Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Próbuje sie do pediatry dodzwonić ale narazie nic z tego. Zobaczymy mi każe przyjechać do szpitala. Jak nie to w poniedziałek do przychodni.
Niech to się wreszcie odczepi od Michałka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Strasznie się za wami dziewczyny stęskniłam 🙂
Wklejam na dowód że karmienie wpływa na myślenie
[URL=http://img693.imageshack.us/i/19062010nadia014.jpg/][IMG]http://img693.imageshack.us/img693/9310/19062010nadia014.jpg[/IMG][/URL]
MONIA - WSZYSTKIEGO NAJ NAJ KOCHANA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jestem wkurzona i zdezorientowana 😠 😞
Babcia każe mi natychmiast jechać do szpitala i już ryczy wymyślając najgorsze scenariusze a teściowa wrecz odwrotnie i znowu gada ze jej dzieci miały pleśniawki ble, ble, ble i ona z tym u lekarza nie była. A niech te france skręci i da mi spokój z tymi mądrościami!!! Qwa 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo,
monia - zyczę ci samych już tylko takich szczęśliwych wieści - to najlepsze prezenty urodzinowe 🙂
całuski dla Werki.
NY, no myślicielka co rośnie 🙂
mi też jakoś pleśnawki z chrypką trudno zestawić.

wczoraj bardzo późno mieliśmy big kupsko po 2 dniach "milczenia" w tym temacie 🤪 🤪
a krem, którym wczoraj posmarowałam główkę małemu spowodował, ze dziś ciemieniucha odchodzi płatami 😆
może się pozbędziemy jej szybciej niż myśleliśmy.
kto by to pomyślał,z ę tak ten krem ją zmiękczy.
oliwka sie chowa.
wyczeszemy co sie da i po umyciu główki powtórzymy kremowanie.
miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na necie czytałam że się może pojawić chrypka
chyba poczekam do poniedziałku bo mały pierdek zachowuje się normalnie, nie ma temperatury a w szpitalu na izbie tłok - babka mówiła z dyspozytorki. Czyli nie będe dzieciaka w zaraz i inne paskudztwa wciągac na darmo.
To trzymajcie kciuki żeby się nic nie pogorszyło.
Ruszam zmieniać pampersa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuski
a u nas już ząbka widać na dziąsełku 🙂
lada chwila się przebije,mnie to nie dziwi,bo remik miał pierwszego zęba na swoje 3 miesiące 😁
drugi wyszedł na nastepny dzien a do roku miał już wszytskie 🙂
nie ma popsutych,miał jedno przebarewienie ale zaleczyliśmy,może też dlatego,że on nie lubi słodyczy,je bardzo sporadycznie jak ma ochotę 🙂

w szczecinie takie wiatrzysko,że szok,siedzimy w domu.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia najlepszego,ciesze sie ze z weroniczką ok,żeby zawsze tak było,ogromnie wam tego zycze!!!!!!
bogusia plesniawki raczej nie powodują chrypy,moja miała okropną pleśniawice ale żadnej chrypy przy tym nie było....
Chrypka to raczej objaw świadczący o nieprawidłowościach organicznych lub czynnościowych w obrębie krtani lub w strukturach sąsiednich.
Zapytaj czlekarza czy mozesz mu juz dac tantum verde.
A nie płakał jakoś mocno ostatnio?może od tego?


chociaz zobacz piszą ,że może być chrypka przy pleśniawkach.
http://forum.gazeta.pl/forum/w,572,84510510,84510510,plesniawki_chrypka_brak_apetytu_skuteczny_lekJAKI_.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MONIA KOCHANA WSZYSTKIEGO NAJLEPSIEJSZEGO CI ŻYCZĘ...SAMYCH SLONECZNYCH DNI W TWOIM ŻYCIU I PEŁNO USMIECHU NA TWOJEJ BUŹCE I TWOJEJ RODZINKI :*

Zlot rewelacja 🙂 swietne zdjęcia 🙂 na bank się Was wszyscy bali jak szłyście z tymi wózkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia, najlepszego urodzinowo 😆
Świetne wyniki badań to faktycznie najpiękniejszy prezent 🙂
Całuski dla Werki 😘

Iskra, szybciutko w temacie ząbka 😆
w takim razie czekamy na wieści o pierwszym kwietnióweczkowym ząbku 😜

Bogusia, nasz synuś miał chrypkę, a nawet chrypę 😉 i było to po prostu związane z wyjątkowo intensywnym płaczem wcześniej... Samo przeszło.
Ale jeśli masz to w połączeniu z pleśniawkami, to faktycznie może niech lekarz to zobaczy, choć dobrze kombinujesz żeby niepotrzebnie na narażać małego na dodatkowe infekcje w poczekalni.

Gut bardzo ładnie jak na siebie spał po wczorajszej eskapadzie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilona, był taki jeden co się nie bał... i nawet próbował na nas krzyczeć 🥴
że niby drogę mu tarasujemy (facet był tak zawiany, że faktycznie szedł szeroko :lol 🙂
ale nie dałyśmy mu się 😎
Anka73 była najdzielniejsza 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas chrypy jeszcze nie było
ale Gut to ma taka chrypke, jak prawdziwa gwiazda rocka 😉 😆

aaa lałabym dziada, ze by kłaki fruwały, ale odwazna to ja taka tylko byłam z wami 😁 😁
tk to tez kita pod siebie i schodze z drogi bo juz raz sie takiemu postawiłam i tak mi wtłukł, ze az osłabłam.
oczywiscie nikt nie zareagował a było to na petli tramwajowej, pełno ludzi tym facetów, którzy mogliby goscia jedna reka przetrzepac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia najlepszego! uściski dla Werki i oby wiadomości już zawsze dobre były 😘

moje dziecko leży samo w łóżeczku i gada do swoich friendsów 😉 czyli: rybek z karuzelki, obrazków na ochraniaczu do łóżeczka i kocyka ze zwierzątkami 😁 a może już nawet śpi 😮 zaraz do niej zajrzę...kochana jest jak nie wiem, ale nie chcę zapeszyć więc chwalić za mocno nie będę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qwa ale mam szczęście. Tatuśko nakarmił młodego to ja mu mówie żeby go do odbicia podniósł bo już chwile kimał bez. Na co on mówi żebym ja go wzięła bo u mnie mu sie jakoś szybciej odbija i że ma brudną koszulke i nie chce ałego ubrudzić. No to ja sie zgodziłam. biore małego, już go miałam ułożonego na ramieniu a on tak beknął że aż mu połowa żarełka wróciła i wszystko na mnie wylądowało 😮. Dziecko i matka do przebrania, kanapa i podłoga do mycia a Tatuśko uchachany 😠 te chłopy to zawsze wiedzą jak sobie ułatwić 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest ale normalnie ku...wicy dostaje jak tylko te babe usłysze a jak zobacze to już amen w pacierzu. Oczywiście chodzi o ulubiony temacik wielu z nas 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój też już nie wkłada większości 62.
68 trochę za duze ale już śmiga bo 62 ciągnie go tak, ze z ramion sobie zsuwa, jak fika girkami.
własnie, bogusia polukam na allegro co mozna nabyć.
na pewno moro zakupię bo mi się zajebiście podoba a też już wyrasta.
tam gość chyba ma do 80 cm to moro.
body, półśpiochy i kaftanik bym chciała.
śpiochy są do dupy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle masz Ania szczęścia że nie musisz tego czegoś na co dzień oglądać. Ja juz mam chyba uczulenie. Nie wiem ile tu jeszcze pod jednym dachem wytrzymam. Dam noge z mlodym niby na tydzien do domu i będę przeciągać. Poczekam do szczepienia a potem dupa w troki bo inaczej sie pochlastam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...