Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hejka.
dziękuję, ze Pipkę wspieracie i chyba dzięki temu zjadła 3 saszetki pedigri własnie.
nie daję jej tego na codzień ale ostatnio wywaliłam 2 duże michy makaronu z kurczakiem i marchewą w rosołku i stwierdziłam, ze moze to jej posmakuje.
teraz lezy obok na wyrku i ślepkami spogląda sobie na mnie 🙂
ale was wzięło na wspominki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
super sa te wasze opowiesci 🙂 ja najfajniejsza to pamitam jak zostałam na noc u mezusia i wieczorkiem małe bzyku bzyku 🙂 ledwiemsy skonczyli a tu wchodzi tesciu 🙂 i pyta sie co tu tak seksem pachnie ... 🙂 my zonk i burak na twarzy i od tamtej pory zawsze uchylalismy okno 🙂 bo lato było :P 🙂lece na zakupy

miłego wspominania i popołudnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... fajnie jak tak "po przejsciach" wszystko sie ulozy ...
czasami relacje po przejsciach sa silniejsze niz niejedna zwykla para ... ech, w ogole fajnie Was sie czyta Dziewczyny 🙂

... lece teraz do spoldzielni bo jakies formalnosci trzeba dokonczyc 🤢 ... wroce - doczytam ...

milego dnia i wspominek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to my przyjaźnilismy się od dłuższego czasu, wiedzielismy bardzo duzo o sobie i któregoś dnia pojechaliśmy pobalować do Krakowa i tak nam te balety wyszły, że jako przyjaciele trafiliśmy do łózka. Wszystko ładnie pięknie, oczywiście ja na szybko obliczyłam dni niepłodne, bo parę miesięcy wcześnie tabletki odstawiłam (bo po co się truć jak nikogo na horyzoncie 🙂) i Michał leży na mnie i ja do niego wzdychaąc "prawie już" a on "bo ja zaraz", a ja "juuuuż" a Michał tak dobijac do mnie "ja też" i w tym momencie dostaje kopa w klatę z tektem "co ty kurwa zrobiłeś". Nasz pierwszy raz romantycznie zakończył się na dyżuże w szpitalu i recepcie na postinor 🙂 i tak zaczęlismy ze sobą chodzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale milusinsko wspominkowo sie zrobilo 🙂 jak na wieczorku w domu starcow 🤪 jakbysmy mialy juz ze sto lat:P
fajnie fajnie 🙂
my to jestesmy super laski z tematu milosci na kupe tak bezblednie przejsc:laugh:
moj kupsztal osttanio zawodzi bo jem zbyt duzo czekolady i tak srednio co 2 dni cos wymecze, czranego i ciezkiego 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
powtórze tylko gratulejszyn dla ilonki.
opowieści, jak to u nas się zaczeło nie będę pisać jeszcze raz (posta mi wcięło bo się brzuch zawiesił)
bartek to mój bohater bo zycie lub zdrowie przynajniej mi uratował i tak się zaczęło.

co do kupy to ja zrzucam teraz juz na wymiankę raz luźny desant raz walę olbrzymie czarne po zelazie bomby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał:
) i Michał leży na mnie i ja do niego wzdychaąc "prawie już" a on "bo ja zaraz", a ja "juuuuż" a Michał tak dobijac do mnie "ja też" i w tym momencie dostaje kopa w klatę z tektem "co ty kurwa zrobiłeś". Nasz pierwszy raz romantycznie zakończył się na dyżuże w szpitalu i recepcie na postinor 🙂 i tak zaczęlismy ze sobą chodzić



hahahahahhaahha 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂

Ja Mojego poznałam na wiejskiej przytupajce i to była obustronna miłość od pierwszego wejrzenia 🙂 po tygodniu znajomości poszliśmy razem na wesele, po dwóch byliśmy razem, po niecałym roku zaręczyny 🙂 a teraz dzieci 🙂

Ja "rzeźbię" co dzień i to parę razy. I na miękko (ale to już od dwóch miesięcy). Wystarczy, że pomyślę o przyszłym tygodniu, że Maluchy będą ałtsajd to muszę iść bo mnie natchnienie na kolejna rzeźbę łapie... Do tego zawroty głowy i mdłości.

Pytanie do innych mamuś: tez macie takie objawy jak myślicie o porodzie? 🙂

Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzik to Ty już?? matko jak szybko 🤪 ja pamiętam swoją 100 a tu teraz poród bezie ojojoj...a ja nie spakowana bo cholerna paczka nie doszła 😠

Klapoucha myszy to mało szczury na nich wyślę ale najpierw niech paczkę dostarczą co by mojej nie zjadły czasem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emilka ja się bardzo cieszę, ale jak se kur*** pomyślę o tym cały porodzie, pociachanej piczy i łożysku itd to mi się odechciewa 🙂 zaczynam wątpić czy gotowa jestem... i wtedy właśnie wychodzi kupcia 🙂

Kłapoucha tak, mam rodzic w przyszłym tygodniu. Bliźnięta są dużym obciążeniem dla organizmu więc gdy dzieci są już gotowe do życia na zewnątrz (37 pełnych tygodni) ciążę się rozwiązuje. Poza tym podobno po 37 tygodniu taka ciąża jest dla nas wszystkich niebezpieczna (tzn dla mnie i dzieci)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emilka, zamień sie ze mna na myślenie :laugh: :laugh: :laugh:

ja sie cykam kłopotów "technicznych" z przyjeciem do szpitala na poczatek.
pózniej to juz ból i tyle i musze urodzic - byle zdrowy.
potem sie bede dalej martwic.
choć już mnie nachodzi myśl, ze Pipka moze nie akceptować nowego członka rodziny no i w drugiej kolejności, ze jak tu wejdzie pielęgniarka środowiskowa to sie załamie tym moim metrażem.
narazie to tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry laseczki

..na samym początku życzę dużo zdrówka dla Remika i polepszenia apetytu dla Pipki..no i żeby Morfi futrzak się wyleczył też 🙂

..noc kiepska..kaszel znowu męczył, zaraz będę odsypiać
lekarka mówiła, że teraz panuje dodatkowo jakaś taka kilkudniówka objawiająca się kaszlem i gorączką.. na szczęście gorączki nie mam, a kaszel już kilka miesięcy więc u mnie to chyba alergia na kurz

..Madzik a tu już się rozpakowujesz za tydzień ??? 🤪

jak się wyśpię to zajrzę co naskrobałyście, a tym razem dobranoc 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...