Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć dziewczynki!

miałam średnią nockę, jakoś słabo się spało...jakieś skurcze zaliczałam co i raz, a rano chyba odszedł mi ten czop, ale nadal nie wiem, czy to to - wyglądało, jak końcówka okresu, ze skrzepami krwi...dwa razy się podcierałam i ustało w ogóle...właśnie się zbieramy do położnej. zobaczymy, co powie. trzymajcie kciukasy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też walczę z małym, od 6 rano nie chce spać (2 x po 20 minut się chyba nie liczy...), tylko cyc i płacz... 😠 😠 😠

Też mam nadzieję ze z tego wyrośnie, ale już powoli tracę tę wiarę 😞

Poddaliśmy się wczoraj w temacie smoka i kupiliśmy. WOW - nie ma dziecka! W nocy nie działało już tak dobrze, a od rana w ogóle nie działa - wypluwa natychmiast i płacze dalej 😞
Mąż zakupił dzisiaj nowy, o innym kształcie, wyparza się aktualnie, zobaczymy czy ten będzie lepszy.
Najgorsze jest to, że nawet na spacerach w wózku od dwóch dni płacze jak szaony, a do tej pory ładnie spał po 1,5 godziny 😞

Wyżaliłam się i od razu lżej na duszy 🙂

Miłego dnia i wreszcie jakiegoś porodu życzę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja idę walczyć z myciem podłogi 🙂

zastanawiam się czy czegos mi w szpitalu do jedzenia nie dodali bo mam takiego powera...zaraz meble poprzesuwam i koty powyjmuje za nich 😉 nie no na to mnie stać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Igor tez nie chce smoka, w chwila najgorszych udaje nam sie go przechytrzyc, ale na minute a pozniej wypluwa 😁

a i musielismy kupic taki zagiety smok podobny do ksztaltu brodawki, bo prostego za chiny nie chcial, a mialam taki ladny z aventa, no coz syn wybral inaczej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszkanie błyszczy 🙂 normalnie wypolerowane 😉

Dzwonili do mnie z kliniki że muszę przyjechać po karte ciąży i grupe krwii a jak mnie zapisywali to powiedzieli że oddadzą ją dopiero po porodzie i że jak teraz jak wyjdę to bez niej.Kurcze juz sami nie wiedzą czego chcą.

Igorek jaki przystojniak 🙂

Idę obiad szykować...
Jak ktoś chętny to mogę wpaść i Wam posprzątać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry 🙂

... ale tylek po porodzie mnie boli ☺️ no, ale nic to ...

irysek Igor wyglada jakby dyskusje przy stole prowadzil - super Chlopak 😁

emilka rozumiem Cie doskonale ...
my tez jeszcze sie nie ogarnelismy z Mala w domu ...
codziennie oferuje nam nowe atrakcje 😉
w zwiazku z tym nic nie moge zaplanowac, ustalic czy przewidziec ...
bo wszystko zalezy od niej ... wkurzajace to - no, ale coz ...

juz sie nie moge doczekac spacerow ! 🤪
chce nareszcie wyjsc z domu ☺️

aha ! no i chce sie wyspac !!! ☺️

dzisiaj przyjdzie do nas polozna -
w miedzyczasie pucuje wiec chate coby na wyrodna Matke nie wypasc 😉 😉

... zapomnialam tez dodac, ze moje Malenstwo ma na imie Oliwia ...
zmiana imienia nastąpiła w szpitalu gdy spojrzalam w oczy mojej Kruszynce 🙂


no dobra -
3 mam kciuki za Wasze Brzuchy 😉 ciekawe kto nastepny ? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale dzień!!
W nocy mala dała dżezu..jeszce ktoś do mnie 2 razy zadzwonił i się nie odzywał jakiś dekiel!!
Rano pędem zupełnie nie w rytm dziecka do okulisty na badanie dna oka - i koszmar. Na h..oni mi wpisali to wymuszone wcześniactwo!!! teraz bede dziecko maltretować.
Okulista wzdychneła że takiemu małemu dziecku ma zrobić badanie oczywiście większą robotę ja zrobiłam bo jak patrzyłam co ona zamierza to mi się jelita do gardła cofnęły.Łaskawie oddała swój gabinet jako poczekalnie i całe szczęscie bo jakieś dziadki siedzialy i parskały co chwila.
Pokarmu mam już bardzo mało a tak walczyłam z tymi cyckami buuuu... żal mi bo mała ładnie łapie i je pierś a tu mleczarnia się zamyka.

zbieram się na spacerek tylko że teraz tak zasnęła .
Moja matka się modliła żebym tylko jej nie pierdzielnęła 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Igorek sliczniutki
wrocilam z miasta a corki na plac zabaw chca jechac a ja nie mam sily..... 😞 😞
spotkalam kilku znajomych i standardowe drazniace pytania....doradztwa czy brzuch wysoko czy nisko| czy blisko do porodu czy daleko i w ogole wkurwiam sie jak juz widze tych ludzi...moze poprosze ksiedza aby na polskiej mszy na ambonie oglosil jak urodze niech sie wszyscy odczepia.. 😞 😞 😞
mam juz dosc chce urodzic... te 2 dni to jak 2 mce,albo i gorzej...
najlepiej zamknelabym sie w pokoju i juz nigdzie nie wychodzila moj przyplyw energii minal...
DOL DOL DOL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuu... wcięło mi posta! 😠 😠 😠
No to jeszcze raz.
Wróciliśmy za spaceru; mały z pomocą smoka wytrzymał 1,5 godziny, ale i tak nie obyo się bez kilku akcji ostrego płaczu 🤔 🤔
Ten wczorajszy, niedziałający już smoczek, to Canpol, ale okrągły.
A disiejszy - Nuk, spłaszczony z jednej strony. Zobaczymy czy jutro też będzie jeszcze w guście małego... 🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...