Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Mamuśki!!!

Wpadłam na moment zobaczyć co słychać 🙂 Mnie wiem niestety czy zdążę cos przeczytać.. 🙂 Mam nadzieje, że u Was wszystko w porządku, że czekacie cierpliwie na dzieciątka, a że Mamusie mają cierpliwośc do Maluszków 🙂 😉 bo mi tam czasem troszke jej brakuje 🙂

Pozdrawiam serdecznie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JoZo może4 spróbuj zawinąć małą w "kokon" z pieluszek tetrowych. Moje dzieci też ie chciały spać w łóżeczkach więc poprosiłam o radę pielęgniarki i mi to doradziła. Nauczyła mnie całego rytuału 🙂 zawijasz je ciasno z rączkami wzdłuż ciała, kładziesz na pleckach a pod nóżki podkładasz jakis zawinięty kocyk czy ręcznik. NIe musisz sie bać, że dziecko sie zakrztusi bo główka skierowana jest na bok. Dzieci czują sie tak bezpiecznie, niczym u nas w brzuszku. Na początku myślałam, że to chore tak krępować dzieci, ale powiem szczerze, że to działa! 🙂 MOże nie zawszw, ale zazwyczaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Was dzisiaj Dziewuszki będę rzadko odwiedzać bo wszyscy pojechali na pogrzeb ja znów sama w domku więc szukam sobie robotę na siłę by czas szybko zleciał i teraz robię ciasto drożdżowe z jabłkami 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilonka kochana mam pytanie jak bylas w szpitalu z tymi wodami to ten sluz tez mialas lub masz bezbarwny bo kurcze mnie dzisiaj zalewa tak ale to takie sluzowe raczej niz wodniste i juz sie stresuje mama tez juz panikuje mi tu a ja nie chce lezec w szpitalu na sile 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...