Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
o! bzykanko 😎

heh emi ja tez myslalam, ze Ty o spermie :laugh: :laugh:

... ja od poczatku ciazy caly czas mam ochote na sex ☺️
( ale ja tak mialam zawsze )
... chociaz teraz na pewno rzadziej i mniej intensywnie sie bzykamy ( czesciej jakis petting itp itd ) bo boje sie juz tak na ostro jechac - nie chce po prostu wczesniej do szpitala trafic ...

a jesli chodzi o rzeczy dla Dzidzi i dla mnie to mam juz chyba wszystko ... aaaaaaaa drugiej koszuli nocnej mi jeszcze brakuje i szlafroka ...

lep mnie boli 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tam dorwalam meza swego w niedziele i go podusilam, no a pozniej mialam skurcze, ale sie tym nie przejelam, usilnie pracuje nad tym, zeby pod koniec marca urodzic :P

i zapewne mi sie to nie uda :laugh:

ech tylko ten okropny bol wiazadel i spojenia lonowego, no ale gin powiedzial ze bedzie gorzej, wiec juz przywyklam :P

kobitki czy pierzecie tez ochraniacz na lozeczko i rozek??
licze na szybka odpowiedz, bo chce wstawic pranie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
irysek ja piorę !!! a nawet już wyprałam i wyprasowałam 🙂

znowu bzykanko 🙂 hmmm mam smaki, takie największe smaki to na takie filowanie bez brzucha, takie przytulanie, współne kąpiele i porządne duszenie, ach jeszcze z dwa miesiące 🙂

a co do prania, ja muszę wykrochmalić obrusy i po pierwsze w żadnym hiperze krochmalu kupić nie mogę, a po drugie da się to robić w pralce, ciekawe czy anka zna na to pytanie odpowiedź:P

jak wszystkie cos piorą to ja tez stawie pranie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a dzieki wam 😁
tez sobie tak pomyslalam, bo ten ochraniacz to strasznie smierdzi, ale nie wiedzialam czy rozek trzeba wyprac, mialam dzwonic do siorki, ale juz nie musze 😉

no dzis pranie Igorkowe juz schnie- recznik, pościel, ubranka, prześcieradelka, pozniej wyprasuje i spakuje do reklamowek, zeby mi sie nie zakurzyly, kto sie ile w komodzie poleza 😁

p.s. a tesciowa wchodzi pare dni temu do pokoju i mowi "a ty nie masz jeszcze ubranej poscieli?" hmmm 😮
a niby po jakiego ciorta, mam jeszcze czas, najwyzej ona mi ubierze posciel, jak juz urodze.

grunt ze wszystko bedzie poprane 😉

p.s. tesciowa przeciwienstwo mojej mamy- nie przesadna, ona juz by wszystko miala przygotowanego do wnuczka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co, chyba nie musi pralka mieć programu do krochmalenia ale przyznam sie, ze nie wiem, jak to zrobić w pralce.
generalnie sama bałabym się, ze "zakleję" pralkę.
w sumie to się chyba tylko płucze te obrusy w krochmalu i suszy i prasuje lub zapierdala z wysuszonem węzełkiem do magla 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...