Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
moj juz druga godzine lezy na cycu wymietolil go bardzo jest miekki i pusty ale ssie dalej potem mu sie ulewa potem znow piszczy, nie wiem co sie dzieje ale trwa to juz 3 dzien zaczynam myslec o butli, mowie wam ze cos sie ze mna dzieje dziwnego szarpie mnie ten maly gdzie moja wyrozumialosc matczyny instynkt i w ogole 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
100 lat, 100 lat niech żyje żyje nam Bogusia

wróciłam od dżina..
mały z usg waży 3200kg, ale po zbadaniu lekarka powiedziała, że minimum 3500g już jest 🤪
termin z usg wyskakuje na początek maja, ale powiedziała że ze względu na obrzęki i po przebadaniu powinnam się rozpakować do końca kwietnia..
..czekamy dalej..powiedziała że może jeszcze z tydzień bo szyjka już się skraca i otwiera 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
informacja dla emilki do tabelki !!! 🤪 🤪 🤪

termin porodu: 16. 04. 2010
waga: 3620
wzrost: 52 cm
imie: Oliwia
poród: sn

asienka sciskam Cie mocno !
jesli karmienie butla sprawi, ze bedziesz sie lepiej czula i bedziesz szczesliwsza - to karm butla
najwazniejsze zeby Dzidzia miala szczesliwa Mamusie ...
tak jak Dziewczyny juz nieraz pisaly - butla czy cycek - niewazne ...
liczy sie tylko milosc

no i musze isc dalej do Malej bo tak z doskoku tu zagladam ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asienka jestes super mama nie mysl nawet inaczej poprostu jestes zmaczona i to minie szybko musi minac

Kahna no to juz chop konkretny 😉 ja mam 26 wizyte lekarz mi powiedzial ze nie dotrwam raczej i urodze no to zaprasza 7 tyg po porodzie ale czuje ze jednak sie zobacze z nim 26 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata ja nie mam wstretu do karmienia piersia bo zawsze o tym marzylam i przyjemnosc mi sprawia jak maly sie wsysa we mnie tylko mam wrazenie ze moze on sie nie najada skoro tak dlugo ciagnie, obiad na jutro podszykowany maly jeszcze spiocha czekam na meza ale chyba znow maly bedzie kapany poznym wieczorem 😠 moj maz jeszcze troche i wie wyprowadzi do firmy 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobitki ja dzisiaj padam ze zmęczenia pojechaliśmy wyrobić Małemu kartę czipową do lekarza, potem do PZU i na koniec do lekarza na pierwszą wizytę. Areczek dobił dzisiaj na wadze 3500 po powrocie zapakowałam go do wózka i poszliśmy na spacer jak wróciliśmy to miałam terrorystę e w domu spać nie jeść nie rączki tak . Walczyliśmy jak lwy ale i tak nic to nie dało mama kontra syn 0:1 teraz się uśpił więc ja też zmykam się drzemnąc bo padam a w nocy osobisty budzik co 3 godzinki wzywa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze, jak ja zazdroszczę tym co im się już coś rozwiera, skraca...u mnie cisza, tylko plamię non stop od rana 😞 kość ogonowa mnie dzisiaj napiernicza bardzo 😮

i pytałam położną o te boleści w stawach palców - mówi, że to od zbierającej się wody...i że po porodzie minie. tylko kiedy ten poród? 😠 następną wizytę mam za tydzień...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asienka nam na SR mówili, że jak dziecko chce cycka ciągle, to po prostu chce przytulanka do mamusi i wcale to nie znaczy, że jest głodny - sama mówisz, że ulewa, to pewnie z przejedzenia 😉 mam nadzieję, że niedługo humorek Ci się poprawi i wypoczniesz trochę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, jeszcze nie doczytałam bo 14 stron to moge nie zdążyć bo znów za 2 godziny mam być na izbie przyjęc.
pojchałam na zwykła swoja wizytę i w trakcioe badanie polało się ze mnie sporo.
gin stwierdził,z ę jeszcze rodzic to nie będe no chyba, ze chcę juz to on mi to załatwi 😉 🙂
ja na to, ze bartka nie ma przez 3 dni więc woałabym nie.
ale potem wspomniałam o tych wodach co mi się zdawało, ze mi poleciały dwa dni temu.
kazał iśc na izbe przyjęc do szpitala na ktg i usg wód i zeby sprawdzili czy nie przeciekam.
poszłam, ktg ok, usg ok - mały pływa w basenie. ale nie wiadomo czy cieknę więc babeczka wykonała jakiś tam swój test (podpaska na pół godziny i pokazać jej,ona to polała jakimś odczynnikiem co zabarwia wody płodowe na niebiesko) okem stweierdzić nei mogła no bo krwawiłam po badaniu więc nie było mozliwości.
wystąpiło lekkie zabarwienie na niebiesko ale według niej równie dobrze mógł być to pot bo on też barwi na niebiesko a dodatkowo zabarwienie podpaski było na obrzezach.
nie wiem dlaczego ale mam wrócić tam jeszcze na 21-szą dziś żeby powtórzyć to zabarwianie i jeśli będzie choć wątpliwość, ze mogę przeciekać to zostane w szpitalu.
zajebiście, no lepiej to sobie nie mogłam zaplanować. bartek wyjeżdża na 3 dni, ja ewentualnie do szpitala i biedna pipka 😞
mam nadzieję, ze to pot i mnie tam nie zatrzymają bo trzeba torbę mi dowieźć a bartka nie ma i zabiera samochód. są oczywiście chętni do pomocy ale ja tak kurna nie lubię komuś dupy zawracać.
jeśli wrócę do domu to i tak mam rano jutro na 8:30 zgłosić sie na ktg i usg zeby potwierdzić dzisiejszą obserwację.
no kurde o niczym innym nie marzę, tylko wstawać rano o 7-ej zeby jechać sama autobanem do szpitala i spędzić tam znów niewiadomo ile czasu.
ale cóż za lekko było przez całą ciążę to teraz musi się pojebać trochę. tylko dlaczego akurat jak jestem sama w domu.
dziś to ja chodze dopiero jak zgwałcona kaczka, wszystko mnie boli po tych 3 badaniach, leci ze mnie i mam takie parcie na dwie dziury, ze (jak to mówi klapi) słabe to jest 😞 😞
w sumie to jak miałabym zostać dziś w tym szpitalu to mogłam powiedzieć, ze chcę dziś rodzić, to pewnie jędrzej przebiłby mi pęchcerz i już bym leżała na oddziale i indukowali by mi poród, a tak dupa.
no i się wyżaliłam z nadzieją na powrót do domu w dniu dzisiejszym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asienko no ja trzymam kciuki za Twoje karmienie ...
u nas tak samo na sr jak pisze Ania78 mowili ...
ze Maluch czesto na cycku wisi zeby sie poprzytulac ...
pewnie Twoj przytulasek jest i tyle 🙂

u nas wlasnie odbyla sie wielka kapiel 🙂
Tatus wykapal a Mala od razu zasnela ... nic nie plakala - domowe spa jej podeszlo 😉 😎
nawet butle miala gdzies ... ten moj zarlok straszliwy co to moglby jesc caly dzien ...
no wiec teraz czeka nas budzenie bo nakarmic darmozjada co 3 h trzeba 🙂

Ania73 Ty to zawsze jakies przejscia w tych szpitalach, przychodniach zaliczasz ...
ja jutro musze podjechac do szpitala, ale dopiero mam byc miedzy 10.30 a 12.30 ...
bede krocze poloznym prezentowac 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no Julcia wiem o czym mowisz ...
ja juz tez po prostu rzygalam ta ciaza pod sam koniec ...
wielki brzuch, ciezko jak cholera, jakies bole, skurcze, pobolewania ...
czekanie na porod ...
ale juz niedlugo, niedlugo i sie doczekasz 😆

o doczytuje ze Areczek jest juz w domu !
super ! 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...