Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anka 73 co do kup to mialam kiedys znajoma,ktorej dzieci na piersi robily kupy-co 5-6 dni!!! i nie mialy kolek-ponoc to tez normalne...
moja Michelle co drugi dzien ma dzien kupy to znaczy u nas to wyglada tak ze jak ma dzien kupy-to od 4-7 kup
a jak nie ma dnia kupy to od 2-4 kup na dzien
dzis powinien wypasc dzien kupy 🤢 🤢
na szczescie nie ma kolek-nie pije zadnych herbatek itd -jem bardzo no moze nie az tak bardzo-ale ok 4 jablek dziennie
nadal trzymam sie diety-po ananasie miala wysypke
rybie morskiej wysypke

wczoraj zjadla troszke mango-zobaczymy
jadlam juz burger kinga-oprzec sie nie moglam-nic jej nie bylo-wiec wprowadzam sobie coraz wiecej juz jedzenia
musze nauczyc ja pic z butelki-jak bede wracac do pracy-ale ja nie potrafie uczyc dzieci pic z butelki
zadna moja nie pila,ale tez nie musiala 😞
teraz bede zmuszona odciagac pokarm i zostawiac ja jak wroce do pracy-na mniej godzin niz pracowalam,ale mimo wszystko-z jednej strony postanowilam juz ze nie wroce ale cos mnie tknelo i wracam-chcialabym dorobic 6 mcy aby dozbierac skladek,zeby nalezalo mi sie platne L4
MLODSZA jAGODA OD WRESNIA ROZPOCZYNA jUNIORKI w szkole 🙂
Maja pierwsza klase
ale czas leci
ja jeszcze mam bratowa -leci do Pl 12 lipca i wraca 20 sierpnia 🙂
brat zostaje-juz pracuje
chata pelna ludzi
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agatta, odpalam rano brzuszka, doczytuję, a taki news od ciebie, że się wyniki wyborów tak nieładnie zmieniły.... Normalnie aż mnie zmroziło... 😜
Włączyłam tvn24 i się uspokoiłam 🤪 🤪 🤪
Duży K prowadzi 😁 😁 😁

Ale się wczoraj załatwiliśmy 😞
Młody zasnął na spacerze dopiero koło 18, a wcześnie w ciągu dnia nie spał z wyjątkiem pół godzinnej drzemki, więc daliśmy mu spać ile wlezie no i obudził się koło 22; głodny oczywiście więc nakarmiłam i znowu zasnął na rękach; niestety pielucha nie zmieniana od 16..., więc trzeba było zmienić; szło mi całkiem nieźle na śpiocha, ale niestety pod koniec się rozbudził i rzucał uśmiechami 😞 więc postanowiliśmy jednak wykąpać; a po kąpieli o spaniu już w ogóle nie było mowy... 😞 😞 😞 No i po północy położyłam go na cycu z nami i dopiero zasnął...
Po karmieniu o 3 już go wyrzuciłam do łóżeczka 😉

I jak tu zrobić, żeby te nasze dzieci spały kiedy powinny?
(czyli kiedy my chcemy... ☺️ )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
poranek z wrzaskiem, najpierw było miło a potem skończyło się lamentem który trwał z 40 min, ja głodna jak wilk a tu mała terrorystka, chusta nawet nie pomogła 😞 to chyba jakieś pierdziochy ją nawiedzają niedobre bo kupy z rana nie było 😞 jest szansa że po tej drzemce jeszze będzie 🙂

a wczoraj pisałam o moich boleściach wieczornych to dorzucam jeszcze:
-jebłam się tak szczoteczką w dziąsło jak myłam zęby że aż mi łzy w oczach stanęły
-jak w nocy poszłam siku i rzucałam się na łóżko to kolankiem przysadziłam w bok łózka gdzie deseczka odstaje aż prądzik poczułam,
łazja ze mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siemka babeczki 😘
sztunia mój mąż nazwałby mnie sierotą w takiej sytuacji 😉 wczoraj jak nosiłam małego tak przyładował mi głową w usta że rozciełam sobie wargę zębem 😜
iskierka biedny Remiczek bez kolegi ale ma super siostre i mamusie do towarzystwa 😘
kłapi podziwiam za dietę i zazdraszczam że Haniutce nic nie jest, tylko się cieszyc z takiego egzemplarza 🙂
poranne karmienie butlą zakończone pluciem awanturą przyssaniem do cyca, uwielbiam to uczucie jak małemu butla nie podchodzi i ssie mamusinego cycka, no ale musze walczyc i może się wreszcie uda że zaciągnie mleko bo wesele już za miesiąc 🤢
o przepuklinie wole nie czytac ale też o niej myśle jak mały nam płacze że w końcu sie nabawi tego świństwa jakby oczko to było za mało jeszcze, mówie Wam jak się boje tego zabiegu 😞 ale to będzie jeden dzień mordęgi a oczko zdrowe już na zawsze.
anka trzymaj się tak z aronkiem, my tez jedziemy jeszcze na sab simplexie non stop, ale zmniejszyłam dawkę przed karmieniem jedynie 3-5 kropel.
póki mały śpiocha lece wystawic sobie stelaż i może zdąrze prasowanko zrobic 🙂
udanego dzionka i całego tygodnia
my dziś załatwiamy chrzest w kościele mam nadzieje że ksiadz się nie czepi że brat rozwodnik cywilny bo kościelnego nie brał 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂
z doskoku więc szybo i pewnie nieskładnie będzie:
noc przespana cudownie, pobudka w sumie o 3-ej ale tylko na amciu, amciu i przytulaska.
potem juz szybko druga pobudka bo o 5-ej i tez na cysia ale juz coś męczyło brzuszek.
myslę sobie pewnie rano będzie jednak ta kupa.
pobudka o 7-ej juz konkretnie i walka z brzuszkiem, cyc trochę uspokoilł ale walka trwała nadal az zaczeło sie na nowo rozkręcać boleśnie.
postanowiłam mu pomóc bo widziałam,z e to juz zaraz bedzie przegięcie.
wsadziłam połówkę czopka gicerynowego, którego jak zwykle potraktował, jako otwieracza do dupki i gówienko zaczęło wyłazić na czele z czopkiem.
znów taka zajebana konsystencja, zę nawet ja miałabym problem zeby ja wydalić - siłą nawet bóli partych porodowych, a co dopiero taka mała dupeńka.
kupsko zrobione, smiech na ustach, ulga na twarzy i dziecko zasnęło 🙂
śpi jak narazie więc sie wykąpałam, zaraz malunek na moje plamiska na twarzy i szybko na spacerek póki spokój i pogoda fajna. mam nadzieję, ze padać nie będzie 🙂
dziekujemy raz jeszcze za kciuki i słowa otuchy i trzymajcie nadal bo wtedy mają moc. 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania73 ja moze nie mam az taki rewolucji brzuszkowych z moja mala jak ty z aronkiem, ale sprobuj moze Lakcid to jest w ampulkach do rozpuszczania na lyzce, poprawiaja prace jelit ale ty to pijesz a dla malej jak mi sie juz skonczylo te Lakcid kupilam lakcido baby, ale tylko raz podalam i bylo ok, lakcid polecil mi lekarz moze to ci pomoze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
Ania mi babcia mówiła że wrazie gdyby mój Michalek miał kolki to żeby mu dawać 1-2 łyżeczki kminku. Ona tak z moją mamą robiła bo ponoć miała mega kolki i to pomagało.
Kolejna ciocia dobra rada hehe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry 🙂

wlasnie wstaje a tu jednak Komo wygrywa -
no i git 😉

u nas nocka - jak zwykle - wstaje raz, daje mlesio i idziemy spac dalej ...
i tak do 11 🤪
wiec u mnie Lalunia jeszcze spi ...
trafil mi sie BoBo total mega spioch 🙂
mam nadzieje, ze nigdy sie to nie zmieni bo ja tez uwielbiam pospac 🤪

Ania73 ja bym uwazala na te czopki bo taki niemowlak bardzo szybko moze sie odwodnic przez te stymulowane wyproznianie ( nawet jesli mu to pomaga ) ...
w ogole - tak jak gadalysmy - moze warto isc do lekarza ?
przeciez to nie moze tak wygladac 😞

elkka u nas tez sliniacz rzadzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂

Wlazłam do Was, bo mam pytanie. Używacie może jakichś nosidełek albo chust dla dzieci? Ja mam ochotę się w jakąś zaopatrzyć, ale zależy mi na tym, żebym mogła ją sama obsługiwać, więc wszystkie chusty wiązane raczej odpadają, bo sama się nimi nie omotam 😞 możecie coś polecić? Z góry dzięki.

Miłego dnia! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny

Ania masuję masuję masuję. ciotki dobra rada radzą widzę, to i ja się dołączę - jak te kupki takie gęste to spróbuj może podać mu trochę wody przegotowanej? trzymam kciuki za pójście kolek precz.

u nas nocka do d. młoda jak nie poryczy przed snem to śpi słabiutko...i w sumie od 5 to tylko jakieś godzinne drzemki zaliczyłam. a jeszcze małż mnie o 1 telefonem obudził i zdziwiony 😠 no nic, odrobił nad ranem, jak go zostawiłam ze stękaczem i uciekłam na drzemkę do drugiego pokoju 😎 teraz młoda walczy ze snem. już z pół godziny usypia i co ma okazję to oczy otwiera na oścież i próbuje nie zasnąć 😮 😁



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...