Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Julka mnie na poczatku tylko lekko pobolewalo ... pozniej troche mocniej ...
a na koncu te bole plecow i jakby zoladka ustapily w ogole i zaczely sie normalne skurcze 🤪
aha ! i chcialam jeszcze zaznaczyc, ze ja w ogole nie mialam zadnego sranka, oczyszczania sie organizmu, caly czas kozie bobki ☺️ wiec u mnie z tym oczyszczaniem przedporodowym organizmu sie nic nie sprawdzilo ... nie bylo sraczki, ani pawika - nic ☺️

zakladka na Oliwke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Dziewuszki 🙂

emilka spróbuj ją owinąć ciasno w kocyk albo w pieluszkę tetrową, może pomoże 🙂 u JoZo zadziałało 🙂 albo włącz przy Lilance suszarkę lub okap jeśli masz możliwość, też działa 🙂

Pozdrawiam serdecznie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i nie poszłam...
Nakarmiłam, ubrałam jak eskimosa niemalże, zapakowałam wózek i małego do środka, zatkałam smoczkiem, biegiem ubrałam siebie i nagle zrobiło się ciemno...
i lunął na maxa gęsty śnieg/grad z deszczem... 😠 😠 😠 😠 😠
A jeszcze przed chwilą na termometrze maiłąm 14 stopni i od kilku godzin świeciło super słoneczko! 😞 😞 😞

W sumie to fajnie że nie wyszłam kwadrans wcześniej... 😉

A mały leżakuje w wózku przy otwartym balkonie, zawsze to jakaś namiastka spaceru 🙂

To może jakieś pranie wstawię...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata przepiekna ta twoja "boksereczka" 😉 😘 lapki rozowe ma wysmienite, ale brakuje mi kolo coreczki prosiaka zapomnialas o nim juz czy jak?!
dzieczyny dwupakowe cobym tu nie napisala to i tak wam nie ulzy wiec bede sie modlic zeby was juz zlapalo i juz 🙂
nie zapeszac ale moje bobo jakos sie dzis ogarnelo i spiocha 🤪 moze ciemnota za oknem i deszczyk go usypia 😉 popoludniu jak wyjdzie slonko w duzym pokoju to moze ubiore go cieplej i otworze okno balkonowe coby sie dotlenil na noc.
iskierka fajowy plakacik no i jak sie ciebie czyta to tak milusio sie na sercu robi jai ten remiczek ulozony chlopak 😘
monia ty i tak wymiatasz tylko podziwiac 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O tak, ciasno w kocyk zadziałało, tak samo jak dzisiaj ciasno w chuście - tu jeszcze lepiej bo blisko mamy i słychać i czuć to co znajome 🙂 ale jest jeden minusik - chodzić trzeba; przy drugim podejściu spał ponad godzinkę do momentu jak przestałam się krzątać po domu i usiadłam pocztę przejrzeć... Ale kruszynki jeszcze małe, to można ponosić 😉
Ja nie wierzę, że noworodka można w ten sposób rozpuścić, bliskość mu tylko zrobi dobrze, a na naukę spania w łóżeczku będzie czas jak skończy kilka miesięcy. Może się mylę, są tu bardziej doświadczone mamy, ale opinię swoją opieram na rozmowach z mądrymi w temacie. Ale chętnie też poczytam opinie doświadczonych kwietnióweczek 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na szczęście na obiadki wędruję codziennie do mamy ( oprócz weekendó) takze z tym nie mam problemu.
Jak robię pranie to brakuje miejsca do rozwieszania tyle się tego uzbiera oczywiście większość to ciuszki młodego.
Sprzątanie domu ostatnio należało do męża bo po pobycie w szpitalu nie pozwolił mi niczego tknąć i teraz po urodzeniu maludy to samo ale trzeba bedzie tro zmienić bo mi się chłopina zamęczy 🙂

Jeżeli chodzi o objawy porodu to u mnie mały dzień wcześniej był mega aktywny aż mi się chciało ryczeć jak nieraz zapodał kopniaka 🙂 Bóle miałąm jak na okres więc myślałam że to nie to jeszcze a tu mój pan doktor mi mówi że twardy brzuch i bóle ala miesiączkowe to jest jednak to no i tym mnie rozbroił 🤪 Do karty ciążowej wpisał do porodu i wyjścia już nie było 🙂

Ania78 powodzenia i trzymam kciuki żebyś zobaczyła swoją kruszynkę.

Ellka dla ciebie również kciukasy i tzrymaj się do 20 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...