Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Morfi domyslam sie kto odwalal czarna robote 😉
u mnie to samo bylo ...

moj psiak jak byl szczeniaczkiem to mial jakas jazde na zjadanie malych siatek i workow ... rozrywal na strzepy i szybko polykal zanim mu wydarlam z pyska ... i pozniej razem z kupa z tyleczka siatka sie za nim ciagnela ... jakis koszmar ... oczywiscie to ja musialam zawsze jakos dac rade bo wszyscy byli zniesmaczeni, obrzydzeni, prawie z pawiem na ustach ... ech ... ale kochalam go strasznie 🙂 i wszystko bylam w stanie przy nim robic ...

iskierka biedny ten Twoj Remis 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
zdrowka dla remika iskierka, oby szybko sie wyleczyl!

ja wlasnie mialam skurcz, ale juz przechodzi, ciekawe czy mi juz sie szyjka skrocila choc troche ?

za dwa tygodnie wizyta, mam zrobic tylko badanie moczu, ale jak pojde na wizyte to sie spytam o ten posiew, bo mnie to zainteresowalo.

zaraz bede ogladac wojewodzkiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moze iskierka remik ma kaszel na tle alergicznym tez tak kiedys mialam, przez dwa lata sie meczyl z tym, nadchodzil wieczor a ja chodzacy gruzlik 😠

jutro ide z mezulem do kina na film 😎
co polecacie- alicja w krainie czarow 3D czy agent widmo polanskiego?? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iskierka ucaluj tam Remiczka ...

irysku ja polecam agenta widmo ...
alicji nie ogladam i nie bede ogladala ...
bo sie boje tej bajki od dziecka ☺️

dobra ... wleke sie do wyrka ...
moze uda sie zasnac z tym pieprzonym katarem 🤢

dobrej nocy Kulki
pstryk !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
baj baj laseczki 😁

ja jeszcze nie ide spac, bo jutro pospie sobie dluzej z mezulkiem, jak przyjdzie z pracy po nocce, bedziemy spac pewnie do poludnia 🙂

ostatnie takie chwile, a pozniej przez najblizsze 10 lat bedziemy mogli to wspominac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mamcie 🙂

Ja dziś nie śpię od 6 🙂 bo nie mogę się doczekać aż kurier paczke przyniesie 🙂 idzie do nas już od środy i dojść nie może 😞 A do tego mam dzisiaj rocznicę...5 lat z Jackiem 🤪

Iskierka ucałuj Remiczka :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamusie 🙂
iskierka zycze szybkiego powrotu do zdrowia dla remiczka, biedna Ty matka polka jestes 😘
ania trzymam kciuki za Twoja pipe
ja wrocilam z kosciola, zakonczenie rekolekcji mialam i pol mszy przeplakalam 🤢 na koniec ksiadz przeczytal taki piekny
wiersz nie moglam sie opanowac, strasznie glupio mi sie zrobilo, placzacy tulfin srednio fajny widok 🤢
brak slonca brak nastroju ide ogarnac mieszkanko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
ilonab gratulacje okazji rocznicy a to rocznica slubu czy ogolnie???
u mnie oczywiscie pobodka w nocy,ale szybko usnelam mam dzis kopa to chyba ogarne cala chate-musze pomyc okna bo tragedia-zeby bylo zabawnie w Irlandii okna otwieraja sie na zewnatrz!!!!! wiec u gory chyba raczej zostanie mi mycie tyklko od srodka bo jak ja sie powyginam zeby od zewnatrz umyc..... 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
znalazlam ten wiersz w necie, na ktorym sie tak rozkleilam w kosciele 🤢

Jezeliby Bóg zapomnial przez chwile ze jestem marionetka
i podarowal mi odrobine zycia,wykorzystalbym ten czas, najlepiejjak potrafie.

Prawdopodobnie nie powiedzialbym wszystkiego, o czym mysle, ale na pewno przemyslalbym wszystko,co powiedzialem.

Ocenialbym rzeczy nie ze wzgledu na ich wartosc, ale na ich znaczenie.

Spalbym malo, snilbym wiecej,wiem, ze w kazdej minucie z zamknietymi oczami tracimy 60 sekund swiatła.

Szedlbym, kiedy inni sie zatrzymuja , budzilbym sie, kiedy inni spia

Gdyby Bóg podarowal mi odrobine zycia, ubralbym sie prosto, rzucilbym sie ku sloñcu, odkrywajac nietylko me cialo, ale moja duszê.

Przekonywalbym ludzi jak bardzo SA w blêdzie, myslac, ze nie warto zakochac siê na starosc. Nie wiedza, ze starzeja siê wlasnie dlatego, iz unikaja milosci!

Dziecku przyprawilbym skrzydla, ale zabralbym mu je, gdy nauczy siê latac samodzielnie.

Osobom w podeszlym wieku powiedzialbym, ze smierc nie przychodzi wraz ze staroscia lecz z zapomnienim(opuszczeniem).

Tylu rzeczy nauczylem siê od was,ludzi....

Nauczylem siê, ze wszyscy chca zyc na wierzcholku góry, zapominajac, ze prawdziwe szczescie kryje siê w samym sposobie wspinania siê na szczyt.

Nauczyeem siê, ze kiedy nowo narodzone dziecko po raz pierwszy chwyta swoja maleñka dlonia palec ojca, trzyma siê go juz zawsze.

Nauczylem siê, ze czlowiek ma prawo patrzec na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc, aby siê podniósl.

Jest tyle rzeczy, których moglem siê od was nauczc, ale w rzeczywistosci na niewiele siê one przydadza, gdyz kiedy mnie wloza do trumny, nie bêdê juz zyl.

Mów zawsze, co czujesz i czyñ, co myslisz.

Gdybym wiedzial, ze dzisiaj po raz ostatni zobaczê ciê spiacego, objalbym ciê mocno i modlilbym siê do Pana, by pozwolil mi byc twoim aniolem strozem.

Gdybym wiedzial, ze sa to ostatnie minuty, kiedy ciê widzê, powiedzialbym “kocham ciê”, a nie zakladalbym glupio, ze przeciez o tym wiesz.

Zawsze jest jakies jutro i zycie daje nam mozliwosc zrobienia dobrego uczynku, ale jezeli siê mylê i dzisiaj
jest wszystkim, co mi pozostaje, chcialbym ci powiedziec, jak bardzo ciê kocham i ze nigdy ciê nie zapomnê.

Jutro nie jest zagwarantowane nikomu, ani mlodemu, ani staremu.

Byc moze dzisiaj patrzysz po raz ostatni na tych, których kochasz. Dlatego nie zwlekaj, uczyñ to dzisiaj, bo jezeli siê okaze, ze nie doczekasz jutra, bêdziesz zalowal
dnia, w którym zabraklo ci czasu na jeden usmiech, na jeden pocalunek, ze byles zbyt zajêty, by przekazac im ostatnie zyczenie.

Badz zawsze blisko tych, których kochasz, mów im glosno, jak bardzo ich potrzebujesz, jak ich kochasz i
badz dla nich dobry, miej czas, aby im powiedziec “jak mi przykro”, “przepraszam”, “proszê”, “dziêkujê” i wszystkie inne slowa milosci, jakie tylko znasz.

Nikt ciê nie bêdzie pamiêtal za twoje mysli sekretne. Pros wiêc Pana o silê i madrosc, abys mógl je wyrazic.
Okaz swym przyjaciolom i bliskim,jak bardzo sa ci potrzebni.

Gabriel Garcia Marquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...