Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a moze tesciowej jakis specyfik "rozluzniajacy" do herbatki ?? 😉
dzieci mi sie pospały:
Aron, jak zwykle dziwne dźwięki przez sen wydaje (piszczy, mlaska, stęka i inne)
suka białko pokazje w oku i fafle jej falują, girki drgają i poszczekuje
komedia 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez to że ona mnie tak wqwia to mam wątpliwości czy dobrze zrobiłam że zgodziłam sie na ślub. Mam wrażenie że to tylko przez Michałka do tego doszło. Teraz mi jeszcze naciskają na chrzciny a mi nie zależy. Stara dewota gadać zaczeła o chrzcinach żeby ją inne pierdoły moherowe nie obgadały 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jesli chodzi o ciuszki to ostatnio nakupowalam tego tyle na Allegro,ze codziennie paczki przychodza 🤪 czesc oczywiscie szmatki, ale czesc rewelacja !
dresiki, sukieneczki, spodenki, bluzy, gaciorki - super !
warto te cale zestawy na Allegro kupowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja jakoś nigdy nie kupiłam takiej paczki.
rodzyneczki - znam sprzedającego. zamawiałam u niego chyba ze 2 razy.
szybko, ceny ok, ma praktycznie wszystko i ciuszki ma dość fajne.
popatrzę sobie u niego bo dawno nie oglądałam co ma.
ja teraz poszukuje rampersów na 68 i moze na 74.
jakieś body z krótkim albo na ramiączka na upały i kilka półśpiochów do tego jakby chłodno w nóżki sie zrobiło.
jakieś bluzy czy grubsze bluzeczki mam.
kocham półśpioszki 😆
chciałabym też jakieś odlotowe wzory: jakieś moro, kostki, śmieszne napisy, np. mały terrorysta cz szef piaskownicy - znalazłam ale chustkowa jakość a ceny normalne.
to moje moro jest fajne bo to bardzo cienka bawełenka - w sam raz na lato.

juz sie kocyków nie moge doczekać, popsitulałabym się o takie milusie 😉

aaa i wczoraj myślałam, ze dawno się nie wysrałam - chyba z kilka dobrych dni) ale dziś juz nadrobiłam, aż z dreszczami i wychodzącym potem na zmianę latam do kibla 🥴 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sa paki gosze i lepsze ...
czasami pisza, ze ciuszki stan idealny i rzeczywiscie mi sie to sprawdzilo jak kupowalam
wlasciwie ja kupuje tylko takie ( jak juz kupuje uzywki )
ceny tych zestawow "stan idealny" bywaje wysokie, ale i tak w przeliczeniu -
1 ciuszek wychodzi np za 3 lub 5 PLN

ja tylko kocyki dotra - dam znac ! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chyba mój maluch "dorósł" do maty edukacyjnej.
wcześniej nie chciał i płakał i widać było, ze jakby nie reagował na kolory, zabawki itp.
a dziś tylko nad nim pałąka trzymałam z tymi "wisielcami" i było zainteresowanie nawet z uśmiechami.
podejrzewam, ze albo wtedy tak go bolał brzuszek, ze niczym bym mu nie dogodziła, albo rzeczywiście zaczał ją dopiero trybić.
no bo przecież on jest jednym z najmłodszych "kwietniaków".


lece na tron !!! 🤢

leżaczek nadal jakoś nie powala Arona na kolana 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
posmarowałam mu główkę tym kremem co wczoraj i jeśli rzczywiście zmiękcza mu ciemieniuche to będę go rekalmować na tą przypadłość tak jak Agatta Fiszer Prajsa.
choć to krem pielęgnacyjny do buzi 😆
po wczorajszym smarowaniu, jak dzis rano popatrzyłam to normalnie ta skorupka była bardzo widoczna i taka no nie wiem, jak to określić - krucha, ze jak potarłam to normalnie się wałkowała a pod spodem czysta skórka.
wzięłam szczotkę do włosków i czesałam i się sporo tego wyczesało choć szczotka to kiepsko wyczesuje.
moje maleństwo tnie komara od godziny bezboleśnie póki co 🙂
jak ja go kocham to nikt chyba nie ma pojęcia 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wczoraj była jakaś modernizacja forum i to pewnie dlatego.
ja się nie mogłam zalogowaćz kolei.
ciekawe kiedy zacznie działać funkcja zapmiętania loginu i hasła przy logowaniu na stronie głównej???
mam zaznaczone "pamiętaj" ale zawsze musze się logować.
no i jestem zadowolona, ze się przełaałam do chusty w końcu i okutałam się nią i poszłam do sklepu.
mały był niespokojny bo go pierdy męczyły i postanowiłam w końcu spróbwać i sie udało po 5 minutach zasnął.
jak łatwo poszło mi zawiązanie i włozenie go, tak z wyjęciem juz był stresik i zrobiłam to na łóżku rozplątując na łapu capu, a przecież chodzi o to zeby sobie radzić w pozycji pionowej i beż żadnych podpórek, ławek i trawników 😁
no nic, nie odrazu kraków zbudowano 😆
teraz jeszcze do wiadra musze się ustosunkować bo mam opory po tym, jak go bartek wkładał i on sie tak darł.
dziś mój synek też bezkolkowo, nie liczę jakiś tam kilkuminutowych płaczków bo szły baczki i trzeba było je wyprzeć z wielką siłą 😁 no i płaczem.
wzięłam sobie do serca to co mówiły dziewczyny na zlocie, ze jestem spięta i zdenerwowana i mały to czuje. dziś byłam oazą spokoju, starałam sie być i jakoś dzień, mimo ze ponury był całkiem miły i spokojny.
ach, zapomniałam dodać,z ę po wyjęciu z chusty poszły bączki 🤪 🤪
sory, ze tyle pisze o tych bąkach, ale u mnie każdy jest na wagę złota i a nawet więcej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka73 - nie ma to jak luzik 😎 od razu bąki lepiej idą 😁 😁
fajnie że się do chusty przekonałaś, kto raz spróbuje będzie nosił na bank 😁
a i widzę, że ty jesteś taka odważna do opierdzielania typków jak mój małżonek 😜 ciągle się martwię że ktoś mu wreszcie wpierdziel sprawi 😞 ale z drugiej strony nie może być tak że taki typek sobie bezkarnie pomyka 😠 więc jak zwykle - szukamy złotego środka 😉

jakoś mi szybciutko ten dzień uciekł 😉
zmykam do wanny i spać, bo młody nie ma litości. 24:30 pobudka na cyca 😁 i nie ma że boli 😜
ale wy to przecież znacie...

tak więc słodkich snów i efektywnego śpiochania 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny, życzę spokojnej nocki waszym pociechom i wam tym samym.
moje młode juz śpi. zasnął po kąpieli bez cysia.
pewnie po północy się obudzi na jedzonko, jak wczoraj.
poza tym ok, tylko kasy brak 😉 🙂
Madziaa fajnie, ze się meldujesz co jakiś czas to wiemy, ze u ciebie też ok.
u nas też wszystko raczej w porzo, tylko Amii nam dość dawno zaginęła i nie odpowiadała nawet na eska 😞
każda juz zagląda rzadziej bo ... wiadomo i spacery do tego odciągają od tego kompa.
idę w necie pobuszować 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...