Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
..i juz po szczepieniu,nic nie ukradli,bo pełnilismy warte przy wozku na zmiane z tatuśkiem..młoda wazy 5200 przy 59cm!!a mówią,ze pyzaaaa... 😠 teraz zasneła zmeczona,ale krótko płakała..heh mam nadzieje,ze nie da dzis zabardzo w kosc...

Agatta,swoją drogą,świetna pamieć..Gratki he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mati, protoplastka punk rocka 😁
a sukienka ta druga jest tak zajebista 🤪 , że nawet na cenę nie patrzyłam
a my kimaliśmy do tej pory 🥴 - nieźle co?
u mnie też narazie bezkolkowo - bo też postarałam sie zmienić "mieszankę" 😉 😁
Julka, oby juz tak zostało.
mój niestety jest na maksymalnej ilości kropelkowej i zalicza raz na jakiś czas ataki.
tego kurestwa nie da się do końca niczym wypędzić ale mozna złagodzić i ograniczyć ataki.
nic, odliczamy dni do "stódniówki" i liczymy, ze poprostu odejdzie nagle tak, jak sie pojawiło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam pytanie z dziedziny "prawo pracy" a konkretnie :czy wiecej dostajecie kaski za urlop macierzynski niz za zwolnienie ciazowe???

bo ja nie dosc ze dopiero teraz dostalam jakies pieniadze za macierzynski,bo Wczesniej dokumenty zagineły,to nie wiem czy dostalam je za dwa miesiace czy za trzy juz,tzn czy czerwiec tez.bo jakos ich mało jak za trzy msce...ksiegowa na urlopie,dowiem sie dopiero za tydzien jak to jest liczone..mam chorą sytuacje,bo siedziba firmy jest w krakowie,wiec tylko telefonicznie moge działać...no ale chyba nie powinno byc mniej za miesiac niz za zwolnienie,co???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurczeeeeeeeee taka ładna kieckę na chrzciny tu pokazujecie a ja już zamówiłam na gwałt z wójcika jak dla baronówy 😠 a zależało mi właśnie na takiej buuuuuuuuu...
Dziewczyny mam patent na linie i ciemny pępek!!! Co wieczór mocno trę chusteczką nawilżoną dla dziecka i uwaga schodzi!!!!!! 😜 😜 😜 😜 - a przecież to nie bród 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...