Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja najbardziej się bałam że mi wody odejdą jak ja będę akurat woda brzuch polewać i nie poczuje 🙂 i tak się stało 🙂 fakt że słyszałam takie pyk, ale nie pokapowałam się, jak wyszłam z wody to odszedł mi czop, ja miałam go koloru śnieznobiałego, i cos tam mi leciało ale byłam pewna że to cały czas jakis sluz, dopiero po badaniu gina mi powiedziała że wody mi się saczą :0 i kazała wsadzic podkład i faktycznie chyba tam coś naruszyła i co jakiś skurcz to było chlup, mnie wody sączyły się do samego porodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julcia otwórz sobie okno i na boku się połóż...

Dziewczyny wiecie co biednej Dziewczynie co jest koło mnie w sali non stop krzyczy maleństwo 🤢 normalnie jej współczuje...skąd te nasze brzdące wiedzą że tak się trzeba wydzierać? w brzuszku przecież siedzą cicho 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilonka to pewnie chwilka i będziesz miała niunię przy sobie 🙂Że ja też musiałam z naszego Lubina wybyć a tak to może za 2 tyg byśmy się na spacerek wybrały 😜
U mnie wciąż piździ i już 2 dni na spacerze nie byłyśmy , jutro cokolwiek się bedzie działo wychodzę bo dostane na czape a i mała jakaś taka rozregulowana bez spacerku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskra no serce pęka, ale ninja nie jest miętki 😉 i pewnie opłaci się to cierpienie...

Sztunia córcia intensywnie myśli, dlatego tak czółko marszczy 😉

Ilonka właśnie dlatego po jakimś czasie chce się te maluchy mieć z powrotem w brzuchu zamiast na zewnątrz 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...