Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no anula w sumie jest po mnie w kolejce więc może akurat ? życzę jej tego. 🙂

elwira ja tez zrobiłam PITA -tylko mnie juz bez kolejki nikt nie wpuści.

muszę wysłać Elizę do kiosku ruchu , bo w dzisiejszej naszej gazecie Tczewskie jest zdjęcie naszej Majeczki 🙂 byl fotograf w szpitalu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejj ja juz sie pojawiam ..

bola mnie całe plecy , zaczyna mi cos jezdzic w jelitach i nie chce mi sie jesc i zjadłam dzis tylko kawalek sera i to wszystkooo..i kawe 🙂

anulab dziś hmm ciekawe może dziś te pierwsze mamy pociąggnie na porodówke 😁

a ja tam do nastepnego czwartku musze zacisnać nogi bo musze przypilnować sprzatania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

June ja jak rodziłam to było LIVE hihihi, dziewczyny z Krakowa pisały cały czas smski a ja im odpisywałam, ledwo dojechałam do szpitala jak kochane się rozpisały zresztą Asia również prawda Asiu??
Ale bardzo śmiesznie to wyglądało nawet moja gin się śmiała bo najważniejsze było odpisać Krysi na smska hihihi.
Olu ja jem wszystko tylko wg zasad:
1 nowe pokarmy wprowadzam raz na kilka dni
2 jeśli coś próbuje robię to rano, tak aby mała nie miała problemów w nocy'
3 nie jem potraw smażonych, olej jest nie zdrowy
4 gotuje na oleju z pestek winogron
5 nabiał, jeśli zjem na śniadanie kanapkę z serem białym i wypiję dziennie dwie kawy z mlekiem nie dojadam
6 piję herbatkę z kopru włoskiego, tak na wszelki wypadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

Odwiedziła mnie dzisiaj koleżanka, byłam u fryzjera i czuję się świetnie 🙂 Oczywiście psychicznie bo fizycznie to też mogę Wam pomarudzić, pachwiny bolą okropnie, kuło mnie krocze ale już przeszło i coś mnie dziś brzuszek na dole boli, w sumie to od nocy aż do tej pory 😞 Można by tak wymieniać bez końca:P

Anula trzymam kciuki za Ciebie i Martynkę 🙂 😘

Faktycznie nudno się zrobiło jak nikt nie rodzi:P Montusia, Cruella i Ola przyzwyczaiły mnie do ciągłych emocji i adrenaliny a tu co:P Cisza i cisza, ileż można 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak Aga 🙂 to byly takie wrazenia, ze chcialam zeby dziewczyny byly na bierzaco.Wszystkie sie podniecalysmy ze pojechalas do szpitala 🙂 Ciagle tylko byly pytania co tam u Agi?, ciekawe czy juz tuli swoja kruszynke? hehe

Ale mi duszno i goraco i wogole ostatnio strasznie sie poce w nocy. Masakra jakas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula wszystkie bysmy juz chcialy. Ale ciebie pewnie czapnie pierwsza bo ty juz chyba nawet czopu nie masz jakis czas??

Kamis i na ciebie przyjdzie kolej nie martw sie, wezmie cie w najmniej oczekiwanym momencie.

Uuu a mnie jakis skurczyk znowu zlapal, a akurat delektuje sie smakiem swiezutkich buleczek z dzemikiem i popijam mleczkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anula ja i tak uważam że to to, ja tez miałam co 20 minut trwały po ok 35 sekund, wzięłam prysznic i wszystko przeszło a 3 godziny później tuliłam małą w ramionach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...