Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
melduje się i ja Wielki Cyc 🤪


mąż cały dzień w szkole dzisiaj i jutro też..zaraz sobie zrobię "uwolnić orkę" i zalegnę w wannie na relaksacyjnej kąpieli 😉

potem może mamę odwiedzę i babcię...pewnie dadzą coś dobrego do jedzonka 🤪

..dzień bez napinek..hmmm..słodkie lenistwo

..za oknem znowu biało 😠

miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
CZESC BRZUSZKI.
JA STANDARDOWO NIE SIE OD 6,TO CZESTE W NOCY WSTAWANIE I SIUSIANIE MNIE WYKONCZY PRZEZ TO JESTEM TAKA NO WIECIE DO DUPY PRZEZ DUZE D;/;/;/JAK TYLKO WSTANE TE 3,4 RAZY DO KIBELKA TAK MI SIE JUZ SPAC NIE CHE WOGOLE OCZKA WOGOLE MI SIE NIE ZAMYKAJA,EH A TUTAJ JESZCZE 2 MIESIACE NIECALE 😞 😞 😞
MILUSI DNIA KULECZKI BABECZKI.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim
Ja sie dopiero z wyra wydostałam. Nocka równiez niezbyt u mnie udana. Budziłam się co chwilę - znowu głupie sny mnie męczyły. Pora ruszyć do kuchni i cos wszamać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

gdyby biało nie było za oknem to można by rzec że rewelacyjnie jest 🙂 przebłyski słońca, śniadanko z mężem, a teraz do roboty 🙂 jadę po mamę będzie mi okna myć, a ja zabiorę się za jakieś mniejsze porządki 🙂

miłej sobotki dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wlasnie wyczyscilam klatke schodowa i padam na ryjek 🤢 moi sasiedzi nie wiedza do czego sluzy szufelka i wszystko od siebie zmiataja do mnie lacznie z zapalkami i petami 😠 co za debile 😠
ide sie polenic bo za godzinke do szkolki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
To i ja zdaje meldunek.
Jadę na chwile do taty odebrać dokumenty.
Potem na zakupy z Brzydkim, sama juz nie daje rady w tych supermaketach.
Troche prac domowych, lodówe musze umyć, może i dobrze że zimno na dworzy to wystawie mieso na balkon.
Wieczorem pępkowe Zosi, jak dam rade.

Hania wypina dypkę na żebra po lewej a nóżki po prawej. Wyłam z bólu w nocy.Niech dziecina rośnie ja wytrzymam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Cycoliny 🙂

wyjątkowo dobrze mi się spało, tylko dwa siki w nocy 🙂 mnie też suszy, bez przerwy w sumie, małż powiedział, że chyba zadzwoni do hurtowni wody i zamówi ze 100 zgrzewek 😉

pogoda ładna, a mi po głowie chodzi sprzątanie (oby to był początek czegoś większego 🙃 ) 😆

Anka czekamy na relację 🙂

miłej soboty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam faze na sprzątanie. Pozmywałam, pranie sie robi, kurze wytarte. Chętnie bym sie do szmat teściówki dobrała, ale cóż nie moje to muszę jakoś ten burdel przełknąć. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie lachony 😁

ja tez mialabym nocke przespana, tylko nad ranem zlapal mnie skurcz lewej lydki, ech pierwszy w tej ciazy :P no coz kiedys musialo to nadejsc :P

ale teraz jakos nieciekawie sie czuje, mam nudnosci, zrobilam sobie gorzka herbate i jakos lepiej, ale trza uwazac, hmm

wczoraj posprztalam wiec dzis moge sie lenic, chyba nawet obiadu nie zrobie, moze cos malzonek upichci lub tesc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi pogratulować.

Moje zaćmienie ciążowe przekroczyło wszelkie granice. Zrobiłam pranie bez proszku i płynu. Przed chwilą włączyłam to samo drugi raz ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 🙂

... spalam srednio, sny glupie a teraz biegalam po miescie ...
Maz mi dzis GPS-a sprezentowal cobym jako sopocianka sie juz wiecej w stolycy nie gubila ( bo niestety sie zdarza ☺️ )

bogusia gratulacje ! :laugh:

iskierka ja czekam na Emilke ...
bo Babeczka pojawi sie 29 marca a 30 marca ciotka Agata ma urodziny ... wiec bedzie sie z kim vodeczki napic
🤪 😉 😉 😉

dopiero wrocilam wiec ide polenic sie przed tv ...
ale bede zagladac ...

milego dnia Babeczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka, ja wróciłam już z SR po 3 godzinach.
dzisiejsze cwiczenia mnie wykończyły bo było juz mało czasu i babka narzuciła takie tempo, że czołg by nie wytrzymał, a co dopiero taki spychacz, jak ja :laugh: :laugh:

jeśli chodzi o te porady prawne w sprawie praw rodzącej to nie były to porady w sprawie pracy absolutnie tylko w sprawie naszych praw "medycznych".
oczywiście poczyniłam notatki i w pewnym momencie sama zorientowałam się, ze tylko ja tak skrupulatnie notuję, jakbym miała egzamin mieć pod końiec semestru :laugh: :laugh: :laugh:
jak będziecie reflektować na takie prawne porady to odpocznę, wyciągne notatki i coś tam wam napiszę.
narazie muszę odreagować ten półgodzinny wysiłek fizyczny 🙂

a ta suchoć w pysku, o której rano pisałam jest nie do ogarniecia zadną ilością płynu. przechodzi dopiero jakieś 2-3 godziny po wstaniu z wyra niestety - w moim przypadku oczywiście - masakra!!! i tak jest raz na jakiś czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
okna lśnią w połowie domu, druga połowa niebawem, bo ubłagałam mamę że zamaist myć okna mogłaby mi podwinąć nowe zasłony 🙂

ja mam sprzatanko na maxa tylko nie wydalam z plecami, ale dzisiaj nawej liście kwiatkom na oknie umyłam więc korba mi się wkręca

mężyk leży w łóżku bo łebek go boli a ja wstawiam pranie z proszkiem i płynem 🙂 :laugh: :laugh: 🙂 i zaczynam szykować się na wyżerę do dziadzia, bo on też Kazimierz

miłego popołudnia brzuchatki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sztunia ty już zaraz matka będziesz 😁 😁 😁
z prawdziwego zdarzenia 🙂)))wowwwwww fajnie! 🤪 🤪


taki mam dziś porzadek ,jak zdjecie nie wejdzie to lipa. [img size=252]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Nasze_zdj__cia2407.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...