Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dziś znów czuję sie jakby mnie stado murzynów goniło całą noc przez pustynię i na końcu ten z największa pałą mnie przeleciał 🤢
wzoraj jakoś byłam sprawniejsza "w kroku" - dziś masakra 🥴
zauważyłam, ze tak co drugi dzień mnie szpara naparza 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anka te twoje teksty 😁murzyn z wielka pala ohyda 😉
a ja przetestowalam mlodego na moje mleko z butelki na biegu sciagnelam 50ml i mu zapodalam ale on taka 50 tylko sie oblizal 🤪 reszte sciagnal z cycka, ale fajnie tak z butli sobie ssal zero ulewania czkania i bolesci suta 😉 czekam na slonce w pokoju i wsytawiam malego na balkon bo na spacer bedac sama w domu poki co nie daje rady sama sie wybrac ten pojazd jest taki ciezki ze hej 🤢 z reszta u nas dzis zimnica 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 🙂

no ta noc do najlepszych nie nalezala ...
Mala dala nam czadu od 23 do 4 rano ... dzis skonczyla tydzien wiec chyba urodziny swietowala 😉 imprezowiczka jedna 🤪
Konrad nagral na komorke szum wody z prysznica i jej puszczamy heh
no bo ile mozna w kiblu siedziec ? 😉 😁

teraz tez cos marudzi ... ech
a nowa partia ciuszkow sie pierze ...

ciekawe co u Elkki 😆

emilka ja tez juz chce na spacer ! 🙂
dzisiaj znowu przychodzi do nas polozna - zapytam o te specerki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mamuśki, a jak to jest z tą połozną czy pielęgniarką środowiskową, która nawiedza domy ?
skąd ona wie, że ma przyjść bo tu maluszek urodzony na dniach ?
i od którego dnia ona przychodzi ?
muszę jakoś suczkę gdzieś zaparkować natenczas gdy ona będzie.
jeszcze jedno: co ile dni się pojawia ? codziennie czy jakoś tak ? umawia sie czy wpada znienacka ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anka ja w szpitalu na drugi dzien dostalam taka karte od pediatry po obchodzie dzidziusiow zeby zaniesc do przychodni do ktorej chce zeby nalezalo dziecko, wiec bedac w szpitalu musialam juz zadecydowac o przychodni i lekarzu ale lekarza podalam na pierwszej wizycie poloznej. no i jak maz to zawiozl do przychodni a zawiozl to we wtorek to w srode byla juz polozna u nas, moja przychodzi regularnie w kazda srode tak jak maly sie urodzil okolo 12-13, byla juz 3 razy i jak ja pytalam osttanio o szczepienia te w 6 tyg to mowila ze jeszcze do tego czasu bedziemy sie widziec, za kazdym razem oglada malego od sisiora w dol, patrzy na skore twarzy, kladzie na brzuszku patrzy w ogole jak sie rozwija, potem pyta o mnie czy rana sie goi czy krwawie jak karmie itp po takim wywaidzie zaznacza cos w swoich tabelkach i potem ja sie podpisuje, wiec osttanio luknelam ze jeszcze 3 pola sa puste wiec podekrzewam ze zajrzy jeszcze 3 razy akurat do tego szczepienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a zgłaszam w dniu naszego wyścia ze szpitala czy np. na dzięń następny?
jest jakiś termin tego zgłoszenia?
i jeszcze jedno: do jakiej przychodni zgłaszam? do tej przyszpitalnej szpitala, w którym rodzę czy jakieś rejonowej?

czyli jedna wizyta jej jest obowiązkowa a kolejne to ewentualnie jako dodatkowe na zgłoszenie, tak ?
dobrze zrozumiałam?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie w szpitalu wszystko do przychodni zglaszaja ja tylko musze wybrac pediatre, bo narazie mała jest przypisana do mojego lekarza rodzinnego, moja przyszla w poniedziałek kolo poludnia, nie umawiala sie, he he chciala mnie zaskoczyc byla wczoraj tez, nastepna wizyta na sms umawiana bedzie 😁 😁 😁
moja zaglada mi w krocze..., sprawdza czy mala ma zoltaczke, oglada kikut skore bo mała moja ma bardzo wrazliwa i sucha az sie jej sypie...pyta sie jak karmienie piersia,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coś mi się sączy, zauważyłam na wkładce większą niż zwykle wilgotna plamę w kolorze leciuśśsśśśeńko rózowym, ale to chyba nie jest zupełnie konsystencja wody, raczej baaaaaardzo rzadziuśkiego zelu.
ech i bądź tu mądry.
dziwnie "pachnie" w każdym bądź razie.
nic, zamontowałam nową podpachę i czekam co dalej.
w każdym bądź razie nie leci ale sączy się póki co.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...