Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aa co jeszcze zauważyłam oprócz tego że juz chyba 5dzień czy 6 mam ciągle prawie twardy brzuch,kłucia częste to od 3dni sikam co godzinę i najlepsze jest to że tak strasznie mi się chce siusiu a tylko parę kropli oddaje i jeszcze przy siusianiu mam takie jakieś dziwne parcie jak bym miała zaraz kupę zrobić ale wcale nie robię i lekko wtedy boli miednica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Moni, to Ci powiem, że się jakoś uspokoiłam, że macie też takie objawy. Bo leżałam wieczorem w łóżku i byłam zła na siebie, że cały dzień krążyłam poza domem, a teraz mam jakieś bóle i się obwiniałam. A już w ogóle jak rano przywitało mnie to samo kłucie.

Poza tym nie wiem jak Wy, ale ja jak już się położę do łóżka to boli mnie przekręcanie się z boku na bok, boli też samo wstawanie... najlepiej jak się w ogóle nie ruszam 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia, ja też sikam po kilka kropel... takie dziwne parcie to jest... nawet zaglądam do kibelka i na papier, bo sobie myślę, ze może pęcherz sobie przeziębiłam i zaraz sikać będę z krwią... ale nie, nic niepokojącego nie widzę, więc to musi mieć związek z ciążą.
Do tego Mały się rusza cały czas. No poza tymi twardnieniami, wówczas mam wrażenie, że połknęłam arbuz w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co, ja to jestem taka serialowa baba... a teraz zapowiadają w tv aż 4 nowe seriale, które oczywiście chętnie bym oglądała, bo mogą okazać się fajne... Klub Szalonych Dziewic, Usta Usta, Blondynka, Apetyt na Życie... Tylko czy będzie na to czas? Hehe... Teraz to chyba czas na seriale będziemy mieć za 20 lat 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moni, ja co do tych pieluch to też się nie znam. Napisałam co wczoraj usłyszałam. Nasze Mamusie z brzuszka mają malutkie dzieciaszki i na pewno miały "1". Ale mój dzieciak już 2 tyg temu był większy niż nowonarodzone dziewczynki Cruelli i Oli, więc dlatego zaczęłam się zastanawiać... nie wiem, przekonamy się na "własnej" skórze 🙂

Jej, jak dobrze, ze też masz takie bóle ze zmianą pozycji w łóżku. Bo mi aż głupio jak się tak męczę. Jeszcze mąż pomyśli, ze ja już teraz jak stara babcia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hahaha, no dobra Moni, masz rację, przegięłam...
Ja będe karmić i oglądać, hihihi... :P

No to Paulinka witamy w gronie kłującego podbrzusza/krocza i objawów jak przy zapaleniu pęcherza :laugh:

Oczywiście przed chwilą miałam spacer do wc i oczywiście ledwo wstała, kłucie po lewej stronie i stwardnienie automatyczne brzucha. Kurdę, a ja musze jeszcze dziś z domu wybyć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój mąż też się budzi jak tylko ja próbuję zmienić pozycję lub jak wstaję siku... I zawsze pyta co się dzieje i czy mnie coś boli? :laugh: Biedak, chyba już śpi tak czujnie, jak zając na miedzy, hehe...

A wiecie co jeszcze wczoraj mi kumpela powiedziała jak się podzieliłam wiadomością, że już 5 raz mnie w nocy skurcz w kostkę prawą chwycił, tak, że przez 10 minut miałam ją wykrzywioną... że w 9 miesiącu nie zaleca się brania magnezu, ponieważ on hamuje skurcze w nogach, ale też te przepowiadające i porodowe. Słyszałyście taką teorię? Jak tak sobie myślę, to fakt - wydaje mi się to logiczne...
Ja nie zdążyłam jeszcze nawet kupić magnezu i pewnie teraz już nie kupię. Dziś mnie nie dorwał, hehe. Na szczęsćie nie mam jakiś uciążliwych, tylko sporadyczne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja to jak twardnieje mi bruszek to mówi że Zuzia zrobiła się twarda 🙂 wtedy mój mąż od razu karze mi się kłaść do łóżka wsadza mi poduszkę pod brzuszek i każe leżeć a co jakiś czas sam sprawdza czy nie twardy nawet jak gdzies jestesmy to znajdzie okazje żeby pomiękkać i zobaczyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moni, ja przez okna już prawie nie widzę :laugh:
Myte były przed świętami, w połowie grudnia. Ale zacieki od śniegu zrobiły swoje. A dziś to w ogóle śnieg na parapecie leży, więc ja takich pokus nie mam

Pokazują w prognozie pogody w Poznaniu słońce, nie wiem gdzie. Jest szaro i buro... 🥴

Zgagę też mam sporadyczną. Mi pomaga jogurt 🙂

Zaraz na tvp2 będzie o wpływie komputera na ciążę 🤪
Może lepiej nie oglądać, bo ja całą ciążę z laptopem przeżyłam 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bo prognozy są jakieś zakłamane bo z tego co widziałam to u mnie na południowym wschodzie miało od rana być ponuro i deszczowo a u Anulki ładnie a jest na odwrót u mnie ładnie,baa pięknie wręcz!!! 7stopni w cieniu bez wiatru i niebo jak w lecie czyściutkie ach jak wspaniale :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula, masz rację. Nic tylko narzekamy :laugh:
Ale na szczęście z Wami mogę skonsultować to co mnie niepokoi i trochę ponarzekać. Bo mąż to już ma pewnie dość tego sapania i marudzenia 🙂 🙂

A jeszcze Wam napiszę, ze ta moja kumpela, u której wczoraj byłam w ciąży przytyła ponad 20kg,a teraz, po prawie 8 miesiącach od porodu, wyglądała fantastycznie. Dużo szczuplejsza niż przed porodem! I do tego taka szczęśliwa i spełniona... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...