Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej 🙂
my po 2 dwóch spacerkach 🤪 , trzeba było wykorzystać piękną pogodę 🙂
Kamis , Olamat - wielkie dzięki za odpowiedź. Moja je różnie, co 2-3 godziny ,ale w nocy nawet zdarzyło się że jadła po 6 godzinach 🤪, bo się mamie przysnęło a dziecko nie obudziło .
Caarolajna - dużo zdrówka również dla Twojego Tymka z okazji imieninek 🙂
Anulka - no już nie bądź taka 🙂 odpuść mężowi , już dostał nauczkę 🙂 🙂 🙂 ja też zawsze obiecuję sobie ,że będę obrażona ale krótko w tym wytrzymuję ale i tak potrafię być ponoć wredna 🙂 🙂 🙂 ( przynajmniej wg mojego partnera )
Miłego wieczorku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja Zuzula po kąpieli, a my mamy czas dla siebie. Obejrzymy sobie teraz film od początku do końca 🙂 pierwszy raz od dwóch miesięcy!! Bo moja Zuzunia jutro kończy 2 miesiące!! POjedziemy na działkę do rodziców jak tylko będzie łądna pogoda 🙂
Spokojnej nocki mamuśki 🙂

Magdulka ja nigdy Zuzi nie budziłam na jedzenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry mamuski i dzieciaczki

My po super nocce kapiel, amciu i spac o 21, potem pobudki o 1.30, 4.30, 6.30 i od 7.00 znowu spi.

A my z mezem wkoncu mielismy wczoraj swoj drugi "pierwszy raz" 🤪

Troche trudno bylo mi sie skupic bo tylko nasluchiwalam czy mlody sie nie budzi zeby nam przerwac. Ale bylo super, juz moj wie jak sie za mnie zabrac, nie dziwie sie mu wkoncu od prawie 5 miesiecy nic a nic. I wogole pierwszy raz uzywalismy prezerwatyw bo jak sie staralismy 1,5 roku o malego to nie potrzebowalismy a wczesniej to zdazal wyciagac 😜 😜
I potwierdzam ze bylo bardzo sucho 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny,
U nas noc do d....py, Amelia boi się jednej mojej koleżanki i a każdym razem kiedy ona przychodzi Amelia nie śpi w nocy, tak było i tym razem, od 1 do prawie 3.30 nie spała tylko zrywała się co kilka minut. Więc raczej jesteśmy średnio wyspani

Asia gratuluję , w końcu mąż się doczekał 😁 😁 😁 😁 😁, czemu odczuwacie suchość??

My w końcu na ten roczek nie jedziemy bo jubilat chory, ale jadę do mojego chrześniaka na 11 urodziny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasenn moja od początku bardzo mało sika, nie zapełnia pampersa za całą noc a to w sumie więcej niż 12 godzin bo zakładam jej o 19 a zmieniam ok 9 rano jak wstaje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, nocka super, chociaż jakoś wyjątkowo wczoraj Mała nie chciała zasnąć 😮 Ale jak już zasnela o 21:30 to obudziła się na jedzonko o 5:00 🙂
Mężowi troszkę odpuściłam. Ale się chłopak stara 😁 😁 😁
Goście stwierdzili, ze mam baaaardzo grzeczną córeczkę. Kurcze, wszyscy tak mówią, oby nie zapeszyli 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂

U nas noc jeszcze lepsza od jakiegoś czasu bo o 23spanie i o 6tej jedzonko ,rewelacja 🙂
co do siusiania to za dnia moja dość sika ale przez noc też nie wiele więc to chyba normalne

Cruella mam jeszcze pytanie czy jeśli moja ulewa czasem strasznie dużo a czasem wcale to mogę jej ten nutriton podawać do każdej butelki czy lepiej nie skoro nie ulewa po każdym jedzeniu ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulabku ja mam to samo jak mim mąż podpadnie to choć szybko mi złość przechodzi i chciałabym się już pogodzić to specialnie jeszcze udaje złą żeby miał nauczkę ,choć oczywiście robi mi się go już żal ale cóż 🙂 wtedy wid ze że bardzo mnie kocha bo próbuje wszelkimi sposobami mnie udobruchać , fajne to uczucie a najlepiej jak się tak stara to śmiać mi się chce i musze naprawde udawać obrażoną 😁 tyle że rzadko do gniewania dochodzi , pewnie góra 2razy w roku w takim stopniu oczywiście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co? ja mam sposób na moją żeby spała w dzień i wtedy śpi nawet 4godz 😲 wyczailam co na nią działa
a więc po butli przez 15,20min sobie spacerujemy po pokoju i wszystko jej pokazuje aa ona bardzo zaiteresowana każdą najdrobniejszą rzeczą jest ,zaraz po zwiedzaniu pokoi kładę ją na macie i ja obok niej i sobie rozmawiamy i się śmiejemy też jakieś 15min a jak widzę że już zaczyna ziewać to wkładam ją do wózka ,odwracam wózek przodem do okna zaraz przy oknie i włanczam radio tak żeby słyszała dobrze czyli nie za cicho i dziecko zaraz śpi i tak śpi i śpi i śpi 🙂 a ja mam czas dla siebie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas tez nocka ok. tylko wczoraj miała problem z zaśnięciem , ale jak juz jej sie udało ok 21 to o 1.30 pobudka i o 6 rano potem znowu zasnęła ku naszemu zdziwieniu i spalą do 8.30 😲 a teraz juz jest na spacerku z tatą i siostrzyczką ja mam czas dla siebie 😉 powiedzmy bo muszę ogarnąć chałupę -mam dzisiaj gości 🙂
kasenn co do siusiania po nutritonie to się za bardzo nie wypowiem bo Majka jest cały czas na Furaginie wiec siusia raczej dość dobrze, raz jest pieluszka ciężka raz lżejsza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moni możesz podawać nutriton za każdym razem z tym że podawaj pół miarki na 120 ml wody.
Jeśli ulewanie ma charakter regularny to wtedy gdy ulewa więcej daj jej 1 płaską miarkę na 120 ml.
Z tym że płaska łyżeczka najprawdopodobniej będzie wymagać smoczka o trochę szybszym przepływie bo jedzonko wtedy wychodzi dosyć gęste. Nie przejmuj się jednak bo nutriton " nie zakleja" żołądka i będzie jeść normalnie.

U nas nocka fatalna, Amelia boi się mojej koleżanki i ile razy była by u nas Amelia nie śpi w nocy a i nawet przy kąpieli nie może się uspokoić. Być może to jej kolor włosów bo ma mocno rudy a Amelia boi się wszystkiego hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuje pani doktor za info 🙂 bedę się stosować ściśle według wskazań 😘

Nigdy bym nie pomyślała że dziecko przez to że kogoś się boi to że z tego powodu może być drażliwe i problem ze snem
dobra trzeba skorzystać z pogody póki jeszcze nie pada i wyleżć na ogródek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...