Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
anulab84 napisał(a):
Właśnie się dowiedziałam, że koleżanka z klasy mojej siostry (18lat) urodziła dziecko i zostawiła je w szpitalu 😞 Boże! Jak można???



Jak można po9miesiącach w brzuszku, wszystkich tych kopniaczkach zostawić takie maleństwo 😞
Nie rozumiem jak po tak ogromnym wysiłku jakim jest poród można oddać dziecko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulabku nie, bebilon pepti lub nutramigen np ale komfort jest normalny 🙂

Monisiaczku nie oceniaj dziewczyny może ma fatalną sytuację życiową , a jak zrzecze się praw od razu maluch ma duże szanse by znaleźć normalny dom 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jestem daleka od oceniania takich dziewczyn , ale pytanie czy na to wpadła , aby pozbyć sie praw do dziecka , bo właśnie wielokrotnie zdarza się,że zostawiają dziecko a praw się nie zrzekają i biedne dzieciaczki idą do domu dziecka. Dobrym rozwiazaniem są okna życia ,bo tam samoistnie zrzekasz się praw dziecka i bąbel ma szanse szybko trafić do nowego domku.
Monisiaczek, Olamat - mam pytanie do Was , co ile karmicie swoje MAleństwa ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka jeśli pozbyła się problemu to powinno się na niej wykonać samosąd.
Bo to nie jest metoda regulacji poczęć cholera 🙂
Trzeba brać odpowiedzialność za czyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anula -bez komentarza mi sie to w glowie nie miesci,no poprostu dziecko urodzilo dziecko i nie czuje macierzynstwa jeszcze ale ciekawe czy jak dorosnie nie bedzie sie za nią to ciaglo tzn wyrzuty sumienia i zal do siebie. cruella jak ty masz 13 letniego syna a masz 32 lata to bardzo szybko zaszlas w ciaze,bylas w podbnym wieku co ta dziewczyna 18letnia i co chyba czulas juz instynk macierzynski? widocznie ludzie sa bardzo rozni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny . my po ładnie przespanej nocy o 3 obudził mnie Tymek bo chcial smoczna a o 5.30 na jedzonko 🙂 i zasneliśmy o 7 razem 🙂
teraz mały mi zasypia i budzi sie chyba ta pogoda jest przyczyna tej sennej atmosfery 🙂 buziaki słodziaki dla was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamis no nie oddałam hehehe to chyba czułam, po za tym póki co wychowałam go dobrze, zobaczymy co będzie dalej.
A a propos wychowania, moje dziecko skończy podstawówkę z czerwonym paskiem i to nie na dupie hehehe a teraz stara się aby mieć najwyższą średnią w szkole i w nagrodę będzie wisiał cały rok na tablicy ogłoszeń. Ambitny chłopak, no ale cóż po takiej mamie heheheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziołchy 🙂
Ja dziś dobry nastrój bo ładna pogoda od rana słonko i 20 stopni w cieniu , ja se pokosiłam trawke a mała się ładnie husiała i spała oczywiście a jak tylko hustawka zwalniała tak nagle sie odzywała 🙂

ooo co tu się dzieje 😲 skąd i za co te oklaski kto to?? ujawnij się 🙂 DZIEKUJEE!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moni28 napisał(a):
brzuszki swoją drogą ale teraz idę na capucinko i słodkości do szwagierek 😜

Kupiłam sobie ten aspirator do nosa frida 🙂jeszcze raz wielkie dzięki za podpowiedz


Tylko Moni przed ściągnieciem kataru z noska najlepiej jest zaaplikowac sól fizjologiczną, nie wiem czy o tym pisałyście?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A moj synek ma dzis imieniny 🙂

Maruda dzis z niego niesamowita...nie wiem co sie stalo ze przastal lubic spacerki...wczesniej moglam spacerowac po 2 godzinki a teraz zaledwie godzinke da mi poszwedac sie po miasteczku i zaraz zaczyna krzyczec...hmmm...nie wiem dlaczego... 😞 Tak wogle to ma dni na zmiane dobry i zly...dzis jest ten zly bo nie daje mi nic zrobic i nie chce spac...no nic ide go powytulac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka idz na spacer zanim goście przyjdą 🙂
caarolajna a jak Twój synek ma na imię bo dziś Jana Wiktora i Tymka??
a ja chyba coś przeoczyłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...