Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
moja jeszcze nie chwyta,próbuje ale jeszcze jej daleko,dopycha smoka pięścią 😁
tylko butelke potrafi złapać i trzymać 🙂
martwie sie,bo ma mocno piastki jeszcze zaciśniete,niewiem czy nie iść z tym do lekarza,może ma duze napięcie mięsniowe??
jak mają wasze dzieci??

moja zasneła w łóżeczku,sama,pusciłam jej kołysanki i słuchała az padła,remik też.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
remik dzis powiedział"kurwa"
jasie pytam dlaczego tak brzydko mowi a on mi na to,że bawi sie w robotników 🤪
haha
powiedział,że słyszał jak robotnicy robili chodnik i przeklinali i on ttez chce! 😁

powiedziałam mu,ze mu język uschnie 🤪
przestraszył sie i ciągle latał do lustra i oglądał jęzora 😁

eh te dzieciaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ramka mocz nogi i siedz z nami 😁

moja glowe lekko odchyla wiec tez bedziemy sprawdzac czy to nie napiecie miesniowe ...
na ostatnim usg ortopeda mowil, ze jest ok
ale i tak bede jeszcze dopytywac
bo kumpela mnie nastraszyla wiec chce miec 100 % pewnosc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ani i Aronkowi współczujemy i śle pozytywne wibracje na brzuszek i zaciskam magiczne kciukaski aby ta cholera jak najszybciej puściła naszego skarbeńka !!! 🙂

Mała Iskierka cudna jak zawsze, a Remik mnie rozwalił z tym lataniem do lustra 🤪

Monia nie przejmuj sie brudem..ja siedze w domu i też już mam koty i kupe trawy z ogródka w salonie, a odkurzacz czeka i czeka na swoje wejście 😜 😉

Ilonka ściskam..a może to okres ci się zbliża..u mnie dalej nic..mam nadzieje że nowa fasolka się nie zagnieździła, ale chyba jeszcze za wcześnie co?? 🤔 🤨 🥴 😮 🤢

Agata wczoraj miałam podobną sytuację, którą ty opisywałaś kilka dni temu..tzn. też dziecko nocnymi ekscesami obudziłam.. ☺️ 😁

posiedze jeszcze z wami bo spac mi sie nie chce, a Ksawi już od 21 kima

a w te upały to chyba będę z nim całymi dniami w wannie siedzieć 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja nadal opuchnieta nie wiem kiedy te tabletki beda dzialac i boli znowu jak cholera
Sory nie chce mi sie nawet doczytac ale wiecie jak to jest jak boli zab 😞

Trzymam kciukaski mocno za Aronka

U mnie tez ni ma okresu ale mi sie nie spieszy do niego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Młody dopiero teraz padł 😞
i nie podał się bez walki 🤨

teraz muszę jeszcze szybciutko chatę ogarnąć

A w robocie, no cóż, cośtam ugrałam, ale nie tak jak chciałam i od września wracam do pracy 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 Muszę ale nie wiem jak to zrobię. Za to jest szansa na stały etat od marca.
A już się nastawiłam że do marca przyszłego roku siedzę w domu z małym 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej babki. dzięki za nowe specyfiki, zapisane nazwy już mam.
przez te upały to sklerozis mnie ogarnął i tak czytam was i i tak nie pamiętam,a wysilać mi sie nie chce 🤢
w czwartek prawdopodobnie wyjeżdżam do łodzi do rodziców na dziłąkę bo nie wyobrażam sobie w tej chałupinie z małym siedzieć i z tymi kolko-gazami.
rzuciło mie sie w oczy, ze kolki nie mają nic wspólnego z dietą.
ja też uważam,ze mają - moze nie bezpośrednio ale pośrednio.
są kolki i gazyi przeważnie występują razem: czyli jak maluch cierpi na jedno to prawdopodobnie i na drugie no bo jedno i drugie dotyczy tego samego układu, który jeszcze nie funkcjonuje należycie.
Aronek według mnie ma to i to bo czasem pierd wymuszony, wyczekany potrafi grymas wykrzywiający buźkę zmienić w szeroki uśmiech, a czasem nagle jest krzyk, prężenie itp i nagle cisza i po bólu - to jest wtedy ta jebana kolka 😠
nie wiem czy ktos go uroczył, ale na pewno źle mu zyczyły te kurwiska z mojej pracy (w końcu zyczyły mi dauna). skoro nie spełniły sie tamte zyczenia to przynajmniej takie.
ech, na ich nieszczęście "dobro" powraca.
dobra, kończę bo juz 2 razy ubrałam mu na noc niewyprasowane ciuszki i czeka na mnie wiadro prasowania więc zabieram sie do roboty póki mój skarb spokojnie sobie spi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julka - trzymaj się dzielnie, wiem aż zbyt dobrze jak cierpisz 😘 😘 😘 😘 😘
Mam nadzieję ze tabsy zaraz zaczną działać...
Od bólu zęba gorszy jest tylko ból ucha (jak dla mnie)

Remik rozwala, dzieci są cudownie rozbrajające!

Klapi, ja na przykład cię nie kocham, ale za to bardzo już lubię 🤪 🤪 🤪
i cieszę się że wróciłaś, to może znowu spotkamy się pełnym składem 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahna no widzisz - znaczy sie jest sprawiedliwosc 😉
nie tylko ja Malucha obudzilam 😁

... jesli chodzi o prace to dziekuje Bogu, ze nie musze sie z zadnymi burakami uzerac !
no chyba, ze czasami z klientami 🙂

a ja to juz bym chciala ten okres poporodowy zaliczyc bo to by znaczylo, ze wszystko do normy wraca ... a tak to kto wie co tam sie dzieje ...

hm ... to tylko ja taka wredna matka co to dziecku nie prasuje ? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oszzzz,jak pomysle ze i ja od wrzesnia do pracy to mnie serce sciska...nie chce tak baaardzo ..buuu
jeszcze w sierpniu czeka mnie wyjazd do wawy i rozmowa z szefem, czy w ogole mam po co wracac...bo jak nie to wychowawczy urlop-bezplatny ale chociaz ubezpieczona bede...

a podobno kobieta po macirzynskim,moze zlozyc w firmie wniosek o zmniejszenie etatu np na 7/8 i pracodawca musi sie zgodzic,co wiecej: przez rok nie mogą zwolnic....Tak wiec decyzja przede mną..bo codzienne dojazdy do wawy=kontakt z dzieckiem tylko w trakcie kąpieli chyba..ehhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a kto owiedział, ze jak nie prasuje to wredota??!!
ja też nie prasowałam i zaczęłam, jak me dziecie tego parcha na buzi dostało.
parch znikł, a mi nawyk pozostał.
jakoś tak polubiłam prasowanie i choć 2 x wiecej za prąd 😁 😁 😁, to jakoś tak sie wzruszam podczas tej czynności i nawet mi to sprawia przyjemność choć w sumie to nienawidzę prasować i wszystkie ciuchy mam non ajron, a nawet jeśli nie non ajron to chodzę w gniotkach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...