Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no właśnie Morphi nikt nie wie jak jego dziecko zareaguje na dany smak 🤢 ja zajadam się czeresniami,truskawkami,arbuzami,jagodami i małej nic nie jest a jak tylko zjem coś przyprawione to odrazu ma problemy z kupką 😞

mi krecha wyjaśniała trochę ale nadal jest za to dziś mam brzuszek jak w 4 miesiącu 😠
Teściowa się piekli że idę na siłowni że jak to kobieta karmiąca może ćwiczyć to jej powiedziałam: A CO MA PIERNIK DO WIATRAKA 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mówili w TVN Warszawa o okropnym wypadku, aż mnie zmroziło
dwa samochody się stuknęły i jeden uderzył w wózek (spacerówka) który prowadziła kobieta po chodniku,
dziecko wypadło z wózka i uderzyło w autobus i niestety zmarło

nie wiem nawet jak to skomentować

choć mój mąż słusznie zauważył, że dziecko w spacerówce powinno być przypięte

nie zmienia to jednak faktu, że kobieta musiała przeżyć masakrę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam doczytalam co naskrobalyscie od rana ae oczywiscie prawie wszystko zapomnialam
mojej sie wlasnie maruda wieczorna wlaczyla ale zaraz ja wykapie nakarmie i bedzie lulac
agula trzymam kciuki, tym razem napewno sie uda, niech michalek rosnie w brzuszku jak najdluzej 🙂
a aronka niech juz brzuszek nie boli, taki super chlopak a tak sie musi meczyc bidulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to Maja chyba trochę bólu od Aronka wzięła taką nam akcję odjebała że ja już łzy w oczch miałąm a Michał luz opanowany, suszył suszarką, wodę lał, tygryska robił i wiele innych wkońcu wpadłam że chuste mamy w szybkim tempie wiązałam i ją wcisnęłam tam i laski USNĘŁA, posprzątałam z nią kuchnię i obudziła się z wielkim babnanem i teraz leży szczęścliwa 🙂

Aron fajną ma podusie ramienną
No i też coś dla mnie dziwne, bo Majka cyckała o 17.00 i teraz wogóle jej się nie chce, a wieczorem to taki mamicycor się robi, dorasta mi córka 🙂
Ja też mam krechę, ale coraz słabsza się robi za to mi duża dziura w pępolu została 🙂 jutro założe strój kapielowy, juz się boję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To ja pozazdroscilam tecowych zakupow i kupilam na allegro 🤪 🤪
A patrzalam stroje kapielowe jednoczesciowe hmm smieszne no ale coz wybieram
sie do meza i pewnie pojedziemy gdzies nad jeziorko a w 2 czesciowym nie wyskocze
bo zawalu ktos dostanie 😁 😁 😁

Ta Ilonki tesciowa lepsza niz moja 😁 moja teraz jest ok bo sie widzimy moze z godz max dziennie 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...