Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aloha 😁

jestem u mamy juz od 9tej, bo jak wstalam to uznalam, ze ja w taki chyc nie bede jezdzic autem, wiec pognalam predzej, teraz ide z malym na spacer, a wczesniej bylam w pracy i znajoma fizjoterapeutka oblukala malego i sprawdzila czy ma dobre napiecie miesniowe i tak napiecie super, choc troche odruch chwytny w prawej raczce jeszcze jest, ale nie ma zle (w drugim miesiacu powinien zaniknac) odruchu moro juz tez prawie nie ma, do 4 miesiaca powinien zaniknac calkiem, kreczu szyi nie ma 😁

i jak najwieciej dziecko ma lezec na brzuszku, wiec mamy do dziela 😉
dzieciaki na brzuchu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o jaka Hania piekna no i jaka super mama

my sie rozpuszczamy, wyszłam na dwór i to był bład, Majke na krawezniku karmłam bo tak zaczeła sie drzec, a najlepsze ze ja tak siedze na tym krawezniku (taka boczna, bez ruchu uliczka), kumpela na przeciwko, a tu do mnie podjezdza facet i o droge pyta 🙂 ale zrobił to tak naturalnie i nawet nie lipił zdziwony 🙂

ja tez prasowałam dzis, pot po dupie sie lał

ok kłade Misie na brzuchu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gut na brzuchu dostaje niestety furii 😠 😠 😠 a wiem jak ważne jest leżenie na brzuchu. Codziennie próbuję, może wreszcie któregoś dnia stwierdzi że jest fajnie 😉

W niedziele ma się podobno ochłodzić 😆
ale nie wiem czy dotrwam... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne leżenie na brzuchu pasuje młodemu jak leży na moim. Wiecjak sie ochłodzi to bedzie na mnie leżał. A tak to nic z tego 😞
Michałek leży i nawija do zabawek. Jakie to słodkie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusia my mamy taką bardzo dziewczyńską huśtawkę 😉 ale jak Michałek lubi róże i motylki to wklejam link 😉 http://www.toys-mix.pl/p,pl,121,hustawka+fisher+price+butterfly+cradle+swing+p2255.html

szukaliśmy specjalnie takiej na prąd i baterie by co chwile baterii nie dokupować .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusia my kupilismy na allegro używkę i tak fajnie nam się trafiło bo była kupiona w grudniu 🙂 i jest jeszcze na gwarancji.

Lenka też dostała histerii przy kąpieli ale butla z sztucznym mlekiem ją załatwiła co będę dziecko męczyć jak może moje nie wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my 1 raz zaliczylismy hipermarket z Maluchem 🙂
Tesco kolo nas otworzyli, ale byly takie tlumy, ze nawiedzilismy Reala ...
super bylo 🤪
Oli grzeczniutka, wielkie galy i swiat ogladala 🙂
w ogole dzisiaj jest mega grzeczna i caly dzien spi ...
cale szczescie bo noszenie na raczkach dzisiaj to jakis koszmar ...
w ogole zauwazylam, ze moj Maluch przez caly dzien jest grzeczny i dopiero wieczorem przed snem marudzi i chce zeby ja nosic ... no to nosze 🙂

ilonka ale fajny sprzet zakupiliscie dla Lenki -
sama bym tam chetnie wlazla 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Huśtawka faktycznie dziewczyńska 🙂 ale wygląda zachęcająco 😜

My też nie zaliczyliśmy wieczornego spaceru, mały wpadł w niezłą histerię po południu i nawet cyca nie chciał tylko beczał i beczał... 😠 😠 😠
Ja nie wiem jak jeszcze dwa dni upałów przeżyjemy 😞
Mam oczywiście wątpliwości czy nie jest chory 😞 😞 🤔
mam nadzieję że to tylko niewyspanie (prawie wcale nie spał w dzień) i gorąco.

Uciekam pod prysznic i zakładam do jutra.
Dobrej nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nasz młody zawsze na spacerkach idzie w kimono i spiocha tak długo jak jest na dworze. Za to dzisiaj przez en cholerny upał spał bardzo niespokojnie. Co po chwile sie przebudzal a po poludniu to zaliczylismy mega histerie, ryk nie z tej ziemi i tylko na raczkach dobrze. Tylko ze obydwoje kleilismy sie jak lep na muchy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...