Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jesli macie znajomych lubiacych licytacje na allegro to zostawiam linka
kilka rzeczy moich mala wyrosla a i dla chlopczyka sie znajdzie 🙂
bratowa zabierze i wysle z PL po 14 lipca
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5034531
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mlody dzis prowadzil konwersacje z miskami zawiszonymi nad lezaczkiem, a pozniej ze mna, coraz fajniejszy sie robi chlopak, tylko zeby jeszcze nie budzil sie co godzine w nocy to bylby idealny, ech 3 nocki do dupy mam, zobaczymy jak dzis bedzie 😜
a jak zasnal na podworku to przyszla burza i musialam z wozkiem uciekac, ech

no to spadam do tesciow zagrac w karty 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja zapomnialam sie pochwalic, ze moja Mala dzisiaj sie chichrala na glos do Aronka Ani73 🤪 🤪 🤪 patrzyla na niego i sie smiala 🤪 az sie zaplula cala 😁 😁 😁
no po prostu rewelacja ! pieknie ! smiech dziecka to naprawde najpiekniejszy dzwiek na swiecie 🤪 szkoda, ze do mnie jeszcze sie tak nie chichra ☺️ ale juz doczekac sie nie moge kiedy na mnie tak zareaguje 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja chrzciny załatwiłam jeśli chodzi o impre, jutro musze jeszcze kościół zaliczyć i mam wszystko 🙂 mój bobo troche dzis marudny za to jak tatus ja ulułał to wstała 20 minut temu 🙂
w domu znowu narasta burdel, ale dziś dokanczam prasowanie a jutro wezme sie za kurze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj mamusie ja sie wykończę Arunia zasmarkany po pachy 😞 zielone gluty lecą i dupa za tydzień mamy jechać ciekawe czy mu przejdzie w domu burdel na kółkach na podłodze drugi scoobi się pałęta ale mój chłop cały dzień nie miał kiedy pozamiatać a jak służąca przyjdzie to zrobi ale wqurw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...