Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czesc mamuski
moja mała wczoraj wojowala do 24..., a potem spala do 5..., a ja musialam wstac sciagnac pokarm bo myslalam ze mi cycki rozsadzi..., potem pospala godzinke i do teraz juz znowu nie spi, cyca nie chce ciagnac ciagle sie krzywi i poplakuje, szkoda ze te nasze dzieci nie moga powiedziec co im nie pasuje, wtedy wszystko byloby łatwiejsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

wiecie co od dzisiaj nie myśle o tym że chce urodzić...olewam system.Samo się zrobiło to samo się urodzi 😉 Będę robić co mam robić aż mnie wkońcu złapie bo takie wyczekiwanie doprowadza do szału.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Mamusie Kochane!
Ja poprostu dzisiaj ledwo chodze wczoraj chyba przesadzilam z lazeniem
pachwiny mnie bola nie moge sie poruszac krzyz to jakas tragedia i brzuch
jak na okres normalnie ledwo moge ustac na nogach 😲

Ania73bedzie dobrze musi byc tak jak Ty chcesz i koniec kropka!

Ja dzisia wiele nie zrobie bede pewnie lezec pol dnia w lozku 😠
Ladnie sie zalatwilam 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słuchajcie mam taką przyjacółkę/
Która ma ponad 30 lat i bardzo chciałby miec dziecko.
I mowi mi ze zazdrosci mi Hani, ale wiecie w taki pozytywny sposób.I wogole jak na sodwiedza to tak naturalnie sie zachowuje.
Tylko ja nie wiem jak sie zachowywac.Bo wiecie mogłabym o niej gadac non stop, teraz to jest całe moje zycie, ale zdrugiej strony nie moge jej tak nawijac.
Co mam robic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no jezeli jest to osoba na ktorej Ci zalezy to tymbardziej trudniej jest powstrzymac uczucia zarowno wobec niej jak i corci, ale skoro ona do Ciebie przychodzi nie unika kontaktu to znaczy ze sama siebie akceptuje w takiej sytuacji wiec powinnyscie obienaturalnie sie zachowywac i juz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi tez sie wydaje ze naturalnie tym bardzie jak to Twoja przyjaciolka znacie sie dobrze
a Ty jestes mama wiedz oczywiste jest ze kochasz mala nad zycie wiedz inaczej zachowywac sie nie mozesz. Ja tez dlugo staralam sie o malenstwo i moje otoczenie to byly same maluchy i nigdy nie bylo tak zeby ktoras inaczej sie zachowywala ja nawet bym tego nie chciala bo chyba bym czula ze cos nie tak no nie wiem ja tak mysle 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha! 😁 a moj kawaler nie chce teraz pasc :P o 10tej byla prababcia i wujkowie to spal jak susel, nawet mu sie porzadnie nie przyjrzeli,ledwo wyszli to sie obudzil i pocyckal, przebralam go, znow pocyckal i teraz zasnac nie moze, choc go muli 😉

maz pojechal do mojej pracy macierzynski mi zalatwic i szampany postawic na syna, wiec znow sami jestesmy, a dzis znow w nocy samotnosc bo tatusiek ma nocke, ale pozniej ma 4 dni wolnego wiec zaszalejemy 😉

to kto jeszcze nie urodzil meldowac, jest gdzies uzupelniona tabelka ?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My już dzisiaj po pierwszym spacerku.
Mały spał jak zabity ale tylko poczuł mieszkanie i już harce 🙂
Nakarmiony przewinięty i teraz zasypia u babci a jak tylko się go odłoży to ryk 🤢

A ja dzisiaj muszę lecieć do pracy zanieść wniosek o urlop no i tym samym Filip zaliczy kolejny spacerek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...