Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dziewczyny nie wolno wciskac sie w pas szybciej niz po pologu bo tak jak pisala Kamis, istnieje bardzo duze prawdopodobienstwo zrostow!
macica w pologu jest jedna wielka rana a scisniecie jej pasem moze doprowadzic do -jak to okreslila moja polozna- sklejenia!
Kasenn, Ty na pewno nie bedziesz potrzebowala pasa bo masz maly brzuszek ale ja z moim to bez pasa sie nie obejde, a tak w ogole to polecam niesamowicie skuteczny zel poporodowy Musteli, skora na brzuchu bardzo szybko odzyskuje poprzedni ksztalt, polecam 🙂

paznokci niemowlakom sie nie obgryzuje, Livia urodzila sie z bardzo dlugimi ale w szpitalu miala rekawiczki-niedrapki a nastepnego dnia po powrocie do domu juz jej obcinalam nozyczkam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a najlepiej w powrocie do dawnej figury sluzy karmienie piersia, wytwazajaca sie podczas karmienia oxytocyna powoduje obkurczanie macicy, dlatego nie zdziwcie sie ze podczas karmienia ma sie takie bole macicy jak przy okresie- to oczywiscie normalne i swiadczy wlasnie o tym ze macica wraca do formy 🙂 ja o tym nie wiedzialam i jak 1 raz przystawilam Mala do piersi to sie wystraszylam ze mam takie bole i juz panikowalam ze lekarz przeoczyl fragment lozyska i za chwile beda mnie lyzeczkowac... ale polozna mnie uspokoila i powiedziala ze to bardzo dobrze, oczywiscie z biegiem czasu bole slabna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
June28 też o tym slyszałam, że karmienie najszybciej obkurcza macicę.
Ola73 penie masz rację, teraz poprostu z nadmiaru wolnego czasu wyszukuje sobie zmartwienia. Jak tylko mala pojawi się na świecie to bedziemy obydwoje tak nią zaabsorbowani, że zapomne o sobie i forma sama wróci.. Licze na to 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
olamat wow te ćwiczenia zaczynają sie po 1 dobie po porodzie wow ten instruktor to nawet w szpitalu nie daje odpocząć 🙂 hihi

A ja właśnie zjadłam ryż na mleku z cynamonem na obiadek 🙂 ależ jestem zadowolona hihi jeszcze zostawiłam sobie na kolację 🙂

Brzuszek też jest zadowolony bo sie wyciąga na wszystkie strony 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czekolady nie będę mogła jeść? chyba się załamię 😞

Montusia ty jesteś przed Olą a Anula zaraz po Oli nie zmieniać mi tu wytycznych :P a w praniu zobaczymy co z tego wyjdzie 😉
Co do paznokci to można już w szpitalu obciąć bo zapewne będą długie lub po powrocie do domu
Obgryzanie? 😲 cos takiego !!:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moni27 no właśnie mierzyłam 😞 Nie wiem czemu tak wyszło grrrrr! Trudno, skrócę je trochę, a luźniejsze mogą być, będzie się lepiej spało 😉
Zgagę mam po tych pierogach, bleee.
I znów mi na nk ktoś napisał, że wyglądam na synka :laugh: Cieszę się, że namówiłam lekarza na poniedziałkowe usg, bo ciągłe życie w niepewności jest straszne :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka mnie wszyscy mówią, że ciąża mi służy, pewnie będzie synek, bo córka to urodę by odebrala. A tu dziewczynka, lepiej słuchac lekarzy, niż wszystkich "życzliwych" dookoła 🙂

A propos dentysty, to mnie moja gin powiedziała, że spokojnie mogę wziąc sobie znieczulenie, bo ja bez niego na fotel nie usiądę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulab moni ma rację mnie też wszyscy że na chłopaka bo dziewczynka niby urodę odbiera a ja zaczęłam kwitnąć w ciąży 🙂 też widziałam całą pupę wzdłuż i w szerz jajców nie widziałam więc nie stresuj się tak bardzo 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja nie palę a jednak
chyba że to z powodu nadmiernego jedzenia słodyczy albo ciągłego żucia gum orbit miętowych ?? nie mam pojęcia

acha a któraś pytała czy też nam sie tak chce pić

więc ja jak zawsze mało piłam tak jak zaszłam w ciążę to zmuszałam się więcej pić na siłę i to wodę niegazowaną której tak bardzo nie lubiłam bo bałam się żeby mnie znów nie chwycił atak kolki nerkowej,zwłaszcza teraz w tym stanie:P to tak się organizm przestawił że piję wodę ze smakiem i to jak szalona ciągle jestem jej spragniona jak bym była na kacu :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No 😞 a takie mam straszne smaki na piwko a jeszcze jak mąż sobie kupi to go wyganiam do innego pokoju żeby jakoś przeżyć traumę 😞 a tu jeszcze karmienie piersią , tyle odczekać !
A jak się zacznie grilowanie to wtedy tak pięknie smakuje zimne piwko 🥴 chyba się popłaczę 😉

A ja pochłaniam Żywca zdrój :P i to po nim mam kacora strasznego a może tam jest domieszka czegoś 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...