zarysuje kaloryfera na pewno 😁 A jak nie to seksowny taniec brzucha musi zadziałać, w końcu takie laski teraz jesteśmy 😁 😁

Paulinka odezwij się po wizycie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylam u gin 2 tyg temu to powiedzial ze szyjka juz miekka (ale to mi juz powiedzial tez miesiac temu)a tak to mi nic nie mowil wiec chyba rozwarcia nie mialam. a anulab ty pisalas ze ten czop ci odszedl i nic cie nie rusza?ale to chyba bez krwi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula to tak jak mój, maniak seksualny a teraz taki nieczuły na moje potrzeby:P:P Kto by pomyślał, podobno to facetom zawsze bardziej się chce, a tu co... CISZA 😁

A ja to jestem przerażona, nie dość że mi lekarz nagadał że najprawdopodobniej urodzę w przyszłym tygodniu, to jeszcze ludzie którzy mnie widzą tak mi gadają. Zwariować można!!:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie bylo mnie nie całe pól godziny i 4 strony ehh

Anulab to witaj w ekipie moj mąż był nie nasycony ( tymek pochodzi z lasnego spacerku 😁 )

Kinia sznurek nieeee ale napisałam mu że jak sie nie postara wkońcu to ma mi kupic kg ogórków albo bananów 😁

aaaa właśnie dostałam fotelik full wypas kozak kolor niebieski o takkk

a 5 min predzej ups przyniósł mi żelazko 🙂) ciekawe co jeszcze dziś przyjdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulab, ja mam podobnie jak Ty, od tygodnia codziennie mam skurcze przeowiadajace, klucia w szyjce, bole w dole plecow i tak juz mnie to znudzilo ze pewnie nawet jak zaczna sie wlasciwe to nie zrobi to na mnie wrazenia i dopoki wody mi nie odejda to bede myslala ze to znowu falszywy alarm 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny ja nie wiem co to seks juz ze 2 miesiace 😞 Piotrek stwierdzil ze mam juz za duzy brzuch i wogole boi sie ze moze cos malemu zrobic.

Ja to mam ostatnio takie chcice ze az po nocach mi sie sni i budze sie podniecona:laugh: :laugh: :laugh:

A mnie dzisiaj rano wzielo na tance i wlaczylam sobie VIVE i zaczelam sobie wywijac bioderkami i brzuszkiem az bym sobie na jakas dyskoteke poszla. Apodobno takie wywijanie biodrami pomaga malenstwu wstawic sie szybciej w kanal rodny bo miednica sie porusza a sila grawitacji naturalnie przesuwa go w dol 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasenn ja to juz nic nie zjem. Jestem pelna i nic mi sie nie chce. Zadnych slodyczy. No moze serek homogenizowany o smaku straciatella 🙂 ale jak go zjem to chyba mi sie cofnie.

Sluchaj a ty tez tak masz ze czujesz takie klucia pod pepkiem na srodku takie ciagnace w dol??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak niby mnie kluje tam na dole ale mam tez wrazenie jakby mi sie siku chcialo. To jest razem takie uczucie jak przy zapaleniu pecherza. Mniej wiecej takie uczucie.

I jak maly rusza glowka to mocniej to klucie odczuwam. moze sie wciska coraz nizej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...