Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja z nockami nie mogę narzekać, wczoraj mi dziecko 2h wcześniej poległo, bo normalnie to chodzi spać po 22 i śpi do 6-7, żeby mi cyce nie eksplodowały "wybudziłam" ją ok 24, zmieniłam pampera i nakarmiłam na śpiocha, w szoku byłam że tak twardo śpi, uchyliła tylko ślepka na chwile, ale tak to zwłoki i po 5 znowu karmienie i teraz kima. Kochane to moje Bo :* Przymierzam się do wyjścia z nią w chuście, zrobię zakupy w przydomowych sklepikach i zobaczę jak się wynalazek sprawdzi.
A propos pentelki, to ci państwo szyja sami te chusty, spoko małżeństwo i te dzieciaczki na zdjęciach to ich bliźniaki 🙂 Chusta gatunkowo super, te za 38 zł z licytacji to to samo co za 67 w opcji kup teraz 🙂
Co do dunga dunga to my już dawno po, ale coś mi się w pecynie poprzestawiało i nie mam w ogóle ochoty 😞
Jak to Ania ma w zwyczaju mówić- idę ukręcić makowca 🤪 🤪 🤪
Emilka Iskierkowa jak zwykle powalająca, a na Remika to już chyba wszystkie pochwały się wyczerpały 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂

Wczoraj jak tatuś wrócił z siłowni przeją córcie wykąpał 🤪 a mama miała wychodne na zakupy i nic sobie nie kupiłam 😞 tylko Jacek skorzystał bo kupiłam jemu swietne kąpielówki 😠 jak wracałam do domu to miałam nadzieje że Lencia śpi a Ona gada sobie z tatusiem i uśmiechy trzaska w głos i gaworzy i tak dziecko szczęśliwe urzędowało do 23 😮

Sztunia ja na komary mam całą serię z ORINOKO jest świetny bo też nim się pryskam a jak ukąsi komar to żelem smaruje i nic nie swedzi.

Emilka jakie mam wczasy pod gruszą jak prezes 😉

Oli jaka szczęśliwa

Jak czytam coś o makowcu to padam ze śmiechu

Miałam coś jeszcze napisać ale moja pamięć już nie ta co kiedyś 😞 i nie pamietam musicie wybaczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... no widac, ze Ksawi bardzo sie zaangazowal w mate 😁 😉

nie bzykam sie na oczach dziecka, ale jak zasnela na lezaczku to trzeba bylo czas wykorzystac 🤪 😎 a Mama glosna jest - no coz 😉 tak czy inaczej - dziecko powitalo nas usmiechem 🙂

Juleczka ja mowie o tym najwiekszym pudelku Bebilonu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Osz ch***ra ale sie naje***am żeby dziecko do chusty wsadzić 🤔 🤔 🤔
No filmiku to tak łatwo wygląda 🙂 No ale pierwsze koty za płoty 😁
Tylko wydaje mi się, że ta główka taka niestabilna i mimo wszystko podtrzymuję. Najważniejsze, że dziecko szczęśliwe 🙂 W te upały jej męczyć nie będę, ale wieczorkiem śmigniemy na spacer 😁
I jeszcze jedno w Łodzi Ludzie też się oglądali za nami 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agatta Oli specjalnie Wam przerwała bo może na rodzeństwo liczy i chciała żeby tatus nie zdążył wyjść 😉 dlatego tak cwaniara zacieszała 🙂

Morphi a niech patrzą przynajmniej o Nas gadają 😉

Ja dziś znów ruszam na wieś 🤪 bzykanko w lesie zaliczyliśmy to teraz trzeba na sianie 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...