Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Laseczki mam pytanie, zeszła Wam już kreska z brzucha? Bo ja dalej ją mam i nawet nie zbladła...
I mam pytanie do mamusiek karmiących mlekiem modyfikowanym (o ile takie są): jak często i ile mleka dajecie Maluszkom? Dajecie na zawołanie czy trzymacie się jakichś norm?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BASIK - GRATULACJE!!!

Madziaa - to działa! 😜
Młody spał prawie 2 godziny w łóżeczku! Teraz się z rozkoszą stołuje.
Mam nadzieję, że uda nam się to jeszcze powtórzyć 😉
A w temacie kresy na brzuchu - mam cały czas, mocno widoczną.

Ale to mnie nie martwi tak jak to, że mam jeszcze duży brzuch. Kiedy on się "wciągnie"?
No i tak przy okazji pożalę się na okropne rozstępy na biodrach i udach 😠 😠 😠
Dużo i czerwono. Masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja tez mam kreche nad i pod pepkiem 🙂
rozstepow brak jedynie te sprzed ciazy(białe)
niestety mam celulit na udach 😠 i picie wody zgrzewkami poki co nie pomga w zwalczeniu go 🤢
a brzuch hmmm co z tego ze wchodze we wszystkie ubrania sprzed ciazy jak wygladam w nich taka nabita ale mama mnie pociesza ze czas pologu jeszcze nie minal i mam czas wysmuklec hahahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JoZo cieszę sie, że działa!!! 🙂 Poszukaj lub popytaj innych o techniki wiązania, bo pewnie każdy robi to na swój sposób, może efekt będzie jeszcze lepszy 🙂 Przydadzą Ci sie tez takie specjalne agrafki do tego wiązania, wtedy bedziesz mała pewność, że Maluch sie nie wyplącze, może wtedy będzie spał jeszcze dłużej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kreche tez nadal mam, rozstepy po jednej i drugiej stronie brzucha, ktore wyszly dwa tyg. przed porodem tez mam, ale male wiec nie rozpaczam, cellulit na udach tez mam, masakra, 10 kg do zgubienia tez mam, ale mam to wszystko w pupie, bo mam Igora i to jest najwazniejsze!!!

nadal walczymy ze spaniem, wlasnie oszukalam go smokiem i go cycka , ciekawe na jak dlugo 🤨

ide przymierzyc spodnie sprzed ciazy 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj widzę że nie tylko mój dzisiaj zarządził strajk ze spaniem i marudzeniem co zrobić za oknem pochmurno to i nastroje u bobasów do dupy.
Basik gratulacje!!!!!
Nie wiem która z Was pisała że dostanie macierzyński bez zaświadczenia i na kopii aktu urodzenia pewnie wypłaca jej zakład pracy a jak przyjdzie kontrola z Zus to będą wtedy szukać tego i oryginalnego aktu. Szpital owszem informuje urząd ale nie ZUS ale u nas w kraju uwielbiają papierki więc je gromadzą. Co zrobić to się nazywa szanujemy Polskie lasy coraz więcej biurokracji i tyle.
Mnie dzisiaj boli brzuch zupełnie jak po cesarce gdy skończyli mi podawać leki przeciwbólowe najgorzej jak chodzę i o dziwo jak leżę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj widzę że nie tylko mój dzisiaj zarządził strajk ze spaniem i marudzeniem co zrobić za oknem pochmurno to i nastroje u bobasów do dupy.
Basik gratulacje!!!!!
Nie wiem która z Was pisała że dostanie macierzyński bez zaświadczenia i na kopii aktu urodzenia pewnie wypłaca jej zakład pracy a jak przyjdzie kontrola z Zus to będą wtedy szukać tego i oryginalnego aktu. Szpital owszem informuje urząd ale nie ZUS ale u nas w kraju uwielbiają papierki więc je gromadzą. Co zrobić to się nazywa szanujemy Polskie lasy coraz więcej biurokracji i tyle.
Mnie dzisiaj boli brzuch zupełnie jak po cesarce gdy skończyli mi podawać leki przeciwbólowe najgorzej jak chodzę i o dziwo jak leżę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
znowu zagladam na chwile ... Mala spi ...
nie wiem kiedy bedzie czas dluzej tu posiedziec, doczytac wszystko bo narazie nic z tego ☺️

Basik GRATULACJE !!! 🤪

emi ja juz i na czopkach jade i na masciach ...
trzeba sobie jakos ulzyc ☺️

Linia na brzuchu obecna - brzydka i gruba ...
a do tego brazowe obramowanie wokol pepka ...
narazie wstydze sie brzucha Mezowi pokazac ☺️

kasiak dzieki za rady - przetestuje 😆

Julka my wszystkie jedna wielka Banda jestesmy 😎 😉
marcowkowo-kwietniowo-moze bedzie tez majowo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia, to ja załatwiałam macierzyński bez zaświadczenia i z ksero aktu. Widzę, że mogę mieć problem, bo umowa o pracę skończy mi się przed końcem macierzyńskiego i kolejne wypłaty - ZUS. I muszę to sama po wygaśnięciu umowy załatwić, więc pewnie będą chciei to zaświadczenie, z tego co wcześniej pisałaś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basik, nic nie pisnęła wcześniej 🙂
gratki

hej, jestem w domu. nie zaglądałam bo czasu nie miałam.
kumpelka wpadła i dopiero co poszła.
zmasakrowali mnie poraz kolejny w szpitalu i grzebali (czwarty lekarz od wczoraj).
mało brakowało a zostałabym w szpitalu bo lekarz stwierdził, ze krwawię z szyjki i mozetak byłoby lepiej. ale jak do cholery nie krwawić, jak cztery razy łapy ci tam wtykają i szukaja niewiadomo czego. 😠
w związku z tym, ze jednak puścili mnie do domu to na jutro ktg zlecili choć wszyskie poprzednie, inne badania, testy na odpływanie płynu i pozostałe badania wyszły zajebiste.
no coż: jutro kolejne ktg i grzebanie i znów będą sie dziwić, że krwawię.
koszmar.
powiedziałam im, że jak tak mnie będą penetrować to w końcu rzeczywiście urodzę im na izbie przyjęć bo wywołają wilka z lasu.
po tych pieprzonych badaniach to szłam dzis do domu jakby mnie maczuga ktoś zgwałcił.
chyba musze się z jędrzejem zdzwonić i poprosić o przebitkę na jakieś dodatkowej wizycie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...