Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kamis21 napisał:
kassen; pisalas ze w aptece mozna kupic spirytus 70%. ja pytalam juz w dwoch aptekach i powiedzieli mi ze nie ma takie czegos,ze musze sobie kupic normalny spirytus w spozywczym 95% i rozcieczyc. to ciebie juz udalo sie kupic i czy tylko myslisz ze jest w aptekach??


kamis kup zwykły spirytus 95% w spożywczym i go rozrób 2:1 z wodą i bedziesz mieć 70 % do pępuszka

http://www.dlarodzinki.pl/artykul/czytaj/wokol-pepka,70/

a to cos do poczytania o pępuszku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie lasencje 🙂

U nas też zimno ale tylko -3 🙂
spałam smacznie tylko z jedną przerwą na wc ,mała już drugą noc też grzecznie spała także mamusia dumna z córci oby tak było po porodzie 🙂
Anulab wspołczuje 😞 życie jest bardzo drastyczne!
A ja pomimo że smacznie spałam dalej mi się chce strasznie spać!!
muszę śniadanko jakoś zjeść pomału żeby go nie...
Ach, ja już chce poniedziałek bo chciałabym sobie na piłce już popełzać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczoraj na szkole rodzenia nic ciekawego wiele nie mówili ale wiem że do pielęgnowania krocza po porodzie polecała że bardzo dobry jest płyn z kory dębu lub szare mydło, mówiła też o tantum rosa że podobno jest dobre ale że to już jest lekarstwo więc nie poleca tego zbytnio.
aaa i nauczyłam sie oddychać przeponą,nic trudnego 🙂 tylko mała strasznie się rzucała w trakcie takiego oddychania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elwira
kto Ci tak powiedział o położnej??
Dzisiaj byłam w przychodni rano i mogę nawet po porodzie zgłosić że urodziłam i wybrać położną, wypełnić do tego oczywiście odpowiednią deklaracje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hey


odnosnie połoznej to tez nie mam pozatym nawet nie jestem przydzielona do osrodka zdrowia bo cos pani pielegniarce nie pasowało z reszta szkoda słow na nia za jej zachowanie.

mam tylko znajoma polozna na zaspi i jak cos obiecała mnie odwiedzic.

a ja jestem poobijana i gdyby to było mozliwe miała bym cały brzuch w siniakach 😞 wczoraj z bólu płakałam i po 5 godzinach krecenia sie non stop krystian zaczoł sie denerwowac ,że tak cierpie i płakał ze mna ze mnie boli i glaskam przytulał no wszystko muzyka nic nie dawało rady .. poszłam do łazienki weszłam do wanny i zaczełam lac wode na brzuch po chwili sie uspokoił no i ulzyłam obitemu brzuszkowi..ale nie wiem co mu sie stalo
niestety od 7 rano jest powtórka z rozrywki nawet zjesc nie moge . Wy też tak macie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
położna środowiskową można sobie wybrać w jakiej się chce przychodni i można zmienić też tylko nie wiem po ilu najmniej mc.Ja wybrałam jak poszłam z podejrzeniem o ciąże wypełniłam jakieś papierki i już , a babkę widziałam jeden raz w życiu innej nie znam 🙂

zaraz znikam mąż bierze mnie na spacer do lasu , bo jest tak pięknie ze żal siedzieć w domku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też jak 2 lata temu przenosiłam się do innej przychodni to przydzielono mi położna - nawet nie wiem jak się nazywa :P
Własnie dlatego w przyszłym tygodniu chce iść do mojej lekarki rodzinne i z nią porozmawiać 🙂

ola73 weż mnie też na spacer plissssss zwariuje w domu plisssss 🙂

kasenn88 ja tez mam tak czasami ale chyba jednak nie tak mocno jak Ty - biedactwo jesteś. Maluszkowi jest już mało miejsca i dlatego tak to boli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂

Kasenn, moj Marcel od 2 dni bardzo mocno zaznacza swoja obecnosc, wczoraj az moj maz zrobil wielkie oczy ze on tak skacze az caly brzuch mi wypycha z jednej strony a ja podskakuje z bolu razem z nim 😞 Z Liv tak nie mialam , byla aktywna ale nie az tak, no i od tych 2 dni siedze i mam schize ze moze przez ta owinieta pepowine ma za malo tlenu i sie tam dusi 😞 dzis na 15 ide do lekarza ale nie licze na to ze powie cos sensownego poza ulubionym zdaniem - ze to przez uciskajaca macice... 😠 , z drugiej strony zgyny mial malo tlenu to by byly czkawki a On mial zaledwie 3-4 razy, juz sama nie wiem co o tym myslec... posluchamy dzis serduszka, mam nadzieje ze tetno bedzie OK i ze troche mnie to uspokoi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dowiedziałam się o tym na szkole rodzenia, akurat prowadzi ją położna z ośrodka do którego jestem zapisana.
Ale to pewnie co kraj to obyczaj!

June jak dziecko ma często czkawkę to może być oznaka że ma mało tlenu?? Bo mój łobuziak ma czasem trzy, cztery razy w ciągu dnia 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czyli co bardziej odczuwam czkawkę? Mam wizytę 20.01. to się wypytam. Czytałam że czkawka jest od ssania palca i od połykania wód płodowych, ale również może świadczyć o zaciskaniu pępowiny.

Kasen ale za to jak skończysz remont to będziesz miała satysfakcję!!! Nie stresuj się!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...