Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzień dobry wygolone bobry 🙂
ja już nie spię od godziny i nie wiem dlaczego znów głód mnie obudził ☺️
miałam jakies głupie sny dzisiaj, tzn czy głupie nie wiem ale jakiś natłok róznych obrazów mi się jawił.
a to, ze mi wody odeszły a to, ze skurcze miałam (moze miałam rzeczywiście), a to niki wasze mi się sniły, nasze kciuki i w ogóle takie szczególiki na wyrywki.
duzo tego było aż sie męczyłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JUTRO urodzinki Majeczki-skonczy 7 lat
ale ten czas zlecial-pamietam jak ja urodzilam o 10.45 🙂
pierwsze co zrobila to kupe na moja noge jak ja plozyli na mnie 🙂 byla taka malenka i cudna-plakalam,ze szczescia....taka malenka..taka bezbronna...taka sliczna...
jutro skonczy juz 7 lat...
czas tak szybko biegnie czlowiek nie daje rady nacieszyc sie kazda chwila z dzieckiej czasem bywa,ze ma sie dosc..
jutro znow mam termin naprawde fajnie byloby urodzic tego dnia//
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Mamuśki...

ale się wyspałam ahhhh....aż mam dobry humor 🙂 Jacka rano też pomęczyłam także czekam aż się coś rozkręci bo miałam kilka skurczy ale czy to to? cholera sama nie wiem bo mówią że to boli jak na okres inni że jak na rozwolnienie i sama nie wiem 😞 ale co tam 🙂 co ma być to będzie 🙂 idę ładnie włosy wysuszyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapciu mi też się taki kocyk marzy ale nikt moich podpowiedzi nie słucha i kupuja ubranka tylko 🤢 a mogli by jeszcze kupic chustę bo takie rzeczy naprawdę posłużą a z ubranek mała wyrośnie w mgnieniu oka i tyle się nimi nacieszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapi szczerze mowiac juz sama nie wiem,ale chyba tak 🙂 🙂 🙂 nawet dzis chcialabym juz urodzic 😁 😁
juz poprostu nie chce byc w ciazy//chce juz urodzic bardzo-miec to za soba..te mysli czy to juz,kiedy moze sie zaczelo doprowadzaja mnie do obsesji i fakt,ze kazda ciaze przenosilam i pewnie bedzie teraz podobnie 😞 😞 😞
najwazniejsze ze juz blisko...
jutro maz bierze wolne jedziemy do szpitala na badanie
a jesli nie urodze to na wywolanie po 10 dniach od daty -czyli 23 a chcialabym uniknac tego... 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szlkoda 🙂
Czxasami jak rozłącze internet i połącze się ponownie to udaje mi sie zgłosować.

Ilonka nie wkurzaja cie smsy i telefony innych z zaputaniem czy to juz?
bo do mnie tylko dalsi znajomi po to pisali/ dzwonili- dobrze ze szybko uroodziłam bo juz mnie strzelało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapciu codziennie mnie bombardują tymi pytaniami...a najgorzej było jak Jacek napisał sobie opis w gg EASTER WITH DAD...wszyscy do mne wtedy dzwonili z pretensjami że się nie chwalę że już urodziłam 🤪 ja nie znam najlepiej angielskiego ale takie słowa potrafię sobie przetłumaczyć 😉

najgorsze jest pytanie A TY NADAL Z BRZUSZKIEM?? nie kuźwa z poduszką!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...