Skocz do zawartości

Clotrimazolum? | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja stosowałam przed założeniem krążka globulki VITAGYN C, czytałam na ulotce ze zakwaszają tam środowisko, hamuja rozwój bakterii. Tyle ze to jest na recepte i kosztuje ok 30 zł ;/

ciężko mi stwierdzić jak radziłby sobie clotrimazol z leczeniem tych przykrych dolegliwości u mnie bo ja stosuję go zapobiegawczo. Ja staram się nawet kilka razy podmywać się płynem do h.intymnej - to na pewno w jakims tam stopniu niweluje wszelkie bakterie.
Szuwartyna, a co na to Twój gin, że kuracja nie powodzi się?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A probowalas myc- podmywac-przemywac.... kwasem bornym??
Ja w ciazy rowniez mialam stan zapalny do takiego stopnia ze cala pipkaq mi spuchla 😮 bol straszny bo bielizna obcierala siedziec nie chodzic ciezko a spac...aaaaaaaaaaaa oszalec mozna bylo.
I wlasnie mialam clotrimazolum - anybiotyk jej femine chyba 🤔 nie pamietam.
I wlasnie dr kazal przemywac kwasem bornym kilka nawet razy!
Ulga ze lal!!! 🙂
I to bez recepty ok 5zl buteleczka chyba 250 ml 😉
moze ci cos chociaz pomoze... tez proponowal w fiolecie dla niemowlat, albo rumianku robic nasiadowki.
A do tego sa chusteczki nawilzone ktore tez swietnie sie sprawdzaja.
A do intymnej to najlepiej bez zapachowe itd bo to tez nie bardzo pomaga 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwas borny? z tego co wiem, jego nie wolno stosowac na blony sluzowe, a na pewno nie w postaci stezonej.
moj gin ma w powazaniu to co mowie, bylebym placila i kupowala leki.
w sumie masc Climatr. stosuje doraznie, bo trochu sie boje jej uzywac. w okolicach 32/33 tygodnia tego roku chce isc na kolejna wizyte i przycisnac lekarza, bo kuracja jest nieskuteczna. pimafucin przy mojej czestotliwosci sikania, czesto mi wypada lol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szuwartyna napisał(a):
kwas borny? z tego co wiem, jego nie wolno stosowac na blony sluzowe, a na pewno nie w postaci stezonej.
moj gin ma w powazaniu to co mowie, bylebym placila i kupowala leki.
w sumie masc Climatr. stosuje doraznie, bo trochu sie boje jej uzywac. w okolicach 32/33 tygodnia tego roku chce isc na kolejna wizyte i przycisnac lekarza, bo kuracja jest nieskuteczna. pimafucin przy mojej czestotliwosci sikania, czesto mi wypada lol


a moze zamiast masci stosuj globulki dopochwowe clotrimazolum? koszt 3,50 wic praktycznie żaden, a moze będą skuteczniejsze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na globulki clotrimazol przerzuce sie po porodzie, na razie zobaczymy co ten moj konował mi powie lol
poprobuje jeszcze nasiadowki. ostatnio cos sie poprawilo, bo jem duzo jogurtow i vit. C. mam chyba wszystko zakwaszone, a nawet przekwaszone haha bo zgaga towarzyszy mi okropna :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szuwartyna napisał(a):
na globulki clotrimazol przerzuce sie po porodzie, na razie zobaczymy co ten moj konował mi powie lol
poprobuje jeszcze nasiadowki. ostatnio cos sie poprawilo, bo jem duzo jogurtow i vit. C. mam chyba wszystko zakwaszone, a nawet przekwaszone haha bo zgaga towarzyszy mi okropna :p


na zgage polecam gaviscon 🙂 mnie pomaga praktycznie natychmiast 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...