Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hahaha, najlepiej to jak suki robią wylizać raz dziennie pępola dzieciakowi i na pewno sie zagoi 😉 😜

wkładka narazie sucha.

chyba listonosz dzownił ale nie wpuszczam bo mam z nim na pieńku.
jak kasę - to osobiście przynosił bo zawsze piątaka - końcówkę dostawał, ale ostatnio małej paczuszki to mu sie nosic nie chciało, a wie przeciez, ze gruba jestem jak bela (kojarzy mnie z nazwiska) i ze na pocztę to wyczyn moze być dla mnie.
i tak musze pita wysłać więc poczta mnie nie ominie, niech wsadzi do skrzynki to se bez łaski odbiorę.
ciekawe czy wsadzi w ogóle bo wiecie co? oni to tak potrafią zrobić nawet, ze jeśli zawsze dostają końcóweczkę i niosą ci kaskle a ciebie nie ma to potrafią awiza nie zostawić i na nasępny dzień próbować.
wczoraj dzwonił mi domofon, nie otworzyłam ale ze skrzynki są w sumie koło moich drzwi to słyszałam, jak w nich grzebał. wyszłam po jakimś czasie a tu w skrzyni pusto.
dziś to samo. jeszcze sie tłucze w skrzynkach. jak dziś nic nie będzie to walę na pocztę i zapytam normalnie o przesyłkę z zusu dla mnei bo w sumie to powinnam juz w srodę kasę dostać.
pierwszy raz tak sie spóźnają.
moze jak pójdę, dymu słusznie oczywiście narobię na poczcie, wkurwię sie na maxa to im "podłogę umyję na mokro" 😉 😁 😁 😁
nie iwem co by tu szarpnąć:
knedle ze sliwkami czy pyzole z mięsem ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak sie zastanawiam: ile nas zostało do rozpakowania, bo chyba juz łatwiej wymienić dwupaki niż te, które pieluchy zmieniają 😁
- Morfi
- Julka
- Ania78
- kirkke
- MadzikM ????
- elkki to juz chyba nie liczyć
- anka73

jeszcze któraś, ze tak powiem aktywna na forum mauśka ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...