Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dziendoberek 🙂
nocka super wstawalismy 2 razy 🙂 ale wczorajszy dzien i wieczor to jakas masakra byla 😞
dzis znow brak slonca 3 stopnie ciepla 🤢 nici ze spaceru , mam nadzieje ze nie odbije sie to znow na nastroju mojego syna 🤢 poki co spi juz godzinke 🙂 a ja sobie posprzatalam poprasowalam i wstawilam miesko. nie wiem jak wy mateczki ale dla mnie troche to za duzo zeby ogarnac dziecko mieszkanie i zorganizowac obiad w zasadzie najciezej idzie mi z obiadami. czy wy dajecie rade to wszystko polaczyc? aha i jeszcze takie pytanie ile srednio idzie wam pampersow na dobe u mnie 8-10 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... troche sie nawalczylam z Mala w nocy, ale tragedii nie bylo ...
troche sobie w nocy poryczalam bo przez jakis czas nie moglam jej uspic i stwierdzilam, ze jestem zla Matka bo dobra na pewno by uspila ☺️ ... no ale pozniej sie udalo wiec najwyrazniej taka zla to nie jestem 😉
... teraz zarlok przysnal 😎

Elkka trzymam kciuki !!! 🤪 🤪 🤪

Ania78 czy ja dobrze czytam, ze wody Ci odchodza ? 🤪
vov ! 🤪

aa i zapomnialam dodac -
Dzien Dobry 😉 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj ja ostatnio czesto poplakuje glownie wieczorem po calym dniu mnie dopada 🤢 wkurza mnie moj maz bo jego ojcostwo polega na kapaniu malego i noszeniu go w nocy coby mu sie odbilo 🤢 przychodzi z arbeitu i urzadza mi prelekcje nt mojego zywienia ze jem za malo miesa ze sie odchudzam ze jak ja mam niby wykarmic dziecko 😠 naslucha sie swojej mamausi i potem wali do mnie jej teksty 😠
a dla pocieszenia samej siebie wczoraj urzadzilismy wielkie warzenie malego mamy i taty 🙂
niunius wg wagi takiej domowej na nago przybral 1200 🤪 wiec mialby juz 4400 😲
natomiast mama i tata zgubili po 10 kg tzn ze mam juz wage wyjsciowa 61!!!! 🤪
oczywiscie tesciowa sie przerazila przyrostem malego powiedziala zeby oszukiwac go woda albo herbatka koperkowa 🤢 a przeciez wszedzie trabia zeby przystawiac-karmic na zadanie, powiedziala ze lekarz nas opieprzy ze tak roztylismy dziecko i ze bedzie na przyszlosc gruby i bedzie mial problemy z nadwaga, no wiec wczoraj go tak oszukalismy ze wypil 40 herbatki a potem lezal 30 minut na cycu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez sie wczoraj popłakałam 😞
ale póżniej mi przeszło 😁

jestesmy super mamuski,tylko dzieci się muszą przyzwyczaic do życia poza łonem,one tylko chcą aby wszytsko przypominało ich dotychczasowe życie....
to wielka zmiana dla nich,dla nas tez.
Ale powiem wam,ze z Remikiem miałam więcej cierpliwości i jakoś mi łatwiej było,może dlatego,że on był grzeczniutki,dopóki sie zęby nie zaczęły to dziecka nie było...
No cóż,nikt nie mówił,że będzie łatwo,trzeba dać rade,tak strasznie ją kocham,moja kluseczka kochana 🙂


trzymam kciuki za jak najszybsze porody i jak najmniej bolesne"na klapi" 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak tesciowa wie najlepiej a sama rodzila 100 lat temu ...
to tak jak nasze Rodziny juz sie wpieprzac zaczeli i pouczac ...
zapominaja o tym, ze sami Dzieci wychowywali juz bardzo dawno temu i troche sie wszystko pozmienialo od tamtej pory ... oczywiscie doceniam ich doswiadczenie, ale jak wysluchuje banalnych rad jak odbijac dziecko itp to szlak mnie trafia ... narazie jeszcze nikt u nas nie byl bo sobie tego nie zyczylismy - chcemy sie sami ogarnac a pozniej gosci zapraszac wiec potrafia wydzwaniac i pouczac ... ja Ci asienka serdecznie wspolczuje bo jak widze jak moi przez tele pouczaja to wyobrazam sobie co Ty przechodzisz ze swoimi w realu ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny u mnie pranie z kosza samo do pralki wychodzi bo nie mam kiedy go nastawić obiady to tez porażka chociaż staram się żeby rodzinka miała co jeść ale wczoraj np na obiad była pizza bo mama nie dała rady nic ugotować. Dziewczyny robią lekcje same ja sprawdzam będąc np w toalecie bo to jedyny moment gdy jestem wolna. Piotrek robi zakupy jak wraca z pracy w domu wszędzie pełno kurzu po prostu masakra a jeszcze dzisiaj idę do gina ciekawe jak sobie tata poradzi na polu walki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Porażka totalna a na jutro zapowiedzieli się goście bo Patunia kończy 12 lat ,ale te moje dziecko stare. Trzeba co nie co ogarnąć ale jak wczoraj Piotrek miał na noc więc kąpanie przypadło mi podniosłam wodę do wanienki a później jak przemywałam ranę po cc to na gaziku była krew więc dzisiaj stwierdziłam że leżę plackiem. Jak się kolega wyśpi to posprząta a ja sobie pójdę na spacer sama tzn chciałbym iść na pogrzeb Pana Dolniaka w pracy wpisali mnie na listę do wejściówek ale nie wiem czy dam radę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak wiecie mieszkamy z moimi rodzicami,oni maja 2 pokoje my 2,zyjemy super,zero spiec nikt w nic mi sie nie wtracał nigdy 🙂
aleeeeeeeee
moj tatus kochany oszala na punkcie małej,gdy tylko usłyszy jej płacz a wie,ze mnie przy niej nie ma leci odrazu ja nosic 😠 😠 ale juz mu wytłumaczyłam ,ze w ten sposób szkodzi mi i jej,bo jej sie nic nie stanie jak posteka 5min,bo ja mam jeszcze Remika,musze go wyszykowac do przedszkola,mimo ze on juz wiele rzeczy robi sam to uwagi mojej tez potrzebuje,bliskosci ,opieki...naszczescie tatus zrozumiał 🙂pomaga mi bardzo,jak ide Remika do przedzszkola prowadzic(chodzimy na pieszo,bo to na naszym osiedlu)to tata z małą zostaje(ma wprawe 😁)ja wracam za jakies 15-20 min 🙂
fajnie ,że mi pomaga ale nie może przesadzać,bo ja sobie z kluską poradzić póżniej nie mogę!

REMIK to anioł,nie zaóważyłam póki co żadnej zazrości ,wręcz przeciwnie,jak ona sobie spokojnie leży w łóżeczku a ja chcę Remikowi poczytać,to on mówi"mamo weś Emilkę ona też posłucha" 😁
zawsze o niej pamieta,mówi,że w przedszkolu za nią teskni 🙂
jest kochany,naprawde!
czasem musi poczekać na picie czy jedzenie i też jakoś sobie radzi 🙂

ale sie spisałam wow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...