Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
my juz po szczepieniu 🤪
teraz uwaga, uwaga hehe
Mala wazy 6100 🤪
juz bylam w stresie, ze ja utuczylismy ☺️
ale okazuje sie, ze jest w normie 😮
lekarka mowila, ze gruba na pewno nie bedzie 😉

bidulek moj dzielnie znosil wszystko ...
ryk byl tylko przy zastrzyku
ale zaraz byly raczki i cisza nastala 🙂
dzielna dziewczynka moja 😎

klapi z Haniutkiem Babki jak malowane 🙂

a na zlocik jestesmy wiec umowione 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze tez nie wiem czy mozna uzywac jakichs przeciwkomarowych srodkow ...
a przydaloby sie w lato ...

ale jestem umordowana ta podroza do lekarza ...
w aucie hardcore - upal
pot po tylku mi splywal ☺️
Mala prawie polgola ...
lekarka mowila, ze Maluch w takie upaly na luzie moze bez czapeczki i w body z krotkim rekawkiem smigac ... tylko o kremach trzeba pamietac z filtrem

klapi nie ma wczesniejszych terminow na basen
ale i tak podobno najlepiej od 3 miesiaca chodzic ( tak lekarka mi dzis mowila ) ...
wiec jesli zdecydujesz sie na ten wrzesien to ja z Toba ide 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sie z Wami i wracam prasować 🤢 upal straszny mała buja się w huśtawce na golasa tylko podkład pod pupcie jej dałam i ja w samych majtach i staniku ganiam bo aż się ze mnie leje a tu jeszcze to prasowanie 😮

Jest na komary taki środek tylko zapomniałam jak się nazywa ale w aptekach na bank wiedzą można go stosować od pierwszego miesiąca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bogusia wlasnie doczytalam na stronie:
http://babyonline.pl/maluch_zdrowie_artykul,4864.html

"Czy napletek musi się swobodnie zsuwać już u niemowlęcia?
Nie. U niemal wszystkich chłopców, którzy nie ukończyli jeszcze roku, napletek jest wąski, ściśle przylega do żołędzi i odsłania jedynie ujście cewki moczowej. To absolutnie normalne. Podczas kąpieli nie wolno go zsuwać na siłę, by nie doszło do powstania pęknięć i blizn. Z czasem (najczęściej do końca drugiego roku życia) odkleja się sam, bez niczyjej pomocy. U trzy-, czterolatka powinien już zsuwać się zupełnie swobodnie"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam upalnie u mnie w domu 32 stopnie masakra jakaś Arunia śpi sobie w bodziaku w leżaczku bo w łóżeczku kolce w dupę wbijają. Dzisiaj mamusia zakupiła garniturek na wesele i przy okazji na chrzciny ale z weselem to chyba nie wyjdzie jak będzie taki skwar chyba że zrobimy wejście smoka a później hop w body i będzie dobrze.
Bogusia Arunia jak był w szpitalu to zrobili mu jakiś zabieg na napletek i jemu już się zsuwa więc mam co ćwiczyć Piotrek się śmieję że się teraz małymi jajkami bawię a jego poszły w odstawkę ☺️ 😁 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prąd nam wyłączyli 😞 i ciepłą wodę 😞 nie wiedzą że ja mam dziecko i jak huśtawka nie buja to wrzaski lecą!!! muszę teraz ja bujać a chciałam odpocząć po prasowaniu.Dobrze że laptop załadowany to chociaż tu mam prąd 😉 no i mozart z youtuba leci 🙂

Bogusia puść Mozarta podobno uspokaja,dokształaca i nie wiem co tam jeszcze robi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos tak młody nie przekonany do końca. Może ma upodobania muzyczne po tatusiu. Czyli musze mu disco puścić hehe
Ciągle chce cycka. Zaraz zwariuje. Woda mu nie smakuje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...