Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
klapi prowadzi wysokoprocentowy bufet ...
jakby co - uprzedzam z gory, ze bede podrzucac moja Mala ( skoro tak dobrze tam karmia ) 😉

Julka kciukasy 🙂

zgaga po prostu mnie wykonczy ...
Renie pomaga na jakies 2 h
czyli wlasciwie nie pomaga

aaaaaaa kirrke a w kibelku tez drzwi nie ma ? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja mam wlasnie zwolnienie do 8 kwietnia i wtedy mam sie zglosic do szpitala, wiec mam nadzieje, ze szybko urodze, bo nie mam zamiaru, zeby mi macierzynski lecial, jak jeszcze nie urodze, wiec mam taki plan, ze 8 dzwonie do doktorka upewniam sie ze bedzie tego dnia w szpitalu, jesli nie to jade do niego do gabinetu niech mi da jeszcze tydzien zwolnienia a pozniej jade do szpitala i tam niech juz mi porod wywolywaja 😜

ech mnie od tygodnia boli brzuch jak na okres, a na razie cisza.

umylam glowe, tesciowa zrobila oponki wiec jem, komus przyslac?? 😁
jak pranie wyschnie to je wieczorkiem poprasuje, w wczesniej maz poodkurza a ja umyje podloge i bedzie glancus 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nalwos, no z tym macierzyńskim 2 tyg. przed porodemno to rzeczywiście bez problemu mają cc, ale te o porodzie naturalnym to na czuja chyba 😉 🙂
klapi, tak tez myślałam.
brać zwolnienie jak się da i w razie "w" zaraz po urodzeniu dostarczyć do firmy: podanie o urlop macierzyński 20 tygodni i na tym samym tak jak kiedyś mówiuła monia odrazu na te 2 dodatkowe tygodnie, jakiś zaświadczenie o odbytym porodzie i coś z usc - ewentualnie.
to pewnie trzeba jak najszybciej im dostarczyć i resztę mozna mieć w dupie - jeśli chodzi o pracodawcę?
a co do wcześniejszego macierzyńskiego to rzeczywiście szkoda go marnować skoro jest się na zwolnieniu do samego końca.
jeśli sie pracuje to mozna sobie wcześniej wziąć w celu ewentualnego przygotowania się.
są przeciez ciężarówki, które pracują prawie do samego końca, nie to co my - opierdalaczki 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iysku, ja jestem na L4 w sumie tak licząc od kilku dni po samym zapłdnieniu 😁 😁 😁
i tak, jak tobie zleciało, jak z bicza strzelił.

zabrakło mi kleju do korka i robota stoi 😞
1/3 będzie musiała poczekać do wieczora bo dopiero wtedy bartuś kupi wracając.
powiem wam, ze całkiem całkiem wygląda to na ścianie.
w każdym bądź razie to co miał korek zamaskować to zamaskował 😉 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapi, ty to jesteś "żelazna donosicielka" np. podkładów 😁

irys, nie wiem kiedy to dzieło ukończę bo właśnie bartek dzwonił i mówił, ze jakiś problem ma z klejem i tylko jakies mega opakowania mozna kupić. ech, mówię, ze jak sama sie nie zabiorę za sprawy techniczne domowe to jakoś pod górę 😞
nawet w sklepie sobie nie radzi ta moja sierota.
on powinien chodzic z brzuchem a ja po mieście sprawy załatwiać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...