Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
... dopiero wrocilam 😠
mialam tak chu ... jowy dzien, ze szkoda gadac 😠

NEW ja widzialam w sklepie wozek bez tych wszystkich dodatkow no, ale chociaz sobie na zywca zobaczylam ... ale ogolnie to tez chcialam na Allegro caly komplet kupic ... nawet zagadalam sprzedawce i napisal mi, ze kompletu Fudge nie beda w ogole mieli ... tylko to co jest na Allegro ... i jeszcze mnie nastraszyl, ze te inne komplety juz niedlugo skoncza sprowadzac bo producent sie wycofuje z tych zestawow ... shit !

dzisiaj jakis piatek 13tego jest czy jak ?
bo nic mi sie nie uklada tak jakbym chciala ...
a juz wiem - dzien tesciowej 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia mi też zgagulec powrócił, jak na razie na lajcie więc nie marudzę.
Ania tabetkowanie kota mnie rozwaliło, ja na szczęście nie mam tego problemu, nie wiem jak z ostatnim nabytkiem Toudim, bo jeszcze nie dawałam, ale pamiętam jak Ogon był mały i sraka go dopadła, musiałam mu węgiel dawać, więc kruszyłam mu do szamy i się czarna robiła, fatalne to wyglądało, smak pewnie też się zmienił, a on jadł bez problemu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wywołałyście zgagę z lasu :X

Morfi my mieliśmy kota, który sam przychodził po tabletki (cukrzyk) o tych samych porach, jakby czuł, że mu pomagają 🤔 a z kolei drugi nauczył się wymiotować na zawołanie i z nim były podobne historie, jak opisane 😁

strasznie mi rzęsy i brwi wyblakły w tej ciąży 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... jeden moj psiak byl strasznym zarlokiem wiec tablety na sucho polykal 🤪 ... wszystko od Panci z reki by zjadl 😉
a drugi cwaniak zawsze tablete wygrzebal i zostawial ...
chocby byla zawinieta w najlepsza szynke, kielbaske czy inne zarelko 🙂

... a jesli chodzi o zgage to jest to juz staly element mojej codziennosci ... a ostatnio ulewanie sie pojawilo ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mi sie strasznie wlosy zaczela przetluszczac ...
po 1 dniu wygladam juz jak totalny brudas ...
codziennie moglabym glowe myc ...
wczesniej to jakiegos kitka sobie zrobilam, spielam i bylo ok ... a teraz juz niestety nic nie da sie ukryc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja z włosami też ok, chociaż teraz jakby trochę gorzej - ale w ogóle to mi ciągle gorąco i strasznie się pocę, szczególnie w nocy ☺️

a ja mam teraz zagwozdkę...położna w SR powiedziała dzisiaj, że po porodzie dają dziecko od razu rodzicom, i nikt nic nie mówi, bo pierwsze głosy, jakie maluch ma usłyszeć to głos mamy i taty. wszystko pięknie i ładnie, ale co powiedzieć do takiego bobasa?? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agata szalona ty hehe
Siara obecna i to już od jakiś dwóch miesięcy. Teraz jest jej więcej. Ale nie cieknie trzeba suta przycisnąć przynajmniej u mnie. Na tryskanie z sutów to musze chyba do porodu poczekać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 🙂 aniu podejrzewam że jak już ci dzidzię położą na piersi to bedziesz wiedziała co powiedziec 🙂 🙂

agatta ja nic nie mam, jedynie to że ledwo sutka dotknę a sterczy jak zaczarowany i taki grubszy się zrobił i jak go niedawno trochę ucisnęłam to jakby był znieczulony.

zgage mam jak ch.... ale mąż kupił pyszną wędlinkę i zjadłam dwie kromeczki, teraz chce mnie rozwalić i jak tu człowiekowi ma się nie ulewać 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatta ja też mam takie info od sprzedawcy- kurde ciekawe czy to nie chwyt żeby zachęcić do kupna.
Z innych rozwazam chili - tylko czy ten środek nie jest oczojebny?
Pozostałe to jakieś ponure mi się wydają cholera....
Ten brąz-beż widziałam w sklepie- piękny i żałuje że nie wziełam 🤢 i do tego był w zestawie.....

A ty na jaki inny kolor byś sieewentualnie decydowała?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja pamietam jak Remika położyli po cięci mi na cycach i jaki on był brzydki!aż nie mogłam uwieżyć,że to nie różowy,czysty bobas z gazetki 😁
dopiero na 2 dzien był ładny 😁
Siary nie miałam z Remikiem wcale,a mleko leciało zaraz po urodzeniu,teraz mam już hmm mogłabym powiedziec mleko,bo na siare to chyba za duzo mi leci?niewiem.
Fajny link zobaczcie:
http://www.grabieniec.pl/pokaz_artykul.php?id_artykulu=223
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie zastanawiam sie gdzie kupić chomika :laugh: :laugh:
Ania78 - zajebiste :laugh: :laugh:
tak poważnie - nie obeszło się bez utrudnień i wypluwania le w kiełbasie poszło.
teraz tylko jest lekka obraza majestatu 😞

może jestem monotonna, ale czy któras próbowała tej rózowej gumy do zucia na zgagę?
mi naprawdę pomaga, jak zaczynam czuć, że to cholerstwo nadchodzi to żuję i nie dopuszczam do apogeum.
no ale nie będę się narzucać ze swoim patentem 😉

włosy to ja juz mam prawie do pasa, a juz myślałam,z e takiej długości to nie uda mi sie wyhodować.
co prawda nie są to piękne końcówki ale jest róznica.
narazie nie przetłuszczają się jakoś straszliwie - bywało gorzej - i da się do 4 dni pośmigać.
gorzej, zę straciłam prawie rzęsy, rzadko maluję więc odpoczywają ale w sumie, jak tak spoglądam w lusterko to i nie ma co malować 😞 😞 😞

siara? jak ścisnę sutek to takie kropeczki i przezroczyste i białe juz nawet ale wiecej nic narazie.
do gaszenia pożarów jeszcze sie nie nadaję :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...